Аутор Тема: namestanje i koriscenje raznih pomagala  (Прочитано 426 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
namestanje i koriscenje raznih pomagala
« послато: април 05, 2014, 12:43:42 поподне »
da vam se zahvalim na jako dobroj igri sve je namesteno to svi treba da znaju i to je to.treba li da dobiju vasi igraci sram da vas bude.manje vojske svega manje simulator kaze dobijam i onda sta bude pobije mi lik 90 posto vojske u bici na polju dajte bre vise ste ga presrali jebalo vas namestanje

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: namestanje i koriscenje raznih pomagala
« Одговор #1 послато: април 05, 2014, 13:21:19 поподне »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: namestanje i koriscenje raznih pomagala
« Одговор #2 послато: април 05, 2014, 14:27:16 поподне »
i jos jedno ne govorim o opsadi tvr nego o bici na polje

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: namestanje i koriscenje raznih pomagala
« Одговор #3 послато: април 05, 2014, 14:33:52 поподне »
polako,nema ovde nasi,vasi igraci,svako je svoj  :D mozda da izbacis bitku o kojoj se radi,i malo pojasnis o cemu se radi,pa dobijes objasnjenje...

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: namestanje i koriscenje raznih pomagala
« Одговор #4 послато: април 05, 2014, 14:48:21 поподне »
 lepo sam im rekao u privatnoj poruci sam poslao izvestaj od bitke da citaju poruke videlo bi se da pricam o bici na polje a ne o opsadi tvr a ona mi je poslala odgovor koji mi je poslala i za pitanje kako je moguce da sa 800 ovnova i 15 macevaoca ne mogu da probijem tvr 7.to je jedno,drugo verovatno znas bolje mene koliko secanje sluzi pise da se sirovine iz vojne stanice mogu opljackati jedino ako se srusi tvr,e sad kako je lika cija sam ja cuvar naloga pa znam sta se desilo jer on nije bio tu na moje oci gledam kako mu lik popljacka sirovine iz vojne bez unistenja vojne stanice.ne razumem.e sad ti meni to objasni a sad cu da ti taj izvestaj dam,a dan pre toga napada sam ja isto napao lika u vojnu i nista mu nisam uzeo a resursi mu stajali u nju ja gledao na izvestaj od spijunaze posle napada sekund

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: namestanje i koriscenje raznih pomagala
« Одговор #5 послато: април 05, 2014, 14:49:51 поподне »
http://prntscr.com/37694p evo ti ta bitka gde su pokupljeni resursi

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: namestanje i koriscenje raznih pomagala
« Одговор #6 послато: април 05, 2014, 14:56:14 поподне »
lepo sam im rekao u privatnoj poruci sam poslao izvestaj od bitke da citaju poruke videlo bi se da pricam o bici na polje a ne o opsadi tvr a ona mi je poslala odgovor koji mi je poslala i za pitanje kako je moguce da sa 800 ovnova i 15 macevaoca ne mogu da probijem tvr 7.to je jedno,drugo verovatno znas bolje mene koliko secanje sluzi pise da se sirovine iz vojne stanice mogu opljackati jedino ako se srusi tvr,e sad kako je lika cija sam ja cuvar naloga pa znam sta se desilo jer on nije bio tu na moje oci gledam kako mu lik popljacka sirovine iz vojne bez unistenja vojne stanice.ne razumem.e sad ti meni to objasni a sad cu da ti taj izvestaj dam,a dan pre toga napada sam ja isto napao lika u vojnu i nista mu nisam uzeo a resursi mu stajali u nju ja gledao na izvestaj od spijunaze posle napada sekund

Resursi iz vojne stanice se mogu opljčkati bez potpunog uništavanja iste... oduvek je tako bilo.... Pri napadu na vojnu stanicu, ruši se trenutni nivo forta i uzimaju svi resursi koji se nalaze u vojnoj stanici ( ako napadačev kapacitet nosivosti to dozvoljava ). Što se tiče tog lika koga si napadao, a nisi mu uzeo resurse, onda on verovatno ima velike transportne stanice u v.s. i veliki trezor.... Nema drugog objašnjenja... :)

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: namestanje i koriscenje raznih pomagala
« Одговор #7 послато: април 05, 2014, 14:58:12 поподне »
daj brate ko moze da prenese 10 12 m ili da ih skloni a tvr 7 lvl ne zezaj me covece meni je 10 lvl jedna tr stanica i prenesem 2 m onda on treba da ima koliko tr stanicu?

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: namestanje i koriscenje raznih pomagala
« Одговор #8 послато: април 05, 2014, 15:07:28 поподне »
Pokušavam da pomognem... Nisi dao podatke o količini resursa u vojnoj stanici... što se tiče trezora, on može biti maksimum lvl 10  i on sam po sebi ne može mnogo da "zaštiti"...
Drugo, još mnogo stvari utiče na ovo o čemu razgovaramo. 1- koji lvl su transportne stanice od tog igrača, 2- koliko daleko je v.s. od njegovog carstva, 3- sa kojom vojskom ( govorim o broju ) ja napadana vojna stanica ( ako nije dovoljno velika vojska bila, posotji mogućnost instant prebacivanja resa ), 4- ako je taj igrač premium, njegove transportne stanice su DUPLO veće.... itd, itd...
Sve su to stvari koje utiču na igru...
Nadam se da sam makar malo pomogao... :)

Ван мреже doncuzone

  • Редов
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: namestanje i koriscenje raznih pomagala
« Одговор #9 послато: април 05, 2014, 15:12:47 поподне »
jesi pomogao dosta ne kazem ja ali pazi milion jedna cudna stvar od kada je krenulo ono osvajanje dvoraca.pre neku noc jednog jedinog lika ne mogu da spijunira niko na sve druge prolaze spijuni na njega nece da otvori opciju za slanje spijuna,sad ovo.sta bi ti pomislio.ako danas ides na tvr 7 i raznosis je,sutra na tvr 8 i raznosis je,pa preksutra tvr 7 te unisti,a pritom lik te na oci opljacka a ti isto ne mozes sta je to?