Аутор Тема: izbacivanje iz igre  (Прочитано 960 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Patriots

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
izbacivanje iz igre
« послато: август 22, 2013, 23:29:51 поподне »
Danas se dva puta desio problem da sam ja ili igrac koji mi je pazio nalog, izbaceni sa naloga kao da se neko ulogovao !!! To se dogodilo prilikom napada igraca iz saveza Vampiri_BG... Ujutru kada sam ja bio na nalogu milsio sam da sam pogresio i da sam se izlogovao, pa mi je odneo samo zlato... Danas kada su mi pazili na nalog isto se to ponovilo samo dok je moj cuvar meni poslao sms poruku da pita da se nisam ja slucajno ulogovao i ja mu odgovorio, moja vojska je stradala... Zelim da znam sta se desilo ? Da li su mi hakovali nalog, i ako nisu oni zbog cega se javio taj problem..

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: izbacivanje iz igre
« Одговор #1 послато: август 23, 2013, 00:12:54 пре подне »
Обрати се Мартини приватном поруком или на имејл адресу support_rs@imperialsupport.org

Наведи своје корисничко име налога, свет у којем играш и што је могуће детаљније опиши када и шта се догодило, па ће бити проверено.  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Patriots

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: izbacivanje iz igre
« Одговор #2 послато: август 23, 2013, 13:56:21 поподне »
Da se zahvalim i ovde na divnom odgovoru, koji mi nece mnogo pomoci u igrici ali mi je svakako savet da posetim doktora, jer ja u stvari ne znam sta sam radio juce... I to sto sam pomerio vojsku u prvom napadu na minut-minut ipo pre udara ne znaci da nisam bio duze vreme inaktivan pa me je igrica zbog toga sama izlogovala... Ili to ili internet od 50mb/s nije dovoljno dobar za konekciju, posto druga opcija otpada, ostaje mi samo prva... Zato hvala na velikoj pomoci, a ako me i doktor izleci od snova koje mesam sa javom ( ko sisa izvestaj gde se jasno vidi da sam sve odradio pomerio vojsku, sklonio rese, ugasio rudnik, samo zlato ostalo da se potrosi ) bicu vam vecno zahvalan...

Hvala !  ;)

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: izbacivanje iz igre
« Одговор #3 послато: август 23, 2013, 14:01:57 поподне »
Обављена је провера и одговорила сам Вам да нико није неовлашћено улазио на Ваш налог у току јучерашњег дана. Навела сам Вам могуће опције. Ви не можете да докажете своју тврдњу а ја не бих знала због чега Вам се десио наводни случај ако се неради о илегалном пријављивању на Ваш налог.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org