Аутор Тема: Specijalne sirovine  (Прочитано 759 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Specijalne sirovine
« послато: август 01, 2014, 00:54:26 пре подне »
Napravio sam trgovačku stanicu za specijalnu sirovinu mirođija-što znači da dobijam minus 10% (-10%) za proviziju objave ali kada hoću da prodajem sirovine na Pijaci provizija mi je + 9%. O čemu se radi? Moje korisnički ime je Stitkovo

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Specijalne sirovine
« Одговор #1 послато: август 01, 2014, 11:07:46 пре подне »
Napravio sam trgovačku stanicu za specijalnu sirovinu mirođija-što znači da dobijam minus 10% (-10%) za proviziju objave ali kada hoću da prodajem sirovine na Pijaci provizija mi je + 9%. O čemu se radi? Moje korisnički ime je Stitkovo
Нисам Вас најбоље разумео на шта конкретно мислите, молим Вас пошаљите ми путем приватне поруке овакву слику   http://screencast.com/t/CO5FZQxk     и прецизирајте конкретно на шта мислите. Ако мислите на провизију за објаву (10% на слици а код Вас је 9%) тако и треба да буде јер је фиксна провизија за објаву понуде, која се одузима приликом објаве понуде - 10% и она  се може смањити ако је играч Официр Финансија и освајањем терена специјалне сировине Мирођије.Ви имате освојену специјалну сировину Мирођије која смањује провизију за објаву понуда на пијаци за 10%  (значи Мирођија одузима 10% од фиксих 10% приликом објаве понуде а то је 1%, значи сада Вам је фиксна провизија приликом објаве понуда 9%).
Додатак појашњења:
Официр финансија има  специјални бонус - 50% ниже фиксне провизије (нпр;играч који је официр финансија има фиксну провизију од 5% али стварна мера зависи од статуса лојалности....)
« Последња измена: август 02, 2014, 04:43:05 пре подне GREAT MASTER »

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Specijalne sirovine
« Одговор #2 послато: август 01, 2014, 14:46:25 поподне »
Aha, ok, hvala. Dakle, to je to, ni podizanje nivoa trgovačkog puta tu ništa ne menja, tako?

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Specijalne sirovine
« Одговор #3 послато: август 01, 2014, 14:59:58 поподне »
Aha, ok, hvala. Dakle, to je to, ni podizanje nivoa trgovačkog puta tu ništa ne menja, tako?
Подизањем нивоа трговачког пута не мења се фиксна провизија али се подиже трговачки потенцијал и повећавају приходи злата у царству.

Ван мреже Stitkovo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Specijalne sirovine
« Одговор #4 послато: август 01, 2014, 15:17:37 поподне »
Hvala. Pozz