Аутор Тема: Diskusije o Kvalifikacijama  (Прочитано 13515 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #60 послато: јун 25, 2013, 10:35:08 пре подне »
Nije mi jasno sta traze ovi iz Lijepe hrvatske na nasem forumu :) sto pa zar je nas lepsi i bolji ? :D pa vam sluzi kao anti-depresiv :D ajde bre tamo zloudne komsije terajte na vas forum ... ovde ste visak :D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #61 послато: јун 25, 2013, 13:11:41 поподне »
A sto ovaj Starca mora da bude prvi :D Svrgnite tu propast XD

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #62 послато: јун 25, 2013, 13:35:28 поподне »
e stvarno smaras,ako te nesto boli idi kod mileta mehanicara,a sad lepo se udalji od ove teme...
sto se tice tih medalja,svi znaju ljubis malo turke,malo bugare u pozadinu i to je sav trud,svaka cast  :D
i neznam zasto uopste mislis da su kvalifikacije realno stanje znanja igraca  :o

Horus,lepo kaze madja idi kod mileta mehanicara.Od mileta boljeg nema.Sajber je vec tamo otisao a i ti idi pravi mu drustvo i hvali se miletu kako si najbolji i najpametniji a ne ovde da pricas nesto kad svi znaju ko si i sta si.  ;D
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #63 послато: јун 25, 2013, 15:32:50 поподне »
Citat: bronhy na Lipanj 06, 2013, 11:34:56
to samo dokazuje koji smo kreteni.... gle bosnu... srbiju... crnu goru... tamo da igraš sa 100 dija si car... još ako imaš premium...

"i daj mi reci sto ce oni na SPu   sto ce srbi s 50 000 diija kad ih neznaju trositi. nasi sad uce kako najbolje potrositi dije da budu uigrani za SP"

ewo za horusa...ti si tolika intelektuala pa znash kako se koriste dije...niko to drugi ne zna sem ti...bambi za tebe :) i josh pitash dje pljujesh...najweci retard..pa bio on iz tunguzije zna to odradit...50k dija welish shta ce nama....aj shta ce tebi 50k dija (pretenzijo za wodju),ondosno shta ce twojima 50k dija..ili ti shta ce tachno tebi 3333 dija da dignesh arhitekturu i uniwerzitet na lvl 40 i da tamo glawu otwarash kako si ti igrachina ponos hrwatske nacije (a swi te se stide) ... ajde umnice...daj nam ti sawjet kako to potoshit..mani se horuse te priche...ewo ako ti niko nije reko na hrwatski forum ja cu ti reci...nisi najpametniji..nisi najbolji....ti sada opet mozesh imati 100m eb na swetskom wishe od mene ja tebi nebi priznao pa da se userem u gace :)

a mrki :) reporteri..ja se nebi ni prijawio kod was :) zashto...cirilica je moje pismo...nijw latinica...sad to shto neki kwazi "crnogorci" (dodushe djeca od 12 godina) zele imat koji dijamant wishe...pa shhto ne probat upasti kod was,,,bolje sumirajmo swe i gledajmo ocemo li zajedno shta chinjeti ili ce biti kao proshle godine...ako se zeli neka saradnja reci jawno...

i mislio sam si da ćeš me ti otkrit... :)
Zamolio bih da me se ne stavlja u isti koš sa Horusom, niti ću sudjelovati u daljnoj raspravi ovdje, iz respekta prema nekima...
Kome još nije jasno, ja sam cyber_man...
Pozdrav!

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #64 послато: јун 25, 2013, 19:22:36 поподне »
ja te poslao kod mileta mehanicara,neznam koji je taj mile a nisam ni mislio na njega iskreno,mislio sam na jovu potkivaca  :D moja greska izvinjavam se...e kod jove da ides  :D
a to sto ti trabunjas o pomocnim nalozima i ostalim glupostima,mene ne zanima jer j neigram tako,na kvalifikacijama prosto i jednostavno nemozes nikog napasti,kao i niko tebe,znaci jedini nacin da unapredjujes svoj nalog su proizvodnja i dijamanti,ali proizvodnja opet zavisi od dijamanata...dok u svakom realmu to postizes farmanjem aktivnih i napustenih carstva,osim vec navedenih dijamanata,takodje i braneci sebe sto je mnogo teze i zahteva mnogo vise znanja od jednog blejanja na kvalifikacijama i cekanja napada,koji vidis iste sekunde i gde i sa cim i zasto...tako da horuse,veliki igracu koji u stvari pojma nemas,ti gde god igras bezis kao mis opste poznato cak i tvojim zemljacima i onda kad nemozes pobeci lepo izljubis pozadinu turcima,bugarima da te prime u savez i dobiju jednog donatora,koji ima dijamante i nesto kao znaci,meni je dovoljno da vidim neciji profil i sve mi je jasno,a tvoj gde god sam video samo je terao na podsmeh....jadno i bedno kao i ova tvoja slika sto je prekrila pola foruma,al opet to si ti,nastavi tako,da se smeju ljudi,smeh produzava zivot  ;D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #65 послато: јун 25, 2013, 19:37:12 поподне »
JA ne znam sta vas toliko vuce na srpski spam :D a znate da je srpski :D mozda poreklo a ? :)

Ван мреже mile_mehanicar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #66 послато: јун 25, 2013, 19:44:13 поподне »
ja te poslao kod mileta mehanicara,neznam koji je taj mile a nisam ni mislio na njega iskreno,mislio sam na jovu potkivaca  :D moja greska izvinjavam se...e kod jove da ides  :D
a to sto ti trabunjas o pomocnim nalozima i ostalim glupostima,mene ne zanima jer j neigram tako,na kvalifikacijama prosto i jednostavno nemozes nikog napasti,kao i niko tebe,znaci jedini nacin da unapredjujes svoj nalog su proizvodnja i dijamanti,ali proizvodnja opet zavisi od dijamanata...dok u svakom realmu to postizes farmanjem aktivnih i napustenih carstva,osim vec navedenih dijamanata,takodje i braneci sebe sto je mnogo teze i zahteva mnogo vise znanja od jednog blejanja na kvalifikacijama i cekanja napada,koji vidis iste sekunde i gde i sa cim i zasto...tako da horuse,veliki igracu koji u stvari pojma nemas,ti gde god igras bezis kao mis opste poznato cak i tvojim zemljacima i onda kad nemozes pobeci lepo izljubis pozadinu turcima,bugarima da te prime u savez i dobiju jednog donatora,koji ima dijamante i nesto kao znaci,meni je dovoljno da vidim neciji profil i sve mi je jasno,a tvoj gde god sam video samo je terao na podsmeh....jadno i bedno kao i ova tvoja slika sto je prekrila pola foruma,al opet to si ti,nastavi tako,da se smeju ljudi,smeh produzava zivot  ;D

Ne slusajte madju dodjite svi kod mene! Jova mnogo naplacuje!

Horus

  • Гост
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #67 послато: јун 25, 2013, 20:06:16 поподне »
imate vi tu svi skupa pravo u jednom. prepametni ste i sve znate i badava vam je nesto pricati. mrki88 je majstor koji vam treba. on je u realu medicinski tehnicar na psihijatriji i sigurno ce vam pomoci ako ga lijepo zamolite. a ja cu se oprostiti od sviju vas i ne pisati vise ovdije jer vidim da nisam dobro dosao. pozdrav

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #68 послато: јун 25, 2013, 20:19:57 поподне »
ajd nek ti je laka zemlja  :D i da te ne vidim vise ovde  ;D

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #69 послато: јун 25, 2013, 20:22:49 поподне »
JA ne znam sta vas toliko vuce na srpski spam :D a znate da je srpski :D mozda poreklo a ? :)

Mali jowke, ugledaj se na starije kolege, molim te... balav si, ni ja nisam puno stariji, ali znam da mržnja i rasprava na nacionalnoj razini neće dobro doći ovdje niti pomoći nekome... uostalom, dok niste imali svoj forum, dosta je srba bilo kod nas, i ja govorim u svoje ime da nisam provocirao nikoga nikada, zato nemoj ni ti pristupati takvim metodama... ;)

Ako bilo tko smatra da moje (baš moje, ne govorim ni za Horusa ni nekoga trećeg) prisustvo ovdje nije dobrodošlo, nema problema, odlazim iste sekunde... :)

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #70 послато: јун 25, 2013, 20:26:24 поподне »
ovde su sve omladinci,vecinom,i tako naleti neki stariji ali odmah ga najurimo  ;D ;D ;D
nikom nije zabranjeno da se pojavi na forumu,niti da kaze nesto,samo bez pametovanja,hvalisanja,i cinizma jer to izludjuje glavne forumase heheheh
ako i tebe isteramo,bicemo opaki nacionalisti  :D ostani  ;) :D
« Последња измена: јун 25, 2013, 20:27:58 поподне madjasrbija »

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #71 послато: јун 25, 2013, 20:43:08 поподне »
ovde su sve omladinci,vecinom,i tako naleti neki stariji ali odmah ga najurimo  ;D ;D ;D
samo bez pametovanja,hvalisanja,i cinizma
ako i tebe isteramo,bicemo opaki nacionalisti  :D ostani  ;) :D

auuu, mlada uzavrela krv.... najgora opcija za goste... :D :D
madja.... ovo podebljano...  da me nisi zamjenio sa Horusom? :)
iskreno, zaboli me ko je veći srbin, bosanac, makedonac, crnogorac ili hrvat.... tu sam da čujem koju pametnu i naučim nešto novo i da pomognem nekome ako sam u stanju... a i da malo naučim ćirilicu... ;) :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #72 послато: јун 25, 2013, 22:32:00 поподне »
i mislio sam si da ćeš me ti otkrit... :)
Zamolio bih da me se ne stavlja u isti koš sa Horusom, niti ću sudjelovati u daljnoj raspravi ovdje, iz respekta prema nekima...
Kome još nije jasno, ja sam cyber_man...
Pozdrav!

mrki :D zarad prwog komentara koji si stawio uchinilo mi se da si neki horusow pulen :D ali znash i sam da ti nisi takaw pa ti ja nemam shta prichat jesi li ili nisi :D :D swi znamo da je horus jedinstwen i jedan jedini na cijelom swijetu :D
nama ne smetash ni ti ni horus :D makar ne meni :) chak po meni ste dobrodoshli :)
 ali sad eto widish horusa i njegowe citate
imate vi tu svi skupa pravo u jednom. prepametni ste i sve znate i badava vam je nesto pricati. mrki88 je majstor koji vam treba. on je u realu medicinski tehnicar na psihijatriji i sigurno ce vam pomoci ako ga lijepo zamolite. a ja cu se oprostiti od sviju vas i ne pisati vise ovdije jer vidim da nisam dobro dosao. pozdrav

owo jedino i umije :) da pljuje i wrijedja...jedino takwe argumente i ima kada neko istinu kaze o njemu...chak eto i madjo nije punu istinu rekao o njemu..jeste pobjegne u turski ili bugarski sawez :D ali ako su oni widjeli donatora u njemu to bi ti isto bilo kao da je crweni krst poshao u pirot da skuplja nowce za dobrotworne swrxe :D :D weci bi im donator bio da ga farmaju pa mogu reci i jednom u mjesec dana..jer po prichama ja mislim da on tako jednom u mjesec otwori onu opciju riznica saweza :)

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #73 послато: јун 25, 2013, 22:40:28 поподне »
imate vi tu svi skupa pravo u jednom. prepametni ste i sve znate i badava vam je nesto pricati. mrki88

Нема потребе да ти просипаш овде знање или да доносиш закључке, ја ћу јавно да ти кажем да овде ниси добродошао, не из разлога што си Хрват, већ из разлога што пљујеш по Србима па после долазиш вамо и просипаш своје мудрости које никога не занимају, такође, ниси добродошао јер си једна велика љига од човека, такође ниси добродошао, јер овде никога те твоје квази медаље не занимају а ти сам себе дижеш у небеса... Према томе, то нема никакве везе са националном основом, већ само са људским особинама... :)
Према томе, пут под ноге... Брммм брммм... 8)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #74 послато: јун 25, 2013, 22:42:03 поподне »
Такође да додам, да сви који претендују ка томе да се Мрки удаљи са Срспског форума, или мисле да је он овакав или онакав, да престану одмах...
Мрки је добар човек, добар играч, према томе, баталите националне основе, и да се понашате као мала деца :)

Мрки, добродошао на Српски форум  ;D ;D ;D
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg