Империја Онлајн - Великани > Стратегије

Specijalni resursi.

<< < (2/2)

Ivan-dark:

--- Цитат: ivica-  септембар 08, 2014, 16:16:39 поподне ---
BUGHristove pošto izigravaš advokata moderatoru da ti ogovorim.
Tu svašta piše pa nije tako.
Na primer u svetu gde ja igram sigurno se ne oslobađaju specijalni resursi ako je igrač na odmor modulu duže od 16 dana. Imam primer. Takođe u objašnjenju kako igrati u svetu gde sam ja, a čitao sam više puta nigde ne piše da se neke sirovine odnose samo na saveznu vojsku već ako je osvojiš i formiraš trgovačku stanicu dobijaš bonus koji nosi taj resurs.

--- Крај цитата ---
* Бонуси од исте врсте Специјалне сировине се не могу акумулирати. Ако постоје 2 бонуса исте врсте, само онај већи ће се обрачунавати. Исти бонус од два различита терена Специјалних сировина се акумулира.

Пример: Ако имате 2 колоније на пољу богатом златом, имаћете 10% бонуса на приходе злата. Ако имате 1 колонију на пољу богатом са пшеницом и једну на пољу богатом са пиринчем, имаћете 20% бонуса на ефекат фарми.

** Древни храм, Свети Древни храм, Потковица, Тешка Потковица, Тисовина, Поље богато Тисовином, Угаљ, Поље богато Угљем, Коњи, Тешки коњи, Вуна, Поље богато Вуном, Памук и Поље богато Памуком су специјалне сировине који дају бонусе савезној војсци ако било који члан савеза има колонију на  некој од њих.
Специјалне сировине на којима се налазе трговачке станице имају ефекта на савезну војску.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију