Аутор Тема: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања  (Прочитано 1541 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже VelikiVid

  • Редов
  • *
  • Поруке: 19
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« послато: мај 17, 2014, 00:25:57 пре подне »
У Србији је ванредно стање, многи су без струје или ангажовани на борби са поплавом. Код мене, чекам: или ће нестати струје, или ћу бити трајно мобилисан (до сада сам био повремено, на испомоћи) или обоје
.
Треба дати могућност заштите  док траје ванредно стање, иначе ће игра постати нерегуларна јер ће бројни играчи бити спречени да играју, па ће пропасти вишемесечни труд, време и стечено знање. Ако се то догоди, ја се нећу више ни укључивати јер је бесмислено играти месецима да ти све пропадне у два-три дана.

Ван мреже VelikiVid

  • Редов
  • *
  • Поруке: 19
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #1 послато: мај 17, 2014, 20:38:50 поподне »
“Буди хуман као што је била хумана Србија 1885. године” - Табла са овим натписом стоји у холу зграде Међународног Црвеног крста у Женеви у знак сећања на признање додељено Србији за помоћ Бугарској, током рата Србије и Бугарске.
 
Тој табли треба додати нову: „Не буди хуман као Бугари током поплаве у Србији 2014. године.“

Видимо се у неком бољем свету...

VelikiVid

Ван мреже dankan996

  • Редов
  • *
  • Поруке: 22
  • Углед: +5/-2
  • Viking!!!
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #2 послато: мај 17, 2014, 21:09:12 поподне »
Uzmi odmor modul kao i ostali clanovi.

Ван мреже eliBatori

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 111
  • Углед: +46/-15
  • Gabriel's angel
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #3 послато: мај 17, 2014, 21:09:21 поподне »
Mislim da bi IO kao kompanija trebla bar na srbija - hrvatska svetovima da obustavi napade i sve
jer je cela regija zahvacena poplavama.

Neki nemaju dije za odmor. I ovo bi bilo ok prema svim igracima
« Последња измена: мај 17, 2014, 21:10:29 поподне eliBatori »

Ван мреже -profesor-

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +5/-1
  • Na vr' dabr, bavr damr!
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #4 послато: мај 17, 2014, 22:18:28 поподне »
Bilo bi ljudski omoguciti nesto poput obustave napada ili  zastite za vreme trajanja ove kataklizme.

Igraci na cs5 su poceli da se organizuju i savezi medjusobno dogovaraju obustave napada, nadam se da ce to biti lekcija iz ljudskosti i humanosti o onima koji odlucuju o igri i igracima.

Sofronijevic

  • Гост
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #5 послато: мај 17, 2014, 22:23:25 поподне »
Bilo bi lepo , kada bi doslo do obustave napada u cs svetovima , dok traje ova kataklizma . Bilo bi ljudski .

Ван мреже OTACMAKARIJE014

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +3/-1
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #6 послато: мај 17, 2014, 22:32:40 поподне »
http://prntscr.com/3k3u4u pokrenuo sam akciju o ne napadanju na svetu cs5..jer stvarno nekima nije do igre moj grad je pogodila ova poplava ali za sada je sve pod kontrolom..pa bih zamolio i ostale da se pridruze ovom da kazem humanitarnom gestu..jer je ljudski zivot preci od bilo koje igrice.....a zamolio bih i amdinistratore da se ukljuce u akciju jer pored stanja poplava u Srbiji siri se i n hrvatsku i Bosnu..pa tako po mom misljenju i veliki broj igraca..da treba aktivirati zastitu tj prekid napada u narednih nekoliko dana dok traje vandredno stanje..HVALA

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #7 послато: мај 17, 2014, 23:08:07 поподне »
postavlja se pitanje oko samoinicijativnog prekida napada izmedju saveza, da li je to resenje..imate dosta igraca koji velike vojske izdrzavaju iskljucivo napadima na aktivne igrace, da li ce svi moci da odrze pozitivan bilans zlata i koliko dugo, nemaju svi dijamante , slanjem zlata cestvoriti veliki suficit na acc, itd? pa cak i da je moguce da se desi da vlasnici nekako odluce da srpsko hrvatske svetove stave u neku zastitu  A BILO BI LEPO  DA BAR TO MOGU TEHNICKI DA IZVEDU ..sta se desava sa masom igraca  koji igraju internacionalne svetove- tj. da li je uopste izvodljivo tehnicki da se zastite samo pojedini igraci? i sta je sa ljudima koji su vec krenuli sa igrom dvoraca na internacionalnim realmima....zamislite da je nekog iz Bangladesa briga sta se desava u Srbiji? I zar mislite da ce imperiaonline kao kompanija - sa cisto poslovne strane  gledano rizikovati gubitak profita? Zar bilo koja kompanija u Srbiji uopste rizikuje gubitak profita , a pritom ima zaposljene kojima mora da obezbedi plate,jer i posle ove katastrofe se zivot nastavlja, kako tako...  ne racunajuci humanitarne akcije koje se ne dovodeu pitanje..stoga, registrovanje na bugarski forum, internacionalni forum, apel ..bar za SR7HR svetove...za ostale svetove  licno smatram da nije izvodljivo. Na licnom primeru smo jednom iskusili da nam je bukvalno jedan igrac, u toku rata ,morao igrati na 15 acc-ta , jer 99% ljudi u Srbiji nije par sati moglo da se uloguje na imperiju...jako mukotrpan nacin, ali nismo dozvolili bugarskom savezu pobedu- ko razume zna  sta hocu da kazem. Razumem sve igrace koji imaju problem,ali prosto stvari stoje ovako...nazalost

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #8 послато: мај 17, 2014, 23:46:31 поподне »
http://prntscr.com/3k3u4u pokrenuo sam akciju o ne napadanju na svetu cs5..jer stvarno nekima nije do igre moj grad je pogodila ova poplava ali za sada je sve pod kontrolom..pa bih zamolio i ostale da se pridruze ovom da kazem humanitarnom gestu..jer je ljudski zivot preci od bilo koje igrice.....a zamolio bih i amdinistratore da se ukljuce u akciju jer pored stanja poplava u Srbiji siri se i n hrvatsku i Bosnu..pa tako po mom misljenju i veliki broj igraca..da treba aktivirati zastitu tj prekid napada u narednih nekoliko dana dok traje vandredno stanje..HVALA
akcijom o nenapadanju mozes izazvati veliki minus na nalozima,  veliki minus u saveznoj riznici ukoliko savez ima puno vojske...i jos mnogo toga druze..bolje da si pokrenuo akciju da se bukvalno svi nalozi stave u v-mod ngo sto si to uradio

Ван мреже OTACMAKARIJE014

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +3/-1
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #9 послато: мај 17, 2014, 23:56:21 поподне »
zar je bitnija savezna riznica i vojska od realnog zivota i ljudskih..koji nemaju ni krova nad glavom vide..ja sam iz Valjeva znam sta sam preziveo predhodnih dana..LJUDSKI ZIVOT SE NE MOZE POREDITI NI SACIM!!!

Ван мреже eliBatori

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 111
  • Углед: +46/-15
  • Gabriel's angel
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #10 послато: мај 17, 2014, 23:57:22 поподне »
Ja sam vodja jednog od saveza na cs5 i niko ne ide u minus. Jedni druge pomazemo.
Nije mi jasno samo da ti je kao zeni preca igrica i riznica nego ljudski zivoti.

Ван мреже OTACMAKARIJE014

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +3/-1
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #11 послато: мај 18, 2014, 00:01:24 пре подне »
A,ti TUTUBAN koliko vidim nemas pojma o IO..jer kada je prekid napada vojska se ne odrzava..tako da ne moze da dodje do minusa sa zlatom!!

Ван мреже -profesor-

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +5/-1
  • Na vr' dabr, bavr damr!
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #12 послато: мај 18, 2014, 00:05:18 пре подне »
Cudno kako nekima pristaje nadimak....

Kome se igra, nek igra, smatram da nije ljudski koristiti tudju nesrecu u svoju korist ni na igri.

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #13 послато: мај 18, 2014, 00:12:25 пре подне »
A,ti TUTUBAN koliko vidim nemas pojma o IO..jer kada je prekid napada vojska se ne odrzava..tako da ne moze da dodje do minusa sa zlatom!!
A TI IMAS? tvoj samoinicijativni dogovor-akcija o kojoj si pisao a vidi seiz prilozenog  sa drugim igracima+-savezima  ne podrazumeva prestanak odrzavanja vojske...naprotiv. Odakle ti ideja-informacija  da ce biti prekida?

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: Хитно дајте могућност заштите због ванредног стања
« Одговор #14 послато: мај 18, 2014, 00:13:59 пре подне »
A,ti TUTUBAN koliko vidim nemas pojma o IO..jer kada je prekid napada vojska se ne odrzava..tako da ne moze da dodje do minusa sa zlatom!!
Немој вређати оне које не познајеш и не знаш да могу да те науче како се игра ово. Вређаш друге а сам не знаш да се одржавање савезне војске наплаћује и када је заштита!
mala_truba
It is warlike sense and long experience.