Империја Онлајн - Великани > Питања

Vojska na pijac

(1/3) > >>

igor:
Svaki igrac igra nekom u ratu nekom farma nije vazno ukoliko igrac ima visak vojska i dodje do minus mora raspusteni da bi se vratio u plusu ali to je smesno i zasto raspusteni to je gubitak i sta ako dodje free vojska,tocak i kovceg tako dalje to ne izvodljivo.. nekom igraju farma igrac ulaze sirovinu u vojske i regrutuju potom vojska ide na pijac prodaje i dobitak zlato opet ide u krug ulaze u istrazivanje i vojne istrazivanje,,,ima tu opcije da se igra  a nema sta gubitak.. uvek imamo nesto sto je ostalo sitan resursi na to se uklopi i obucavaj vojske i odjavi iz igre ukoliko uloguj regrutuj vojske ako igrac zele da dostavi pijac nek ide ali malo skuplje nego sto sam sebi obucavaj vojske jeste malo jeftinije ali ima vreme potom regrutuj..

igor:
Recimo u toj savez nije vazno koliko ima igraca nekom ratuje nekom farmaju u isti savez taj farmer imaju vojske ako zele da proda preko isti savez igraca koji oce ratuju morace da kupe  vojska da plate zlato a taj farmer zaradio mora jos da ulaze istrazivanja,vojna i sve vise nivoa neko onaj sto ratuju...

Ivan-dark:
Ако можете бити мало прецизнији шта желите да кажете. ???

igor:
recimo u pocetku igre sve sto treba ovo ono digne potom kad dodje pun 50 hiljada bodova onda ce automatski dal ces biti Vojska u ratu ili ces biti Farmer onda svaki igrac bira jednom ako bira Farmer onda nema u ratu mogu oni igraju mirno dal u savezu ili bez saveza oni ce radi svoj posao sta treba...ako igrac sam bez vojska moze igra ulaze u istrazivanje,vojna i drugo potom sve ovo kako treba vojska moze ide na pijac ko ima zlata nek kupi.. ali ne zaboravi sve je moguce vojska ima od 1 do 20 levela jak istrazivanje,vojna ali nece biti ista cena zato sto je ako je 1 level jeftinije cena  kao u pocetku potom sve vise level i skuplje pa ko oce igra.. nadam se igraci ima koji oce da igraju 100 % sam sigurannn  video sam mnogo raspusteni i napusteni nesto mu nedostaje opcije igre tako mislim..

igor:
u vasem imperiu ja bi igrao farmer jer ja ne napadam nikoga igraca jer volim da igram farmera u razvoju i razvije ekonimski,vojna,univerzitet,vojna istrazivanja i drugo..ulazemo i tako dalje ulazemo obucavanje vojska cim zavrse regrutacije idu na pijac po ceni i od levela vojske zavisi cim prodato uzmem zlato i opet ulazem u istrazivanju da bi vise nivoa bio bi vise levela vojske tako to ide sve u krug... kako da ti objasnim..

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију