Светско првенство > Репортаже - Светско првенство 2013

Недеља 3

<< < (4/22) > >>

body_fighter92:
Добро вече! 18-и дан светског је протекао сасвим солидно за нашо репрезентацију, није било неких посебних потеза савеза србије!
Рат са турцима је отишао у нашу корист, крајњи резултат је био Serbia 424 144 --- 184 572 Turkey. То је сјајно видети, 10 ратова а из сваког су изашли наши орлови као победници! Најјачи су ратнички савез на светском првенству.

Бугари су вратили назад, у свој посед, ЗАПАДНИ ДВОРАЦ! Утицаји савеза сада изгледају овако:

1.   Croatia   33.38%   2   dvorca
2.   Poland   27.04%   2   dvorca
3.   Bulgaria   23.09%   2   dvorca
4.   Turkey   16.89%   2   dvorca
5.   Romania   0%           1   dvorac


Ноћас су 2 рата активна а воде их:

1.   UnitedArabEmirates 10 448 --- 2 747 Indonesia   
2.   Peru 31 762 --- 6 895 Hungary

Поздрав, до следећег јављања! Надам се да ће нам нови дан донети прегршт новости! :)

wolkhood:
Добро вечеСрбијо.
21.07.2013. је обележила репрезентација Србије, сјајном победом над Венецуелом. Из те победе је произипла битка дана, најбољег ратника светског првенства - bichboziji.
shortykrones је имао жељу да се одбрани и храбро се поставио нашем јунаку, извештај битке погледајте сами.

То није све што нам је приредио тај јунак тог 21.07. Поред победе у нападу, постарао се да и битка дана у одбрани стоји поред његовог имена.
Несретни ASTKOM се закуцао у одлично постављену одбрану.

Орлови су тренутно не поражена екипа у првих десет репрезентација и заузимају одлично осмо место.
Тренутна статистика играча

Останите уз нас, стално доносимо новости из ИО.
ЛП од репортерског тима.

GRIFIN1:
На први поглед све исто..утицај,дворови,ранг листе..стварно нема битних промена бар мени ништа није запало за око ???
Пошто је тамо мало монотоно цитираћу колегу из савеза који каже:
Српски мислим,Српски Дишем,Српски причам,Српски пишем,Српску цркву обилазим,моје мило Српство пазим,за Њега се Богу молим,ПРАВОСЛАВЉЕ Свето волим,ја крстим се са ТРИ прста,традиција то је СРПСКА,и дичим се Јер ја имам СРПСКО Срце у грудима !
а ја могу само да додам НАПРЕД ОРЛОВИ!!!!!!!

stevas:
     Добро јутро деветнаести дан је на светском првенству. Дан је протекао релативно мирно, Србија није у рату . Графикон утицаја савеза изгледа овако http://prntscr.com/1h0n6r . Хрватска прва са два дворца и 33,4 % утицаја . У шест двораца је урађен максимални ниво храма , још у три се може дизати утицај и то Турци , Бугари и Румуни . Румуни имају дворац без утицаја , очигледно су свесни да ће га изгубити па ни не дижу  храм. Хрватима и Пољацима који заузимају прво и друго место , утицај више не може расти може само опасти кад се у преосталим дворцима дигну храмови. Како стоји тренутно ситуација нико не може освојити злато без отимања туђег дворца , али то је мач са две оштрице . Нико се засад не усуђује на тај потез и тако ће вероватно остати док не крене борба за господаре света. За сада је у најбољој позицији Хрватска пошто су први по економским бодовима. Од Бугара треба очекивати да крену на дворце , пошто заостају по економским бодовима једина нада за злато им је 60 % утицаја , а ипак су они главни фаворити. Све у свему очекује нас веома занимљива и узбудљива завршница.
    Топ 10 репрзентација је следећи http://prntscr.com/1h0osf . Србија и даље на осмом месту , одлично момци показали сте шта знате у ратовима,  сад  до краја светског да останете у првих десет и ми смо презадовољни . Битно је остати у првих десет да би добили награду од 50.000 дијаманата за следеће светско првенство .
    Топ 10 играча http://prntscr.com/1h0p3y . Имамо новог лидера то је Xopengate  са 123 201 996 бодова и долази нам из Италије.
     И за крај да похвалим нашег репрзентативца bichboziji    који има 3 853 351 војних бодова и убио је 28 472 163 непријатељских војника . Такође све похвале и осталим нашим репрзентативцима .  НАПРЕД СРБИЈА !!!!!!!!!!!

   До следећег јављања ................................................................................. репортер стевас
   

Dixi:
И даље се на првом месту ранг листе по војним бодовима налази наш бичбожји са преко три милиона и осам стотина хиљада војних бодова , иза њега на другом месту се налази репрезентативац Хрватске Манђо35 који има око милион и шест стотина хиљада војних бодова.

Што се тиче завршених ратова као што знате Србија је победила Турску 424144 в.б. - 184572 в.б., Чиле је победио Португал резултатом 448194 в.б. - 121807 в.б. ( што се тиче ове две репрезентације ово је други узастопни рат и из оба рата је репрезентација Чилеа изашла као победник ), Уједињени Арапски Емирати су победили у рату са Индонезијом 10448 в.б. - 2747 в.б. , као и наше комшије из Црне Горе у рату са Кипром из кога су изашли као победници резултатом 17325 в.б. - 4385 в.б.

У току је рат између Бугарске и Румуније у којем за сада огромну предност има Бугарска, крај рата је данас око 23 сата по времену сервера.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију