Аутор Тема: Price o ratovima  (Прочитано 2105 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Price o ratovima
« послато: мај 20, 2013, 20:32:22 поподне »
Jaoo ljudi da znate koje ce klanje biti u HR/RS 2 (r107) :D
Bice 5 saveza na 2 saveza
gladijajatori i njihova ekipaca protiv BREED i DOBAR_DAN
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже fish.

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #1 послато: мај 20, 2013, 22:28:22 поподне »
Brt vidi savez M_A_T_R_I_C_A to je pod savez gladijatora 0ldman ov savez im objavio rat i oni svi izasli i presli u nov savez. Mnogo je glupo sto za vreme rata moze da se napustaju savezi to me izludjuje, svaki rat izadju skoro svi i dzabe se baca gold samo.
by fish.

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #2 послато: мај 21, 2013, 02:37:47 пре подне »
znaci ovde se pricaju lovacke price :D :D :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #3 послато: мај 21, 2013, 04:48:00 пре подне »
dokle wishe cro/srb realmowi...pa jeste li wi glupi ili se prawite ludi...
to su realmowi koji samo kware igru...ako ocete mene da poslushate igrajte internacionalu....nemojte balkan :) samo cete da omrzite igru :)

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #4 послато: мај 21, 2013, 14:17:22 поподне »
Ma mulja se mnogo.Era ne traje ni mesec dana a ve podelili medalje.Ja sam u savezu DOBAR_DAN i mi idemo na zlato i sad cujemo da su oni vec podelili izmedju sebe medalje i sada hoce da nas sruse :D
Internacionalni su najbolji. Igram u 105 i mnogo mi se svidja svet
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #5 послато: мај 21, 2013, 19:02:08 поподне »
dokle wishe cro/srb realmowi...pa jeste li wi glupi ili se prawite ludi...
to su realmowi koji samo kware igru...ako ocete mene da poslushate igrajte internacionalu....nemojte balkan :) samo cete da omrzite igru :)
rose,ja neznam ko jos igre te srbcro boranija svetove,gde nema ni 200 igraca,i tih 200 su pomocni,dupli nalozi,ma to je za pomocnike od pocetnike IO  ;D
ako stvarno hocete da se okusate kakvi ste,pojavite se u nekom blitc svetu x4brzine i pokazite vase znanje,nemoj tu da mi svrljate forum nekim pricicama za malu decu od 3god hahaha

Ван мреже fish.

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #6 послато: мај 21, 2013, 20:43:41 поподне »
Ma kakav x4 tvoj, najbolje idi igraj x10, x4 i x10 su zavisnicki realmovi gde ti treba da budes po ceo dan online ako hoces nesto da napravis, nema brzina nikakve veze ... A vitezu da se dele medalje delese uvek se izdele ali dobar dan se spaja sa BREED i jos 3-4 saveza jer ste se podelili na 3-4 saveza da bi se lakse razvijali zbog ratova. sa druge strane su gladijatori. treca stvar u top 14 su svi nomadi bice zanimljivo kad se umesa neki imperijan tu tupek jeste najjaci ubedljivo sa x2 bodova od drugog plasiranog ali nomad je i kad mu populacija dostigne maksimum skoro da ce ostati u mestu dok ce imperijani jos da rastu tako da ce biti zanimljiva era ovo,
by fish.

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #7 послато: мај 21, 2013, 22:19:18 поподне »
fish. zanimljiva mi je ta tvoja teorija,.Slazem se za to da sa brzinama nema nikakve veze.Igrao sam u x10 i umakla nam je medalja za dlaku.Ne znam odakle ti to da ce se spojiti i da je ovako lakse zbog ratova :D
Samo znam da ce se uskoro svet podeliti na 2 bloka ako ovako nastavi
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #8 послато: мај 22, 2013, 18:42:15 поподне »
prvo da vam kazem,dzaba ako si i najbolji igrac koji postoji ako nemas vremena,nemoj igrati,nema te,ti si niko na mapi,jasno kao dan,a to oko brzine svetova,prosto i jednostavno,pogledaj x4svetove i kakvi igraci tamo igraju,i po eko bodovima i po vojnim i po svemu,a pogledaj te vase jadne srbcro i ostale pojedine x2svetove,(sem par izuzetaka) znaci sama tuga i jad,pa takvi ovamo u brze svetove nebi izdrzali ni nedelju dana,bili bi ste u najboljem slucaju medju top 300  ;D znaci konkurencija ti je glavna stvar,a pravi igraci idu onde gde je konkurencija najaca  afro

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #9 послато: мај 22, 2013, 20:47:47 поподне »
gresis mnogo madjo...
ja igram x1 svet... i da dodjem na x4 opet bi bila ista prica..
da ne pokazujem sliku sad :D :D

tako da je to stvar ukusa... ja ne volim x4 svetove,
tactical 129 je jak svet, a brzina vojske je x1

Ван мреже fish.

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #10 послато: мај 23, 2013, 01:13:35 пре подне »
Ahahah madjo izvini na izrazu ali ne lupaj :D to sto igraci na x4 svetovima imaju vise eko bodova od sporijih svetova je samo zato sto im i stanovnistvo i bodovi i vreme izgradnje i vreme putovanja vojske ide na x4... znaci starca igra x1 ako on ima 100 seljaka na sat vremena ti na x4 imas 400 i samim tim imas x4 vise resa po satu. Ali sto je brzi svet to te vise opterecuje da stalno visis za kompom. Era traje krace od sporijih svetova tako da je sve srazmerno evo na x10 zavrsavaju eru sa 70-90 miliona bodova pa ne znaci da ce imati 70 miliona bodova kad bi igrali na x1 za mesec dana.
by fish.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #11 послато: мај 23, 2013, 18:27:53 поподне »
Ahahah madjo izvini na izrazu ali ne lupaj :D to sto igraci na x4 svetovima imaju vise eko bodova od sporijih svetova je samo zato sto im i stanovnistvo i bodovi i vreme izgradnje i vreme putovanja vojske ide na x4... znaci starca igra x1 ako on ima 100 seljaka na sat vremena ti na x4 imas 400 i samim tim imas x4 vise resa po satu. Ali sto je brzi svet to te vise opterecuje da stalno visis za kompom. Era traje krace od sporijih svetova tako da je sve srazmerno evo na x10 zavrsavaju eru sa 70-90 miliona bodova pa ne znaci da ce imati 70 miliona bodova kad bi igrali na x1 za mesec dana.
jel se ti ribice drogiras ili sta,kakve to veze ima,ne bulazni,prosto i jednostavno,taktikal jeste veoma jak,to spada u izuzetke,ali pogledaj vojne bodove u x2svetu a pogledaj u x4 svetovima,ili ti eko bodove sto ti kazes,pa jel teze igrati protiv likova dijamantosa od po 20,30m eko sto te spijaju sa 1 spijunom i ruse,pljackaju kad i kako pozele,ili je teze igrati u srbcro svetovima gde su neki pacijenti sa 3,4m eko i bez vojnih kao neke face piiiihhhh

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #12 послато: мај 23, 2013, 18:30:35 поподне »
i neznam tacno razliku u taktikalu i obicni,x2 ili blitc svetovima ali i taktikal traje kao x4svet,i mislim da je proizvodnja ista,sve isto sem putovanja vojske,nisam siguran,jer nisam igrao tamo nikada,znaci sve isto sem brzine vojske,pa to bukvalno spada u blitc svetove...zato je tako i jak trenutno,nasadili se brazilci dijamantosi i oni zabari od ranije,ali ovo ostalo slabo,slabo....

Ван мреже fish.

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #13 послато: мај 23, 2013, 20:04:59 поподне »
Svi na kraju imaju isto bodova samo sto u sporijim serverima sporije dobijaju bodove ali zato traje dosta duze pa na karju mu dodje isto.
by fish.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Price o ratovima
« Одговор #14 послато: мај 23, 2013, 20:49:49 поподне »
fish ne mozesh uporediti cro/srb sa internacionalnim realmom :D jer tamo imash 200 aktiwnix naloga od toga 40-50 (da ne grijeshim dushu :D pa da kazem manje :D :D ) a ostalo swe dupli nalozi...shto znachi da su ti realmowi puni prewara podwala namjeshtaljki (kao i swaki realm dje imash malo aktiwnix igracha ili dje ima mnogo klape sa balkana :D :D ) i tamo naprosto ne mozesh da pokazesh swe swoje kapacitete sa kojima raspolazesh :D ja ne sumnjam da ix ti imash ali to treba da dokazesh da dodjesh na neki realm dje je malo weca guzwa,tu do makar 300-400 daljine da imash napushteno makar za AS :D i da nemash sa swakim sawezom fed kao npr na cro/srb :D da se naprosto tuchesh i igrash :D
a sad madjo :D nisi u prawu da su x4 najjachi realmowi :D swaki realm koji ima makar 500 aktiwnix igracha je jak realm :) a imash ix takwix i x2..ja mislim pa skoro swaki... :)