Аутор Тема: tvrdjava  (Прочитано 503 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
tvrdjava
« послато: октобар 10, 2014, 14:56:22 поподне »
pozdrav, ovo me interesuje.... imam srsenu tvrdjavu sa kulama i zapoceo sam izgradnju zidova, moje pitanje je da li mora da se tvrdjava obnovi pre zavrsetka izgradnje zidova, tj da li ce biti zid kad se zavrsi izgradja i ako je srusena tvrdjava ? Hvala.
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: tvrdjava
« Одговор #1 послато: октобар 10, 2014, 15:44:50 поподне »
pozdrav, ovo me interesuje.... imam srsenu tvrdjavu sa kulama i zapoceo sam izgradnju zidova, moje pitanje je da li mora da se tvrdjava obnovi pre zavrsetka izgradnje zidova, tj da li ce biti zid kad se zavrsi izgradja i ako je srusena tvrdjava ? Hvala.
Срушена тврђава не утиче на изградњу зидина, тако да ће се иста наставити и када поправите тврђаву имаћете тај ниво зидина који сте већ пустили да се изграђује  ( изузев ако није реч о тврђави у колонији или војној станици где се рушењем тврђаве губи ниво и тврђаве и зидина).
« Последња измена: октобар 10, 2014, 15:47:18 поподне GREAT MASTER »

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: tvrdjava
« Одговор #2 послато: октобар 10, 2014, 15:50:56 поподне »
ne ne, tvrdjava u glavnoj provinciji. Jasno je sve, hvala na odgovoru ;)
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: tvrdjava
« Одговор #3 послато: фебруар 10, 2015, 03:59:58 пре подне »
MENE ZANIMA KADA JE 4 NIVO TVRDJAVE , A SRUSENA JE . MOZE LI SE NAPASTI I KAKVA JE PROGNOZA TOG DOGACAJA >NPR SA 25 ovna i 800 konjanika moze li se uzeti sirovina a vojske nema nigde odbrana. Hvala :)

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: tvrdjava
« Одговор #4 послато: фебруар 10, 2015, 04:19:28 пре подне »
ILI U PREVODU POSTO NISAM PLJACKAO RANIJE DA LI JE BOLJE DA PLJACKAM TO ? IMA OKO 10000 STANOVNIKA I ONAKO KAO STO SAM NAPISAO SVE.. STA RADITI ? :) A PUN SIROVINA BRACO :)

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: tvrdjava
« Одговор #5 послато: фебруар 10, 2015, 20:03:59 поподне »
ILI U PREVODU POSTO NISAM PLJACKAO RANIJE DA LI JE BOLJE DA PLJACKAM TO ? IMA OKO 10000 STANOVNIKA I ONAKO KAO STO SAM NAPISAO SVE.. STA RADITI ? :) A PUN SIROVINA BRACO :)
Prvo što treba da uradiš je da udješ u neki savez gde znaju da igraju i polako da gledaš šta oni rade i pitaš šta je najbolje. Tako se uči, ako budeš aktivan naučićeš brzo. pozzzz i srećno.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Sobic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 17
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: tvrdjava
« Одговор #6 послато: фебруар 18, 2015, 22:06:22 поподне »
ILI U PREVODU POSTO NISAM PLJACKAO RANIJE DA LI JE BOLJE DA PLJACKAM TO ? IMA OKO 10000 STANOVNIKA I ONAKO KAO STO SAM NAPISAO SVE. STA RADITI ? :) A PUN SIROVINA BRACO :)
Mislim da nnemas dosta vojske za pljacku bato. Uostalom kad pokusas treba da ti ispise. Ne treba da ulazis u savez da naucis nesto,tu je forum da pitas. Ivica se sali. Nedaj se.

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: tvrdjava
« Одговор #7 послато: фебруар 19, 2015, 16:06:48 поподне »
Prvo što treba da uradiš je da udješ u neki savez gde znaju da igraju i polako da gledaš šta oni rade i pitaš šta je najbolje. Tako se uči, ako budeš aktivan naučićeš brzo. pozzzz i srećno.

Ovo je najbolji odgovor