Империја Онлајн - Великани > Препоруке

Katapult ili baliste?

(1/2) > >>

Celicni:
Imam pitanje, sta da pravim: Katapulte ili baliste? Vidim, baliste su skuplje po gvozdju, imaju manje helta, manji napad. I sad sam zbunjen ako su gore po svemu zasto bi ih ja pravio?

Ivan-dark:

--- Цитат: Celicni  новембар 15, 2014, 16:56:40 поподне ---Imam pitanje, sta da pravim: Katapulte ili baliste? Vidim, baliste su skuplje po gvozdju, imaju manje helta, manji napad. I sad sam zbunjen ako su gore po svemu zasto bi ih ja pravio?

--- Крај цитата ---
Дилема не постоји,потребно је да правите сву врсту опсаде јер Вам је неопходна при нападу на непријатељске тврђаве.
Овнови,балисти,катапултови,требушети..сви се боре независно у одређеном броју у зависности од нивоа тврђаве који нападате.
http://prntscr.com/56mu2l

veliki-brat:
Iz mog iskustva balisti su dobti jedino za odbranu. Ako ih posaljes u napad zauzece mesto katapultima koji su mnogo bolji. Naravno obavezno salji ovnove i maceve na opsadu.

M038:
Управо тако како велик брат каже.
Ако имаш довољно других машина за напад на тврђаву немој ни случајно балисте слати. Балисти су добри у одбрани када вас непријатељ напада са машинама јер оне као приоритет нападају задњи ред непријатељских машина.

dejan2808:
Али ја ти препоручујем само балисте и овнове да развијаш ово остало је скупо за одржават. :)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију