Рат за превласт > Генерална дискусија

Kakvi su vasi utisci o ratu za prevlast

<< < (2/6) > >>

No.1:
Ajd da i ja izjavim nesto za dnevnik. ;)
Mapa je ogromna a putovanje se racuna kao u svetovima x4. Daj boze da si imao 3-4 igraca u dometu na 100 milja.
Da nisam ovo igrao ne bih znao koliko ljudi ne zna da igra ovu igricu. Slatko sam se ismejao nekim situacijama a koje su mnogo gore od onih kad neko posalje u pljacku kola i opsadu. Koliko vidim svuda je aktivno po 7-10 igraca, tacnije razvijaju se ekonomski ali samo napadaju nezavisne gradove. Oko uticaja i saveznog dvorca nemam zamerku.
Malo o spijunima, ono sto sam negde napisao. Imali smo dva rata sa istim savezom, uvek su napadali igrace koji su of. Udjem kod Rusa kome cuvam nalog preko pass a ide napad, vojska na polju, pogledam mobilizaciju a ono sve teska vojska. Rekoh sebi "Brale sad ima da ga otkines samo se pravi mrtav i ne pomeraj se." Oci uprete u monitor i vreme, ruka koja se znoji na misu. Kad ono,  on vrati napad. Shvatim da je proslo vise od 2,30 i da se upalila zelena lampica.
Celokupni utisak, slaba dvojka ( da nije bilo onih smesnih situacija bila bi 1).
I konacno naziv Rat za prevlast nema veze sa ovim turnirom.
Evo jedan predlog koji ce vecina igraca prihvatiti. Organizujte turnir gde ce se samo ratovi bodovati, tacnije vojni bodovi. Onda moze amerikanac da napravi sta hoce sa svojim dijama ali rat moze da izgubiti.
 ;D ;)

T-IMBE:
Da turnira ima mnogo rupa-ima ih, ali mislim da postoji dobra zamisao samo je treba "izbrusiti". Treba motivisati ljude na rat(besplatne objave i slično) a i mogla bi kartografija da bude x10 a ne x4...stvarno mi je truba da tučem 3 igrača nedelju dana (jedan kupio mnooogo dija pa će mene izgleda). Inače je mnogo malo igrača sa "pedigreom", nisam prepoznao 30-ak nika. Verovatno ispituju teren...

Sofronijevic:
Meni je ovaj turnir propast ziva ... :) Ocena od mene je nula.

Sofronijevic:
Kakav je ovo "rat" za prevlast ? Koliko vidim vodeci savez nije dosada imao nijedan rat, vodja je potrosio brdo dija i to je to, bolji naziv bi bio dije za prevlast, jer ovde ratovi nisu u prvom planu ... :) vodeci savez ukupno nema 5k vojnih bodova ako se saberu svi vojni bodovi svih clanova. Objasnite mi kakav je ovo rat za prevlast ?

T-IMBE:
Loš prevod je u pitanju. Moglo bi bolje selekcionisanje igrača...možda iz dve etape

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију