Аутор Тема: Promena sveta  (Прочитано 635 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже -profesor-

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +5/-1
  • Na vr' dabr, bavr damr!
    • Погледај профил
Promena sveta
« послато: март 27, 2014, 01:00:30 пре подне »
Na igri mi je postavljen srpski jezik, kada odem na internacionalni server preko dugmeta promeni svet ukljuci mi se engleski, pri povratku na cs5 se i tu ukljuci engleski. Malopre probam hrvatski i on se ne menja, tj ne pojavljuje mi se igra na engleskom. Jel ovo neki bag sa nasim jezikom ili ja mogu nekako da namestim da mi se ne menja jezik kad menjam svetove?

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Promena sveta
« Одговор #1 послато: март 27, 2014, 09:37:57 пре подне »
Na igri mi je postavljen srpski jezik, kada odem na internacionalni server preko dugmeta promeni svet ukljuci mi se engleski, pri povratku na cs5 se i tu ukljuci engleski. Malopre probam hrvatski i on se ne menja, tj ne pojavljuje mi se igra na engleskom. Jel ovo neki bag sa nasim jezikom ili ja mogu nekako da namestim da mi se ne menja jezik kad menjam svetove?

У питању је баг. Још на почетку увођења ове опције језик се је мењао у енглески при промени света преко дугмета ''Промена света''. Не могу рећи када ће бити поправљено, за сада Вам преостаје да ручно мењате језик при промени света.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже -profesor-

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +5/-1
  • Na vr' dabr, bavr damr!
    • Погледај профил
Одг: Promena sveta
« Одговор #2 послато: март 27, 2014, 19:10:26 поподне »
Hvala na brzom odgovoru :)

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Promena sveta
« Одговор #3 послато: март 28, 2014, 10:10:26 пре подне »
Hvala na brzom odgovoru :)

Нема на чему.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org