Аутор Тема: Zalihe  (Прочитано 321 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Zmaj

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Zalihe
« послато: септембар 25, 2014, 16:30:47 поподне »
ako danas ne mogu da pokupim sve zalihe od varvara dali je moguce to drugi dan ? hvala  unapred

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Zalihe
« Одговор #1 послато: септембар 26, 2014, 00:11:36 пре подне »
ako danas ne mogu da pokupim sve zalihe od varvara dali je moguce to drugi dan ? hvala  unapred
У току 24 сата добијате по 1 ковчег за један ниво освојеног варварског кампа, небитно које је врсте (разарачи, освајачи или трговци робљем). Уколико успете да уништите Варварски камп, добићете свој плен у Залихама, где ће бити безбедан од непријатеља.  Можете примити  своје награде одједном, или их сачувајте и подигните када Вам је то потребно.

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zalihe
« Одговор #2 послато: септембар 26, 2014, 13:55:33 поподне »
У току 24 сата добијате по 1 ковчег за један ниво освојеног варварског кампа, небитно које је врсте (разарачи, освајачи или трговци робљем). Уколико успете да уништите Варварски камп, добићете свој плен у Залихама, где ће бити безбедан од непријатеља.  Можете примити  своје награде одједном, или их сачувајте и подигните када Вам је то потребно.

Ја сам данас уништио два варварска кампа али од другог не могу да подигнем залихе...И сад нисам схватио - ако уништим више кампова у току дана, да ли се све награде сабирају и иду у ковчег са залихама па их онда све одједном могу подићи следећег дана? Читао сам неколико пута део у упутству за игру али тамо не пише да награда од уништеног варварског кампа иде у ковчег са залихама...

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Zalihe
« Одговор #3 послато: септембар 26, 2014, 16:01:15 поподне »
Ја сам данас уништио два варварска кампа али од другог не могу да подигнем залихе...И сад нисам схватио - ако уништим више кампова у току дана, да ли се све награде сабирају и иду у ковчег са залихама па их онда све одједном могу подићи следећег дана? Читао сам неколико пута део у упутству за игру али тамо не пише да награда од уништеног варварског кампа иде у ковчег са залихама...
Ако сте данас уништили три варварска кампа и то два варварска кампа истог нивоа тежине и један различитог нивоа тежине (нпр 12 и 13 као на слици: http://prntscr.com/4qgikt ) један ковчег свих нивоа тежине можете подићи свакога дана а остали ковчези остају неотворени  и њих можете подићи сутра и без нападања варварских кампова.Значи награде се не сабирају већ се цели ковчези по нивоима тежине сабирају ( па их можете имати 2,3,4,5,,,,   http://prntscr.com/4qgmth  )
Када сте расположени за игру можете нападати редом варварске градове различитих и истих нивоа тежине и тако себи обезбедити значајне приходе и залихе у ресурсима које ћете равномерно трошити дневно и у данима када Вам се не игра и не буде било варварских кампова.
« Последња измена: септембар 26, 2014, 16:15:27 поподне GREAT MASTER »

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zalihe
« Одговор #4 послато: септембар 26, 2014, 16:20:31 поподне »
Ok. Хвала.