Аутор Тема: FB7  (Прочитано 436 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже filip.fles

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
FB7
« послато: октобар 22, 2014, 15:23:27 поподне »
administracija vec drugi put prekida napade, zbog ceka prednost koju smo stekli sve vise gubi na znacaju, naime, elitnu vojsku smo pre stopiranja napada imali samo mi, posle 3 dana slobodnog okretanja banke i skupljanja raznih besplatih resursa koje igrica dozvoljava vise necemo biti jedini savez sa elitnom vojskom. mislim shvatam da postoje tehnicki problemi koji zahtevaju vreme, ali mislim i da se administracija ponasa neodgovorno, jer ce oni to da srede i puste da se era nastavi ne obaziruci se na stetu koja je proistekla direktno kao posledica njihove nesposobnosti da odrzavaju server. pa sad pitam hoce li ljudima koji su trosili dijamante da bi stekli prednost ili trosli sate i sate na igrici ( najcese su oba u pitanju) biti nadoknadjeni gubitci ili ce se samo nastaviti po principu jebi ga tehnicki problemi, svima je bilo isto?! ali nije isto mi smo mogli da napadamo oni nisu! smatram da ako vec imate biznis i ako vec uzimate pare morali bi malo ozbiljnije da vodite sve ovo ako niste u stanju resite da znamo bar o cemu je rec. hvala i izvinite sto sam ovde pisao prosto nisam nasao temu FB7.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: FB7
« Одговор #1 послато: октобар 22, 2014, 16:03:03 поподне »
У питању је проблем који настоје да реше, можемо развијати разне теорије и жалити се али једноставно ово је једна од ствари која се дешава и надам се да ће је решити јер ниси једини коме смета обустава напада.

Уосталом,колико год то теби глупо звучало, и ти и ја, и  свако од нас играча је пристао на могућност појављивања оваквих проблема у самој игри самом регистрацијом налога у игри, што је и наведено у "Условима и прописима Империје Онлајн" који се налазе на почетној страници Империје .

"1.3 “Империја Онлајн ДОО” пружа онлајн игре и друге услуге које подлежу њеним техничким и оперативним могућностима у просечној доступности од 98.0% на годишњем нивоу, не рачунајући периоде током којих је коришћење онлајн игара и других услуга прекинуто или ограничено из разлога несавладивих техничких препрека или као последица неопходног одржавања, за које “Империја Онлајн ДОО” не сноси одговорност по условима око тога."

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже filip.fles

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: FB7
« Одговор #2 послато: октобар 22, 2014, 16:52:33 поподне »
ja sam i napisao da sam svestan da su ovakve stvari ocekivane, ali moje pitanje je sta ce administracija da preduzme povodom toga, jel kao sto i znas pustili su jednu obustavu napada pa su je danas opet puduzili 2 min pre pocetka napada..takodje ne znam sta oni podrazumevaju pod "nesavladive tehnicke prepreke" ( ko nama garantuje da nije nemarnost u pitanju), ali sa isto smisla su mogli da napisu i ü zavisnosti od naseg raspolozenja", jednom recju taj "pojam" ne postoji nigde tacno definisan i moze da znaci svasta.. ti kao igrac znas sta znaci dva ili tri vezana dana za savez koji je u podredjenom polozaju, da je situacija drugacija ( da su ostali savezi jaci) ovo bi moglo direktno da utice na pobednika..

Ван мреже filip.fles

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: FB7
« Одговор #3 послато: октобар 22, 2014, 16:56:56 поподне »
u samo ovoj eri bilo je 5 dana takvih prepreka plus bajram ( sto prepostavljam ide u onih 2%), a era traje oko 50 dana sto znaci da ste imali oko 10% vremena "nesavladive tehnicke prepreke"?! pa meni to vise deluje ili kao nemar ili kao nesposobnost vodjenja i odrzavanja servera izvini

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: FB7
« Одговор #4 послато: октобар 22, 2014, 17:00:35 поподне »
Проценти се рачунају на годишњем нивоу, а не на нивоу трајања једне ере,,,, али није ни битно, нажалост проблем се појавио и надам се да ће се у скорије време решити, други одговор немам да ти дам нити могу нажалост некако да ти помогнем другачије.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже filip.fles

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: FB7
« Одговор #5 послато: октобар 22, 2014, 17:14:26 поподне »
ok  procio sam do sada 100  takvih poruka od modelatora ja ne mogu da ti pomognem, a ko moze?! vise od dva dana stopirate napade, a dozvoljavate pravljenje vojske, premestanje iste, donaciju vojske u savez?! ko nama garantuje da sutra u dva nece samo odjednom milion konja krenuti na jedan od nasih zamkova??? ko ce da nadoknadi stetu nastalu??? vasa tehnicka nesposobnost direktno utice na ishod, a problem je sto vi necete nista da uradite da bi posle pustanja servera u rad nadoknadili gubitke, a pritom dovoljavate ponavljam opet pravljenje vojske, pomeranje iste i donacije u saveznu vojsku. izgleda da je bitno samo pokrenuti server da krene da pravi pare, a ostalo je visa sila. I zeleo bih da znam po tom pravilniku kada "nesavladivi tehnicki problemi" postaju nemar, jer 10% vremena da ne radi server je NEMAR. A pritom sve sem napadanje radi?!

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: FB7
« Одговор #6 послато: октобар 22, 2014, 17:23:31 поподне »
А шта ти очекујеш од мене као модератора, колико видим теби је само битно да ти се "надокнади нека штета". Какву ти штету трпиш? Не можеш ти да нападаш, не могу ни други,сви су у истом положају што се тиче напада,,,о каквим ти милионима војске причаш и какве то везе има са неким тамо исходом. Изгледа да би најбоље било када би могло да ти се да једно 1000 дијаманата и онда би питао када ће поново бити обустава напада. Е па нажалост не може, волео бих и ја да је тако али једноставно не иде то тако.

Ако имаш конкретан проблем, типа да ти је нестала војска, неко улазио налог и распустио војску, баг приликом битке и слично обрати се , а што се тиче ове теме тема је закључана.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator