Империја Онлајн - Великани > Препоруке

Царска породица

(1/2) > >>

Aleksandar:
Зашто не бисте увели опцију да ко жели може да промени цара?

KILLERUBICA:

--- Цитат: Aleksandar  јул 28, 2014, 18:11:33 поподне ---Зашто не бисте увели опцију да ко жели може да промени цара?

--- Крај цитата ---
У туторијалу игре( како играти) постоји опција свргавања цара од стране играча али у пракси  на жалост та опција још увек није заживела.
У пракси сам лично мењао цара тако што сам га слао у нападе са 100 војника у опсаду на рецимо ф5,ф6,ф7 и свесно губио битке и то на играча који има постављеног генерала у одбрани са надограђеном или урођеном вештином "убица генерала". - ову варијанту не препоручујем јер може да потраје- морате послати цара много пута у напад.
Као што и сами видите, да се в6  верзија Великани стално усавршава, надограђује и приводи намени првобитне идеје и замисли изумитеља игре и програмери раде на томе,  тако  да се надамо  да ће и то "свргавање цара" бити решено ускоро.

Aleksandar:

--- Цитат: GREAT MASTER  јул 28, 2014, 22:41:49 поподне ---У туторијалу игре( како играти) постоји опција свргавања цара од стране играча али у пракси  на жалост та опција још увек није заживела.
У пракси сам лично мењао цара тако што сам га слао у нападе са 100 војника у опсаду на рецимо ф5,ф6,ф7 и свесно губио битке и то на играча који има постављеног генерала у одбрани са надограђеном или урођеном вештином "убица генерала". - ову варијанту не препоручујем јер може да потраје- морате послати цара много пута у напад.
Као што и сами видите, да се в6  верзија Великани стално усавршава, надограђује и приводи намени првобитне идеје и замисли изумитеља игре и програмери раде на томе,  тако  да се надамо  да ће и то "свргавање цара" бити решено ускоро.

--- Крај цитата ---

Хвала на одговору радујем се усавршавању игре! :)

Aleksandar:
Баш због овога желим да мењам цара

http://prntscr.com/47ggt6   ;D

KILLERUBICA:

--- Цитат: Aleksandar  јул 29, 2014, 14:39:32 поподне ---Баш због овога желим да мењам цара

http://prntscr.com/47ggt6   ;D

--- Крај цитата ---
Постави за престолонаследника некога ко има добре урођене особине, имаш среће да ти је цар јако стар и да ће надам се ускоро преминути ;D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију