ИО II: Доба Освајања > Свет HR/RS 4(R124) [x2]

Zlatni ekvivalent

(1/5) > >>

Steve_Nash:
Napadao sam igraca MIR5 u glavnu provinciju. Spijuniran je na 5min do napada, na 3minuta, na 40 sekundi do udara  i vojska je bila rasporedjena po provincijama da bi na  10 sec do udara vojska odjednom stvorila u glavnoj provinciji.A put izmedju dve provincije bi trebalo da bude 5min kad nije rat...Igrac mi je u dometu u x2.
Dobijam sledeci odgovor od Martine
Следећа промена је уведена у игри: ако је разлика између вредности/златном еквиваленту војске нападача и златном еквиваленту нето економских бодова браниоца драстична, премијум додаци ће бити доступни браниоцу под нападом.
Ovo pravilo je krajnje nejasno sta znaci to "drasticno" kad mi je igrac u x2
I onda sam dobio navodno objasnjenje koje mi i dalje nije jasno 5% zlatnog ekvivalenta:

Martinin odgovor :
Што се тиче ''драстичне разлике'':

Појашњење:

Ако је златни еквивалент јединица у нападу мањи од 5% златног еквивалента нето економских бодова браниоца, премијум опције неће бити закључане под нападом.

Што се тиче премијума:

Још једно појашњење:

премијум опције не подразумевају само отварање ковчега из Храма већ све опције које нису доступне под нападом, имајте то у виду.

Zamolio bih nekog da izracuna zlatni ekvivalent? Jer koliko vidim ni onaj ko je zaduzen za to nije u stanju da to uradi Забрањено је цитирање приватних преписки!

Izbrisan je izvestaj

_am_diavolo_:
desava se i meni kad sam pod napadom igraca koji je skoro duplo jaci od mene ja mogu da pomeram vojsku i rese na trenutno prebacivanje....a bitku bi izgubio i da je na vreme prebacio vojsku

_am_diavolo_:
ako si mnogo jaci od njega,a predpostavljam da jesi duplo jaci onda je to moguce..to su izgleda neke nove stvari koje su uveli

Martina:
Погледајте следећу вест и појашњења:

http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=1412.msg19706#new

Златни еквивалент:

Представљају тренутну снагу играча.

Они се обрачунавају према врсти и количини утрошених сировина, дајући 1 нето економски бод =1000 злата / 2000 дрва / 400 гвожђа / 1000 камена. Нето економски бодови регрутовања војске се обрачунавају према истој формули али помножено са 2.

Steve_Nash:
Druze nisam ekonomski duplo jaci od njega u puta 2 mi je (sto si mogao i gore da procitas) da sam znao da moze da ce se postaviti na ovakav nacin ja bi poslao svu moju vojsku ili ga cak nebi ni napadao..Zamolio bih da mi neko odgovori na gore postavljeno pitanje.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију