Светско првенство > Репортаже - Светско првенство 2013

Увод

<< < (2/5) > >>

jowke:
Много је српских витезова хтело да брани понос наше земље на најелитнијем турниру данашњице!
Много је труда уложено, многа су копља изломљена, многе су се заставе виориле империјом, али остале су заставе најјачих..
Заставе оних који ће нас учинити поносним!. Оних који ће се опет објединити под Српском тробојком! И бранити част Србије,
добро позната имена наших играча бориЋе се да оправдају сва наша очекивања.
Ми верујемо у вас и само храбро до победе.

bobapinana:
Дошао је и тај дан,данас у 15:00 по времену сервера почиње светско првенство империе онлине,такмичења у коме су многи хтели да учествују а само мала група најбољих је у томе успела
Код наших репрезентативаца су последње припреме у току и падају последњи договори,ко ће бити импер а ко номад
Како смо успели да саѕнамо биће мале промене у нашој репрезентацији уместо САША МОНТАНЕ ускочиће прва реѕерва Шваба кога већина нас одлично познаје и сигурни смо да да ће дати све од себе да нас са осталим репрезентативцима учини поносним.
Пуно среће и успеха жели вам
Земунац69

GRIFIN1:
што каже наш народ: оно што било далеко дошло близу..
господо изабрани надам се да су коњи потковани мачеви наоштрени а копља и стреле спремни..одрадите смотру војске и крените храбро напред..ми смо ту да испратимо и похвалимо :) небојте се нећемо бити превише критични ;)
напред орлови
нека храброст смелост и ратна срећа буду са вама

sasasin:
и почело је 3 светско првенство по реду,тачно у 15.00часова по серверу нашим најбољим такмичарима почиње време неспавања и много тактике и борбе,међу њима имам много пријатеља који су изваредни борци,који се боре до последње капи крви за србију срећно браћо...

gagovic:
Сад орлови наши,на првенство крећу
па Фортуна нек их чува и донесе срећу.

Нек од ваше силе цео свет се тресе
ветар нек нам добре вести о вама донесе.

Медаљама браћо,окитите груди
победити може само онај ко се труди.

Дочек вам припремам,пред скупштином зна се
посто пара немам ја доносим прасе.

Ма скупи'у нешто и за неко пиво
подићи ћу кредит ал није ми криво.

Ја се мало шалим али једно знајте
навијамо за вас, медаљу нам дајте.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију