Светско првенство > Репортаже - Светско првенство 2013

Епилог

<< < (2/8) > >>

banostar:
Епилог е сада треба бити реалан и  искрен а ја сам такав ниије да се  хвалаим  али наши момци су били најбољи  ,,,,,,,
Хрватима свака част на медањи  а Бугарима трба  дати да играју човече  нељутисе  ако нисам приви  идем кући је њихов мото за сада толико

Normal:
Добар дан моји драги читаоци, данас је задњи дан Светског првенства све је готово наше комшије  заузимају прво место, друга је Пољска , трећа је Италија. Били смо сведоци још једног великог такмичења  Империје онлајн.У овом по реду трећем Светском првенству Србија је оставила велики траг иза себе су оставили доста ратова и оправдали су сва наша очекивања и расветлили су образ Србије у овој игри и на овом Светском првенству. Видели смо да знање поред новца може доста тога боље да уради, сведоци смо свих ратова које је Србија водила и уверили се у то, али ипак доста уложеног новца је пресудило у корист тако званих ''дијамантоса''. Ово првенство ће бити упамћено по веома великим биткама, наш репрезентативац Бичбожији је стварно избичовао противнике, рушио је све који су му се испречили на пут и он је по мени најпопуларнији играч овог светског првенства, човек је стварно што би се рекло објаснио неке ствари.  Свака част нашим момцима на овом успеху и само тако наставите показали сте како знање може доста тога да уради.

Поздав до следећег виђења.

Ваш репортер Jowke   :D

gagovic:
  Свему дође крај па и овом Светском првенству.Ризикујући да будем проглашен за субјективног репортера ја стварно морам да кажем да је репрезентација Србије одиграла ово првенство беспрекорно.Сваку и најмању шансу су искористили,што су започели то су и довршили,биланс у ратовима фантастичан,победе у биткама дана...
 Негде на половини такмичења сам писао о том осмом месту које још није било наше, као неком реалном домету а наши репрезентативци.су то уз један пожртвован однос и часовничарску прецизност успели да остваре.
 Честитам освајачима медаља уз  опаску организаторима да би у неком наредном такмичењу можда могли да нађу неки начин да се више вреднују они који имају срце,они који знају а не само они који имају могућности.
  До неког новог јаљања поздрав од гаговића.

wolkhood:
Завршено је треће светско првенство, последње у верзији 5.
Можда су неки разочарани а можда и нису недостатком великих битака за дворце, овако је била пат позиција. Победник је решен по мени не популарном мером ( економски бодови ).
Све честитке репрезентацији Хрватске на освојеном злату.
Орлови су још једном показали да су одлични играчи - прави ратници, који су на овом првенству победили доста јаче репрезентације и доказали да је - бој не бије свијетло оружије, већ бој бије срце у јунака - истина.
Дванаест ратова - дванаест победа. Петнаест медаља за битку дана. Наш bichboziji има највише војних бодова.

Статистика ОРЛОВА


Велики поздрав од репортерског тима Србије и репортера wolkhood

bobapinana:
Завршено је светско првенство а сви знате како се завршило небих хтео да поново пишем оно што су моје колеге репортери већ написали али једно је сигурно да више неће бити такмичења у верзији 5 а са нестрпљењем очекујемо верзију 6.
Наши репрезентативци су одиграли одлично у датим околностима и мислим да није могло много боље можда нека нијанса али је то све ствар технике и стратегије.
Лако је сада се правити паметан и критиковати и говорити да је могло боље али сви знамо као је било и шта се све дешавало.
Победила је репрезентација која нећу рећи да је била најмудрија или да је имала највише дијаманата али је сигурно да је узела прво место без иједног рата и без имало ферплеја а то смо видели накрају како су лепо одиграли са репрезентацијом Бугарске.
Нећу данас више ништа да пишем сачекаћу да се мало среде утисци и да се испричам са неким нашим репрезентативцима па ћу онда мало опширније да пишем.
толико од Земунца

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију