Аутор Тема: I tebe sam sit Imperio...  (Прочитано 3712 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #30 послато: фебруар 05, 2015, 16:46:44 поподне »
ova danasnja decurlija ,ni oca ne postuju ,a kamo li ce postovati nekog drugog *cry*

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #31 послато: фебруар 08, 2015, 14:06:45 поподне »
....
« Последња измена: фебруар 08, 2015, 20:25:26 поподне kida66 »

Ван мреже marko.bangalic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +3/-2
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #32 послато: фебруар 09, 2015, 10:47:59 пре подне »
DAKLEM, JOŠ JEDNOM.
HTJELI SMO UPOZORIT NA PROPADANJE IGRE.
Ne napadamo, barem ja, igrače, niti optuživam.
Svi vi "hrabri" internet komentatori, ako možete, držite se teme.
nikog ne zanima šta je vama draže  milije, a šta nije

Propadanje igre??? Neznam o čemu govoriš. To što ti više nećeš igrati ne znači da će igra propasti nego govori samo o tebi kakva si ličnost. Kad dođe neki problem najlakše ići linijom manjeg otpora i odustati, a vrlo teško suočiti se sa problemom i probati da ga pobediš. To što ti tako misliš ne znači da tako i drugi misle. Uvek će biti novih igrača i onih koji će iz nekakvog razloga odustati. Oduvek je bilo varanja i uvek će ga i biti. Hrabrima je to izazov, a kukavice će podviti rep i pobeći.
« Последња измена: фебруар 09, 2015, 10:49:34 пре подне marko.bangalic »

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #33 послато: фебруар 09, 2015, 18:09:53 поподне »
Ја не брише ништа јер ниосам писао глупости :)

Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #34 послато: фебруар 11, 2015, 12:46:37 поподне »
:)
Ја се не слажем са тобом око тога да администратори не кажњавају коришћење аларма. Из личног примера кажем да су опоменути и кажњавани играчи који користе аларм, а које сам ја пријавио. Проблем је у томе што многи само крену да нападну по администрацији а не пријаве никоме ништа. Пријавите на мејл играча на ког сумљате и сигуран сам да ће бити проверен и ако се утврди да се бави нелегалним радњама биће кажњен.

П.С. Не улазим у ово ваше пискарање ко је какав играч и остало јер са вама или против нас нисам играо никад.



- Pa upravo u tome je problem. Redovno je prijavljeno, dostavljen i dokaz gde igrac priznaje da koristi alarm i suport odgovara da nema osnova da ga kazni. Kakav je to suport aj mi reci? Drugo kakva je provera u 3 popodne? Ko tad pali alarm?

- Da se razumemo. U pravilu igre jasno je napisano da je strogo zabranjeno koriscenje softvera trece strane. Ssvi ovi koji su pisali protiv ove teme koriste alarm i niko, ali bas niko ne zeli da ih kazni. To je sramotno i za svaku osudu. Objasnjenja tipa oduvek se varalo itd... su jalova prihvatanja varanja kao dela igre. Ukoliko se sa tim i Imperija slaze trebali bi u pravilu igre da navedete da je varanje dozvoljeno. Ocigledno nista ne radite da ga sprecite.

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #35 послато: фебруар 11, 2015, 13:15:05 поподне »
@don otkud ti znaš da taj koji je "priznao" da koristi alarm nije možda lagao? Možda je samo hteo da isprovocira nekoga.

Takođe tvoj zaključak da svi koji su protiv ove teme koriste alarm takođe ne pije vodu jer sam ja protiv ove teme a alarm ne koristim jer jednostavno mi nije potreban.

Ja sam protiv toga što je toliko uzelo maha to prijavljivanje da skoro i da nema igre, kada god se neko zakuca ili ostane bez vojske narednih 10 dana samo prijavljuje sve koji su mu se zamerili a čak i one koje mu se nisu zamerili već su jednostavno bolji.




Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #36 послато: фебруар 17, 2015, 15:47:27 поподне »
@don otkud ti znaš da taj koji je "priznao" da koristi alarm nije možda lagao? Možda je samo hteo da isprovocira nekoga.

Takođe tvoj zaključak da svi koji su protiv ove teme koriste alarm takođe ne pije vodu jer sam ja protiv ove teme a alarm ne koristim jer jednostavno mi nije potreban.

Ja sam protiv toga što je toliko uzelo maha to prijavljivanje da skoro i da nema igre, kada god se neko zakuca ili ostane bez vojske narednih 10 dana samo prijavljuje sve koji su mu se zamerili a čak i one koje mu se nisu zamerili već su jednostavno bolji.

-- Znam  da koriste alarm jer niko nije budala da sebe namesta u zizu navodnih provera od strane administracije iz ciste dosade. Drugo, kad nekoga napadas 2 meseca i apsolutno nijednom ne uspes da ga opljackas ili porusis i pri tom za sve to vreme taj neko nijednom ne posalje off jasno je da koristi alarm.

- To da li ti koristis alarm ili ne ne znam, ali verujem da kad nisi tu posaljes Vojsku na off. Ja to isto radim i ne treba mi alarm. Poenta je da ljudi koji su dobili obavezu od strane organizatora ove igre da sprovode njegopva pravila to ne rade kako treba niti zele da se menjaju. Imperija postaje trula, a udjite na cs3 svet i pogledajte kakav je postao. Niko vise ne igra. Svi koji su preostali tamo cekaju da se svet zavrsi. Mnogi danima ne ulaze na nalog jer nemaju koga da napadnu niti ih ko napada. Spartansi su svojim odustajanjem od igre pokazali svima da bezobrazluci kojima se sluze unistavaju i njihov gust, a zalosno je opet ponavljam sto niko od odgovornih nece da resi pitanje varanja u igri.

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #37 послато: фебруар 27, 2015, 13:26:40 поподне »
don nemoj me pogrešno shvatiti,ali ja sam uverem da na cs svetovima nikada nije ni bilo igre,i što više igrači stiču iskustva to bolje shvataju da je prava igra u internacionalnim svetovima a cro srb dođu samo kao škola.

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #38 послато: март 02, 2015, 15:30:29 поподне »
don nemoj me pogrešno shvatiti,ali ja sam uverem da na cs svetovima nikada nije ni bilo igre,i što više igrači stiču iskustva to bolje shvataju da je prava igra u internacionalnim svetovima a cro srb dođu samo kao škola.
na žalost nemogu ovog puta da se složim sa tobom. Igram u više svetova i naši igrači sobzirom da vrlo slabo troše dije su medju najboljima. U int svetovima možeš da tučeš pola mape i igrace koji imaju 2x više poena dok u SR/HR svetovima nije baš tako lako. Jedino što pojedini strani igrači troše brdo dija pa imaš više vojske da biješ nego u našim svetovima. Drugo, naši svetovi su najprljaviji sa raznim špijunima, hakovanjem naloga i druge prljavštine koje se rade.
Moje mišljenje je da su naši svetovi najteži za igru a iskustvo koje aktivan igrač stekne tu, neće nigde steći.
Treće, Jedan moderator je ovde mislim napisao da ne zna neke saveze u SR/HR jer igra u int svetovima sa najboljim igračima. Ja bi samo dodao da su ti najbolji igrači verovatno oni koji potroše po 10k dija za eru minimum. Kad igrač ima po 5-8 medalja a ima samo premijum ili i to nema mogu reći da je jedan od najboljih.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #39 послато: март 03, 2015, 22:51:38 поподне »
Probao sam u par navrata igrati i problem je što je preko 50% naloga u stvari dipli nalozi drugih koji se brzo prestanu razvijati, nakon prve petine igre na mapi imam po jedva 5 igrača koji su mi u x2
Bukvalno se nema ko napasti.
A što se tiče ove priče sa najboljim igračima samo da ti kažem da nisi u pravu. Navešču primer igrača za koga su mnogi čuli a verujem da će mi retko ko poverovati da taj igrač uglavnom nema ni premijum a da ne pominjem dije. Radi se o igraču FIGIL

markoUSA

  • Гост
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #40 послато: март 25, 2015, 22:22:36 поподне »
Probao sam u par navrata igrati i problem je što je preko 50% naloga u stvari dipli nalozi drugih koji se brzo prestanu razvijati, nakon prve petine igre na mapi imam po jedva 5 igrača koji su mi u x2
Bukvalno se nema ko napasti.
A što se tiče ove priče sa najboljim igračima samo da ti kažem da nisi u pravu. Navešču primer igrača za koga su mnogi čuli a verujem da će mi retko ko poverovati da taj igrač uglavnom nema ni premijum a da ne pominjem dije. Radi se o igraču FIGIL

U RS/HR moraš biti u centru da bi imao koga da napadaš i tačno je da ima mnogo duplih naloga. Kao i svuda ima dobrih igrača ali je u principu najbitnije da je igrač aktivan. Ima igrača koji su dobri ali zbog igranja u više svetova, negde nisu dovoljno aktivni.

Ван мреже skilladilla

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #41 послато: јул 14, 2015, 16:22:45 поподне »
da da, bas kaznjavaju one sto koriste alarme, ma vazi..ovamo gde igram cela mapa pod alarmom nemas koga napasti od sugavog alarma, i to mi je igra u pm bas

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #42 послато: јул 15, 2015, 13:52:32 поподне »
Igrao sam nekoliko internacionalnih svetova i svuda se nametao jedan zaključak-Srbi,Hrvati i Bugari su najbolji ostali su za dve lige ispod...bar što se tiče ratovanja,opsada i nedijamantske igre,sa dijama su Brazilci (kabum) i Bugari(Keep Calm) su nepobedivi. Ostali-Italijani,Česi,Rumuni(oni nisu loši ali...) Turci,Francuzi.južnoamerikanci...-topovska hrana.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: I tebe sam sit Imperio...
« Одговор #43 послато: јул 15, 2015, 21:05:18 поподне »
Pls go to srpski spam, nemojte opet da otvarate :D