Империја Онлајн - Великани > Питања

napad

<< < (5/5)

Drakula79:
Jedno pitanje cemu vodi vise ova igrica?
Izgubila je svaku mgucu smisao svaki mjesec neke izmjene neka sranja
Niko ne pita igrace sta je ovo i zbog cega je ovako?
Prvo 8mjeseci sada 6 koliko li vec,imajte malo respekta prema starim igracima
Ipak i od nas zivite mislim na sve igrace i nove i stare. Ova igrica je kada sam poceo da igram
Imala je draz duh dusu a sada pola toga nema mjesto da se zabavimo i igramo opusteno 
Da pobjegnemo na par sati od svakojake muke i zivotnih briga jos nam i vi zadajate!
Ocete jos igraca da igraju igricu olabavite malo izmjenama i ostalim necu korisitit ruzne rijeci
Ipak sam covjek ali ako vec idete na novac omoguci i kupovimom sms pa i iz crne gore
Martina prenesi ovo vodjama ove igre jer kada bi svi napravili pauzuu 1god svi zaplakali!

No.1:
Slazem se sa tobom oko promena ali njih to ne zanima jer sa promenama neki igraci odlaze mnogo njih dolaze. Igrica je postala mnogo laksa a samim tim izgubila i svoju draz. Kad nije bilo mracne i lobanje nastalo je kukanje u svim svetovima, 2/3 igraca ne bi znalo kako da igra. Kada su se varvari pojavljivali veoma retko isto je nastala panika.
Nekom se svidjaju te novine nekom ne.
Sto se tice sms iz crne gore. Sta mislis koliko bi se tako prodalo dija i da li bi se Bugarima isplatilo da sve to odrade za par stotina ili hiljada dija.
Mislim da smo svi mi neke brojke u njihovoj statistici gde se gleda zavrsni racun. Rashod-prihod.
Uzivaj u igri koliko mozes ili napusti.
Znam puno igraca koji vise ne igraju ali je puno novih doslo.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију