Светско првенство > Репортаже - Светско првенство 2013

Недеља 3

<< < (3/22) > >>

lloka:
Добар дан велика СРБИЈО!Све честитке нашим ОРЛОВИМА на још једној победи  низу.Многима сте унели страх у кости и многи се боје да уђу у рат са вама јер знају шта их чека.Иако нисмо са дијамантима добростојећи................ма шта то ја причам па нама и нетребају дијаманти,ми смо бољи играчи без њих,играмо храбро и представљамо нашу земљу у правом светлу.Само победе за победама,фантастичних 10 победа,па то нема нигде него само у СРБИЈИ,наши дијаманти су добра шљивовица!Попели смо се на 8 место и храбро идемо даље ка вишем циљу.Све похвале нашим играчима и наравно посебно играчу bichboziji који има 2 597 799 војних бодова а све ово је заслужено тимском игром свих играча.Шта друго рећи него само напред до још победа,сви смо уз вас и очекујемо следећу победу,сад многи савези се прибојавају вашег новог корака и стрепе да им не објавите рат.

madjasrbija:
поз гледаоци крај малих и великих екрана  :)
ОБАВЕШТЕЊЕ:због нагомиланог програма пребачени смо на канал недеља 3,од сада нас ту пратите 24х са последњих извештаја СП ИО
нови рекорд,хрватска репрезентација прешла невероватних 500м еко бода као савез,осамљени на врху ранга расту постепено и чувају своја два дворца као бакица пензију  ;D
око њих се вијоре жута и розе боја,бугарска и турска,утицаји расту,а стање се не мења,осим што на другој страни поплавели пољаци то користе,успeњали се на 2 месту са 27.04% има и неких црвених румуна,завучених у ћосак мапе,са равно 0 % утицаја  ;D занимљиво италијани који се налазе на 3 месту по еко бодовима као савез,немају ни један дворац у власништву,изгледа нестало више боја(двораца),само 5 и све заузете,ех ти шкрти бугари ццц на свему се штеди, чак нам папараци јављају да ни траву нису скоро косили на глобалној мапи,тј више није трава,већ прасума,страшно  ;D
ближи се крај ове авантуре,поручио бих само свим такмичарима,пошто смо ми репортери везани недељним уговором за ИО предузеће  ;) ,не журите се нигде,пустите да протече што више дана,свака плата је битна  ;D

gagovic:
  И као што сам у претходнoм извештају најавио,репрезентација Турске је поново положила оружје пред нашим ратницима.Када се ово првенство буде завршило,без обзира на пласман наше репрезентације у многим статистикама наравно позитивним,ће се помињати Србија.Медаље њених играча,битке дана,ратови и ко зна шта још, биће нешто што ће свакако оставити трага и о чему ће се свакако причати.
  Само храбро до краја,па како буде.Бар вама храбрости не недостаје.

acafaca:
Недеља трећа. Ситуација на фронту монотона. Мало бију ови, мало бију они. Освоји се дворац, па се изгуби. Повећа се утицај, па се смањи. Не видим поенту више. Дајте крај или нека се деси инвазија ванземаљаца на централни дворац па да буде мало интересантније. Да ја осмишљавам ток ове игре и овог СП, то би изгледало овако.
На 48 укидам коришћење дијаманата. Али свако ко купи дијаманте у току тих 48 сати добије 20% више на следећем СП 2014. Тако их аутоматски вежем за следеће првенство, а те дијаманте ће на крају ионако да поједе инфлација, буахахаха. Пошто сам забранио дијаманте, 10% играча је пало у несвест и ударило главом од ивицу стола. Централни дворац нападају ванземаљци. Северни нападају зомбији. Јужни дворац нападају Тамилски Тигрови, а у западном дворцу Кинези отварају тржни центар. Све девојке такмичари на СП добијају поклон у виду дијаманата наравно, неће ваљда да добију улошке. Укину бих источни дворац, никад ми није био симпатичан. А одмах после тога би покренуо цунбами и порушио све дворци и подавио све зомбије, ванземаљце и Кинезе. Е после тога, у постапокалиптичној ИО би све почео из почетка. Ето тако. Иначе ми смо 8.

sasasin:
добро вече почела је и 3 недеља светског првенства...Србија заузима 8 место и добија све пред собом у биткама а играчи само ређају битке дана.стање са дворцима и дометом утицаја је следеће http://prntscr.com/1gxaxv..првих 10 савеза су http://prntscr.com/1gxbax..и првих 10 играча http://prntscr.com/1gxbgu

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију