Аутор Тема: zasto  (Прочитано 598 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже salinjo007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +0/-5
    • Погледај профил
zasto
« послато: јун 18, 2014, 17:01:39 поподне »

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: zasto
« Одговор #1 послато: јун 18, 2014, 17:10:45 поподне »
Slikajte kada otvorite link opsada tvrdjave i general, posebno i posaljite slike

Ван мреже salinjo007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +0/-5
    • Погледај профил
Одг: zasto
« Одговор #2 послато: јун 18, 2014, 17:16:20 поподне »
ok evo sad cu

Ван мреже salinjo007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +0/-5
    • Погледај профил
Одг: zasto
« Одговор #3 послато: јун 18, 2014, 17:19:53 поподне »
http://i61.tinypic.com/2d8owu1.png
http://i61.tinypic.com/2hi3vgz.png

kad ne znaju sta da kazu, uvek je moral razlog. ne verujem...ovaj cak nije imao sem lake vojske nista drugo...a tenkove nemam...mozda bi to upalilo

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: zasto
« Одговор #4 послато: јун 18, 2014, 17:31:26 поподне »
Ja ne bih da se ponavljam po ko zna koji put,,,U najkracim crtama sa tim pocetnim moralom i tim brojem opsade( pogotovo katapulta- 25) ne mozete nikako da srusite f7. Procitajte pazljivo sledece linkove, uvedene su promene , opisana je mehanika i tok bitke i drugi link je link sa izmenama u igri:
1. http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=2302.0;topicseen
2. http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=2298.0

« Последња измена: јун 18, 2014, 17:33:05 поподне KILLERUBICA »

Ван мреже salinjo007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +0/-5
    • Погледај профил
Одг: zasto
« Одговор #5 послато: јун 18, 2014, 17:33:02 поподне »
po ovome trebalo mi je 1000 ovnova? minimum..

Ван мреже salinjo007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +0/-5
    • Погледај профил
Одг: zasto
« Одговор #6 послато: јун 18, 2014, 17:36:20 поподне »
zar ovan nije opsadna makina...? imao sam 318 u napadu..ne racuna se?

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: zasto
« Одговор #7 послато: јун 18, 2014, 17:41:44 поподне »
po ovome trebalo mi je 1000 ovnova? minimum..
Molim Vas jos jednom da napokon pročitate poslate Vam linkove, tamo je sve detaljno objašnjeno, posebno za fort 7 i 8 kada igrač nema potrebna istraživanja za elitu , t.j. trebušete. Kada pročitate te postove, nećete više ništa pitati jer će Vam sve biti jasnije i gde ste pogrešili i koje su izmene u igri i kako i sa čime da napadate ubuduće. unapred hvala na Vašem potrošenom vremenu za čitanje postova.
« Последња измена: јун 18, 2014, 17:42:40 поподне KILLERUBICA »

Ван мреже salinjo007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +0/-5
    • Погледај профил
Одг: zasto
« Одговор #8 послато: јун 18, 2014, 18:07:21 поподне »
sta se odmah ljutis..moram da pitam a pitam jer mi se to sve ne uklapa u rezon...toliko pravila i nelogicnosti da treba da unajmim jos par clanova da to tumaci...da ne pominjem napad - tu bi dok sve preracunas i resis da krenes bilo vec mnogo stvari promenjeno...killi ja tebe razumem da si na ivici nerava jer vrv iste stvari bezbroj puta objasnjavas..i zaahvalan sam ti na tome ali iste stvari ljudima nisu jasne. igtrica ti se ucini u momentima jako zanimljiva a onda shvatis da taj sto je smisljao sva pravila, silno se namucio a tek sad se muci smisljajuci razne gluposti cisto da budu promene, vrv da bi dobio na vremenu dok jos nesto ne smisli. najbolji nacin mu je da sve nas drzi u totalnonm neznanju i haosu..tako uvek ima izgovor za sve...

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: zasto
« Одговор #9 послато: јун 18, 2014, 18:54:55 поподне »
sta se odmah ljutis..moram da pitam a pitam jer mi se to sve ne uklapa u rezon...toliko pravila i nelogicnosti da treba da unajmim jos par clanova da to tumaci...da ne pominjem napad - tu bi dok sve preracunas i resis da krenes bilo vec mnogo stvari promenjeno...killi ja tebe razumem da si na ivici nerava jer vrv iste stvari bezbroj puta objasnjavas..i zaahvalan sam ti na tome ali iste stvari ljudima nisu jasne. igtrica ti se ucini u momentima jako zanimljiva a onda shvatis da taj sto je smisljao sva pravila, silno se namucio a tek sad se muci smisljajuci razne gluposti cisto da budu promene, vrv da bi dobio na vremenu dok jos nesto ne smisli. najbolji nacin mu je da sve nas drzi u totalnonm neznanju i haosu..tako uvek ima izgovor za sve...
Ne mogu zaista da objasnjavam i pisem po ko zna koji put..ovako, najkrace---  Obzirom na proporcije da svaki fort ima odredjeni dozvoljeni limit svakog tipa vojske  koja ga napada u svakoj rundi- GOVORIMO KONKRETNO SAMO O OPSADI TVRĐAVE-kao delu  kompletne bitke(bez bitke na polju i borbe protiv garnizona)( F7 napada u svakoj rundi po  250 katapulta, 3x3200 teskih maca-ukoliko maceva nemate dovoljno  njihova mesta zauzimaju koplja a ako saljete i ovnove oni idu u toj liniji sa njima i isto udara 274 ovna  i ne zauzimaju mesto macevima.)PO RUNDi I ZNAČI POTREBNA JE I DOPUNA  (sve to ako nemate generala sa istrazenim vestinama majstor opsade + ako imate  istrazenog generala dodaje se taj procenat)
 Sva vojska  se nalaze u  redovima  i sva vojska ide u linije da bi napala fort(pre svake runde iz redova vojske se formiraju linije za napad) . Osnova uspešne opsade je proporcija pada morala sa brojem odigranih rundi i gubitaka koje je imate po rundama i dopune (da bi u svakoj rundi maksimalni broj opsade i vojske jurišao na tvrđavu): znači kada vidite koliko čega gubite po rundama(morala,opsade i vojske)naravno uzimajući u obzir sva istrazivanja (svoja i protivnikova, kao i sastav i jačinu protivnikove vojske i generala) znaćete koliko čega treba da pošaljete da bi opsada bila uspešna
« Последња измена: јул 02, 2014, 23:16:42 поподне KILLERUBICA »

Ван мреже salinjo007

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +0/-5
    • Погледај профил
Одг: zasto
« Одговор #10 послато: јун 18, 2014, 21:01:03 поподне »
hvala druze, zaista se trudis...svaka cast. priznaces, komplikovano!