Аутор Тема: Problem!  (Прочитано 919 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже D!A144

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Problem!
« послато: новембар 03, 2014, 14:54:28 поподне »
Dali postoji neki kvar na Coratia/Serbia3?
Sinoc dok sam igrao,napo me jedan igrac ali mi nije pokazalo ikonicu od napada da me napada...
Dali je to neki Bug ili?

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Problem!
« Одговор #1 послато: новембар 03, 2014, 15:08:03 поподне »
Ако можете мало детаљније објасните, да покушам да помогнем.... никако није постојала иконица напада ? Само Вам је стигла порука са извештајем битке?

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже D!A144

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem!
« Одговор #2 послато: новембар 03, 2014, 15:16:00 поподне »
Tacno tako,nije postojala a samo je dosla poruka od bitke!

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Problem!
« Одговор #3 послато: новембар 03, 2014, 15:37:17 поподне »
Tacno tako,nije postojala a samo je dosla poruka od bitke!

За сада сте једини који се пријавио са таквом врстом проблема, уколико сте сигурни да сте били за рачунаром за време док је трајао напад, да нисте случајно претраживали глобалну мапу или слично па нисте приметили напад , обратите се на имејл support_rs@imperialsupport.org  Пошаљите пријаву да се провери о чему се тачно ради. У пријави наведите Ваше корисничко име налога, свет у којем играте и детаљно опишите проблем.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Ivan-mne

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem!
« Одговор #4 послато: новембар 06, 2014, 16:45:39 поподне »
pozdrav...imam pitanje- problem..
da li je varanje ako se igra na dva naloga jedan sa telefona drugi sa lap-topa i ako jeste kako da to prijavim ili kome da se zalim ako se moze zaliti uopste...
( Ja jurim lika 4dana 238napada imam na njega i njegovi iz saveza me napadaju i nista i danas prvi put posle 4dana da mu vidim vojsku kuci posaljem napad i naravno ne uhvatim ga ali zato me njegov suigrac uhvatibi dobije na bitki u polju ....da li je moguce da lik pogodi tacno u 2sekunde moj dolazak vojske ?? Eto pitanje ...jer mi odmah po njihovom napadu stigle poruke od obojce ...a sad sam i ovom drugom obecso da cu ga unistiti kao prvog...jbga pa moram da tk ispostujem)

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Problem!
« Одговор #5 послато: новембар 06, 2014, 17:24:11 поподне »

Молим, наведите своје корисничко име и број света као и корисничка имена играча које пријављујете за проверу те разлог пријаве на support_rs@imperialsupport.org


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Problem!
« Одговор #6 послато: новембар 06, 2014, 18:17:16 поподне »
pozdrav...imam pitanje- problem..
da li je varanje ako se igra na dva naloga jedan sa telefona drugi sa lap-topa i ako jeste kako da to prijavim ili kome da se zalim ako se moze zaliti uopste...
( Ja jurim lika 4dana 238napada imam na njega i njegovi iz saveza me napadaju i nista i danas prvi put posle 4dana da mu vidim vojsku kuci posaljem napad i naravno ne uhvatim ga ali zato me njegov suigrac uhvatibi dobije na bitki u polju ....da li je moguce da lik pogodi tacno u 2sekunde moj dolazak vojske ?? Eto pitanje ...jer mi odmah po njihovom napadu stigle poruke od obojce ...a sad sam i ovom drugom obecso da cu ga unistiti kao prvog...jbga pa moram da tk ispostujem)
Могуће је погодити ваш повратак кући тачно у секунду, нарочито ако је време напада и повратка округло (10:00 нпр).
То је тзв. "проваљивање картографије".
Мој ти је предлог да не нападаш из провинције него из војних станица (такође, у војним станицама да ставиш војску на повлачење тако да ти не могу ударити контру)
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже Ivan-mne

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem!
« Одговор #7 послато: новембар 06, 2014, 21:59:06 поподне »
Могуће је погодити ваш повратак кући тачно у секунду, нарочито ако је време напада и повратка округло (10:00 нпр).
То је тзв. "проваљивање картографије".
Мој ти је предлог да не нападаш из провинције него из војних станица (такође, у војним станицама да ставиш војску на повлачење тако да ти не могу ударити k
Могуће је погодити ваш повратак кући тачно у секунду, нарочито ако је време напада и повратка округло (10:00 нпр).
То је тзв. "проваљивање картографије".
Мој ти је предлог да не нападаш из провинције него из војних станица (такође, у војним станицама да ставиш војску на повлачење тако да ти не могу ударити контру)

Ali to se desava i jos dvojci iz naseg saveza jurimo ta tri rumuna nas 6 vec 4 dana...i sve druge smo uhvatili ili sacekali njih nikako...dok mi drug rece da pitam jer se IP adrese drugacije regisruju sa mobilnog a drugacije sa kompa ili laptopa...k
to bi bilo pitanje da li je moguce da se igra sa kompa i tel na dva naloga da li je to varanje-sema ili je dobro uspeo da ubaci se uklopi napad ....
hvala pisao sam podrsci..