Аутор Тема: I tebe sam sit Imperio...  (Прочитано 3683 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #15 послато: фебруар 04, 2015, 22:39:48 поподне »
don od kad pocela era imas 3-4 dana igre ,ostalo si bio na OM ,cemu dalje rasprava ,nisi dostojan da pises o igri u cs3 svetu,a kakav sam ja igrac govore medalje na mom nalogu ne samo u cs3 smesnom svetu ,pogledaj malo pa pricaj ,mozda je i to nedovolljno ,ali za tebe ,stvarno ,nisi dostojan da komentarises o meni .ti si onaj tip igraca ,sto bi nas narod rekao"  RDJAVOM K..... DLAKA SMETA " afro

Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #16 послато: фебруар 04, 2015, 22:43:10 поподне »
ja bih te gospodine don zamolio da ne vredjas,a to da li imate vojske pokazalo se  *cry*,pokupio si taj prljavi recnik od pecokv(doomsday4444)dupli acc i da nepisem dalje.a vidi se koji je pravi igrac po osvojenim erama gospodine don,tako da zavrsavam sa daljim komentarima ovde.prosla era smetalo vam anjabanjanja jer kupovao covek dijamante ova era alarmi sta ce biti sa sledecom erom mozfa vanzemaljci ili ko zna sta vec necete izsmisliti,OTPAD se video i prijavio sa prijavljenim uvredljivim porukama,suport tim je za sve igrace podjednak ...aj sad vozdra pa VAS PRONADJEMO U NEKOM DRUGOM SVETU DA VAS OTRESEMO OPET  :D :D :D :D

- Zalosno je sto si se prepoznao, a koliko si upravu za jednakost pred odgovornima govori i obrisana poruka decka koji je savetovao da se napuste si svetovi cs jer support nista ne radi po tom pitanju. I rekao je istinu. Napisu samo proveren je nista nismo nasli. Kako bre oni provere to u 3 popodne kad niko ne pali alarm tada? Pa bar Vi to znate Kido. Redovno ste na alarmima.
- Molim te sa Pecom me ne poredi jer on Vam pominje porodicu koliko znam i vredja najstrasnije sto je za svaku osudu naravno. Ja iznosim apsolutnu istinu i bez obzira sto necete priznati, svi znamo da sam upravu. Bez alarma ste nista roba. Imate 80k ratnih, ej? Pa nas jedan ima 180k. Jos 3 meseca da igrate necete njega stici, a da ne pominjem ostale.

Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #17 послато: фебруар 04, 2015, 22:46:40 поподне »
don od kad pocela era imas 3-4 dana igre ,ostalo si bio na OM ,cemu dalje rasprava ,nisi dostojan da pises o igri u cs3 svetu,a kakav sam ja igrac govore medalje na mom nalogu ne samo u cs3 smesnom svetu ,pogledaj malo pa pricaj ,mozda je i to nedovolljno ,ali za tebe ,stvarno ,nisi dostojan da komentarises o meni .ti si onaj tip igraca ,sto bi nas narod rekao"  RDJAVOM K..... DLAKA SMETA " afro

- Aj kad kazes. U svakom slucaju nauci gramatiku. Medalje su ti drugi osvajali, a uglavnom su ti medalje iz tog smesnog sveta gde ne smes da zaspis bez alarma. Dok ih nije bilo bio si smesan. Secas se?

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #18 послато: фебруар 04, 2015, 23:12:32 поподне »
idi don radi nesto ,zaradi sa tvojom gramatikom ,kupi sebi neki dijamntic ,pa dodji da igras protiv mene . ;)

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #19 послато: фебруар 04, 2015, 23:21:56 поподне »
O cemu se radi?

Ukratko desilo se nevidjeno. Nakon visemesecnog upozoravanja odgovornih na problem alarma, duplih naloga i svega sto je ovu predivnu igru ucinilo bezveznom savez Spartans, svet C/S 3  odlucio se na bojkot ere. Da bi shvatili o kakvom savezu se radi recicu samo da su osvajaci medalja u tom svetu, trenutno po vojnim bodovima najjaci savez, ali protiv nepravde se nemoze.

- Apsolutno nijedan moderator na suportu koji radi nije hteo da ucini nista po pitanju alarma. Davali su neiskrene odgovore, a sve to postoji u mejlovima mnogih igraca pomenutog saveza. Cak su i na dokaz gde jedan igrac priznaje da koristi alarm ostali nemi i bez bilo kakve kazne.

http://prntscr.com/6121b7

http://prntscr.com/6121j0

Pitate se zasto? - Pa naravno taj igrac kupuje dije, a kao takav u ovoj igri je nedodirljiv. Nazalost.

- Spartansi nam porucuju :  SPASI IMPERIU UPALI ODMOR, jer ovo vise nicemu ne vodi, a svi pravi igraci shvataju sta oni govore.
:)
Ја се не слажем са тобом око тога да администратори не кажњавају коришћење аларма. Из личног примера кажем да су опоменути и кажњавани играчи који користе аларм, а које сам ја пријавио. Проблем је у томе што многи само крену да нападну по администрацији а не пријаве никоме ништа. Пријавите на мејл играча на ког сумљате и сигуран сам да ће бити проверен и ако се утврди да се бави нелегалним радњама биће кажњен.

П.С. Не улазим у ово ваше пискарање ко је какав играч и остало јер са вама или против нас нисам играо никад.
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #20 послато: фебруар 04, 2015, 23:22:14 поподне »
O cemu se radi?

Ukratko desilo se nevidjeno. Nakon visemesecnog upozoravanja odgovornih na problem alarma, duplih naloga i svega sto je ovu predivnu igru ucinilo bezveznom savez Spartans, svet C/S 3  odlucio se na bojkot ere. Da bi shvatili o kakvom savezu se radi recicu samo da su osvajaci medalja u tom svetu, trenutno po vojnim bodovima najjaci savez, ali protiv nepravde se nemoze.

- Apsolutno nijedan moderator na suportu koji radi nije hteo da ucini nista po pitanju alarma. Davali su neiskrene odgovore, a sve to postoji u mejlovima mnogih igraca pomenutog saveza. Cak su i na dokaz gde jedan igrac priznaje da koristi alarm ostali nemi i bez bilo kakve kazne.

http://prntscr.com/6121b7

http://prntscr.com/6121j0

Pitate se zasto? - Pa naravno taj igrac kupuje dije, a kao takav u ovoj igri je nedodirljiv. Nazalost.

- Spartansi nam porucuju :  SPASI IMPERIU UPALI ODMOR, jer ovo vise nicemu ne vodi, a svi pravi igraci shvataju sta oni govore.
Ја само морам да  се умешам и да кажем модератори не раде на суппорт већ администратори.
Под два познато је да се кажњавају  особе које користе недозвољена средства,доказ за то је доста блокираних налога у разним световима.
Ако после пријаве добијете одговор да је играч проверен и да нема основа за казну онда верујте да је стварно тако а то што је неко онлине 24 часа не значи да користи недозвољена средства.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #21 послато: фебруар 04, 2015, 23:34:57 поподне »
Jadno je to što se dešava.
Gade mi se igrači kojima je najveći uspeh kada se neko blokira na njihovu prijavu.
Trikova i varanja u igrama je uvek bilo od kada  postoje igre,bilo da su klikeri,karte ili fudbal.

Neka oni koji tvrde da su dobri igrači pokažu svoju veličinu time što će nadjačati igrače koji svoj nedostatak znanja ili dijamanata nadoknađuju sitnim prvarama i korišćenjem softwerskih propusta u igri kojih će uvek biti

Prijavljujete se za neke alarme???
Recite i onda razliku između igrača koji koristi taj alarm i nekog bogataša koji može da zaposli 3 crnca da klikću na refreš i kada vide napad da zaurlaju!

Od kada igram ovu igru često sam se sretao sa likovima koji se sami ponude da na smenu čuvaju nečiji nalog i tako ga poкriju na 24h a zauzvrat taj ih počasti dijamantima... ali nema veze... ajmo sada svi vikati na one koji nemaju para za tri crnca ili dijamanata za neke tamo lizoguze koji bi pokrili non stop taj nalog.

Patetično je u celoj priči da mnogi koji su koristili do juče taj alarm,kao i oni koji ga i dalje koriste najviše laju i prijavljuju druge.

Ja imperije nisam sit.
Ovde uvek nađem dobru zabavu i druženje.
Upravo sada, u svetu kome igram, moj prvi "komšija" koristi alarm. Ja znam da je tako ali mi ne pada na pamet da ga prijavim. To vidim kao izazov da taktički nateram njega na grešku. Ako za to nisam sposoban onda ću se boriti protiv 90% drugih igrača koji ne koriste alarm. I zabaviću se u tome jer sam ovde došao da bih se zabavio. Нaći ću način da postignem uspeh. Razviću ekonomiju tako da i ako me svake noći unište ja ću se sutra podići iz pepela. A neću dozvoliti da u ovim poznim godinama na čelu zalepim natpis DRUKARA.
Drukare su oni koji su od osnovne škole vukli učitelja za rukav i vikali. "taj je to uradio". Ne kažem da podržavam to što je taj neko uradio - naprotiv, međutim šta god da je taj uradio nije moglo biti ljigavo i gadno popud tog tužakanja.
« Последња измена: фебруар 04, 2015, 23:59:05 поподне M038 »

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #22 послато: фебруар 04, 2015, 23:53:35 поподне »
Jadno je to što se dešava.
Gade mi se igrači kojima je najveći uspeh kada se neko blokira na njihovu prijavu.
Trikova i varanja u igrama je uvek bilo od kada bilo postoje igre,bilo da su klikeri,karte ili fudbal.

Neka oni koji tvrde da su dobri igrači pokažu svoju veličinu time što će nadjačati igrače koji svoj nedostatak znanja ili dijamanata nadoknađuju sitnim prvarama i korišćenjem softwerskih propusta u igri kojih će uvek biti

Prijavljujete se za neke alarme???
Recite i onda razliku između igrača koji koristi taj alarm i nekog bogataša koji može da zaposli 3 crnca da klikću na refreš i kada vide napad da zaurlaju!

Od kada igram ovu igru često sam se sretao sa likovima koji se sami ponude da na smenu čuvaju nečiji nalog i tako ga poriju na 24h a zauzvrat taj ih počasti dijamantima... ali nema veze... ajmo sada svi vikati na one koji nemaju para za tri crnca ili dijamanata za neke tamo lizoguze koji bi pokrili non stop taj nalog.

Patetično je u celoj priči da mnogi koji su koristili do juče taj alarm,kao i oni koji ga i dalje koriste najviše laju i prijavljuju druge.

Ja imperije nisam sit.
Ovde uvek nađem dobru zabavu i druženje.
Upravo sada, u svetu kome igram, moj prvi "komšija" koristi alarm. Ja znam da je tako ali mi ne pada na pamet da ga prijavim. To vidim kao izazov da taktički nateram njega na grešku. Ako za to nisam sposoban onda ću se boriti protiv 90% drugih igrača koji ne koriste alarm. I zabaviću se u tome jer sam ovde došao da bih se zabavio. naći ću način da postignem uspeh. Razviću ekonomiju tako da i ako me svake noći unište ja ću se sutra podići iz pepela. A neću dozvoliti da u ovim poznim godinama na čelu zalepim natpis DRUKARA.
Drukare su oni koji su od osnovne škole vukli učitelja za rukav i vikali. "taj je to uradio". Ne kažem da podržavam to što je taj neko uradio - naprotiv, međutim šta god da je taj uradio nije moglo biti ljigavo i gadno popud tog tužakanja.
Oбјаснио..
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #23 послато: фебруар 05, 2015, 07:58:53 пре подне »
Patetično je u celoj priči da mnogi koji su koristili do juče taj alarm,kao i oni koji ga i dalje koriste najviše laju i prijavljuju druge.


Bravo M038 morao sam da kopiram tvoje reci
 :) :) :) :) :)
« Последња измена: фебруар 05, 2015, 08:00:00 пре подне kida66 »

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #24 послато: фебруар 05, 2015, 08:03:50 пре подне »
I jos nesto ja bih najvise voleo da se vrati obavezan off od 6 sati.kako je nekada bilo.a te price ostavi za tvoje igrace koji i pored alarma dobijaju po tintari  ::) ::) ::) ::)

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #25 послато: фебруар 05, 2015, 09:55:31 пре подне »
I jos nesto ja bih najvise voleo da se vrati obavezan off od 6 sati.kako je nekada bilo.a te price ostavi za tvoje igrace koji i pored alarma dobijaju po tintari  ::) ::) ::) ::)

kamo  lepe  sece  da se  off od 6  sati  vrati,,,,,,,,,,,

podrzavam  i  od  mene + ;D

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #26 послато: фебруар 05, 2015, 13:26:00 поподне »
Uz standardno baljezganje ovih što kupuju dije i hvale se sa 10k ratnih bodova (op.a. kida posla porob, a ludi peco postavio namjerno vojsku jer je slabo namistio simulator).
Inače, koliko igram, Sparta je uvik bila iza ovih što igraju sa dijamantima, ne rijetko i bez problema dobijala ratove.
No, otkad je ukinut 6h off, igra polako propada.
Postalo je nemoguće, uz neku srednju aktivnost, napravit bilo šta. Uz alarme, skripte, 15 naloga po igraču.....itd


xexexex prvo nije bila pljacka nego opsada,drugo kida ne kupuje dije vidis da nemas pojma ......

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #27 послато: фебруар 05, 2015, 13:38:31 поподне »
cut bolan erotika  ;D ;D ;D ;D

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #28 послато: фебруар 05, 2015, 14:12:16 поподне »
ajme cuda ,ja ove Spartanse vise nemogu slusati ,u buduce cutim i samo udaram. :o kako  :o ,pa oni su svi na odmorima :o .znas sta,bilo bi najbole ni da se ne vracate sa odmora ,tamo vam i mesto ,kao takvim igracinama 8)

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #29 послато: фебруар 05, 2015, 14:19:34 поподне »

a ovo je jedna od većih gluposti koju sam pročita

majko,majko sta me rodi,nasao se ti da kazes covjeku da prica gluposti ,,,a moj probisvitu kad je igracM038 igrao imperiju ti si jos u pelene bio .sjedi i pokri se po usima ,,ne brukaj sebe