Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 13995 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #285 послато: децембар 29, 2012, 18:20:51 поподне »
Ja necu da izdajem imena kome je ond dao ..... ali ako neko svesno da svoj pasword svom protivniku  to znaci samo sledece ili je namestaljka kao sto je ovde ocigledno jer durgacije nemogu da se bore pored namestenih ratova  i sticanje ogromnih resursa jer neka martina pogleda gde su koplja nomadska od game of throne u koje okupljiste ste ih tukli i zasto taj svemocni nalog nije napadao ostatak vojske nego samo one koje im netrebaju i samim tim napravio ogromnu korist .  A onda im je tigar dodelio dijamante za kao navodno slucajno banovanje. Da bi na kraju  sa tim dijamantima izbacili za manje od 24 sata   270 k balista i oko 6m konja pa ako neko uzme racunicu neka izracuna koliko je to vojske koliki su to resursi. A onda su nam dali sifu od komadira i rekli radite sta hocete jer je ovaj odustao jer mu je muka vise . I sta sad ..... njima pored prevare i namestanja rata vracena vojska ...... Toliko o pravdi .

A ti vinda sad reci javno kako je aoooo namoetio prosle sezone 2 rata  ajde reci kazi da nije pa da padnemo u smeh . I nije tacno da Obilici ne igraju , Igraju i te kako  tu su i Toske , I dejan  i Marko  i nenad i Milan  i svi su tu ...... Samo je onaj slovenac prestao jer ima firmu covek pa mu je guzva oko nove godine ....

Ван мреже slavko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #286 послато: децембар 29, 2012, 18:31:43 поподне »
http://clip2net.com/s/2EOvY      zoki67   tu sifu je dao ......   

i sta sad maca pojela jezik vuk magarca ....... i ko ce sad da skupi muda da ide portiv tigra ajde da vidimo  dao sifru.  Pa naravno mozda je i to bio plan dacu sifru recici cu da su me uhakovali nama ce vratiti vojsku jer ja cu da placem kod tigra ........


Ajde sad da lepo oduzmemete njima vojsku zato sto ih je izdao komandir. .....   


hahahahhahahahahaha al ti je dokaz??? :o
Daj nesto konkretnije da ti malo poverujemo tu se ne vidi da ti je neko dao pass...

pogledaj te svi sliku uvelicanog datuma sa slike koju je demar postavio  http://prntscr.com/njaqb
a pogledaj te sliku koju sam slikao i uvelicao takodje datum (iz mojih poruka) http://prntscr.com/nj9y5

Nesto mi mutan taj tvoj datum i losa boja malo los photoshop   :-[
A lepo se i vidi da si radio u photoshop-u jer si izbrisao nick 8)

Daj bre normalnu sliku gde pise pass i ko je poslao!

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #287 послато: децембар 29, 2012, 18:39:59 поподне »
madjasrbija  hahaha dobro onda samo ne znam sa kim saradjujes u tom svjetu :) sad reci da  sam ja prevarant,jedini fed koji mas tamo i sa kim saradjujete u ratovima tnt zar ne :) igras sa mnm i mojim muzem:) a sa ovima se ne vrijedi rasravljati ,ni pricati!

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #288 послато: децембар 29, 2012, 18:43:12 поподне »
Bilo kakva razmena naloga smatra se kršenjem pravila.
Ukoliko se nekome da šifra i taj neko uđe na nečiji profil onda je to obostrana krivica.
Pravila su takva i svi smo ih prihvatili.
Iskreno iz nekih razloga koje ne bih da pominjem u ovj tmi da ne bi sada počeli o nečem novom da pričamo,smatram da profil nije uhakovan već da je šifra procurila nekako.
Opet pominjem da je ovde bilo masovnih kršenja pravila i smatram da niko od admina nije trebao da se meša.
Tok igre je bio prljav i po meni je trebao i kraj da bude takav.
eventualno par banova za igrače koji su ulazili na taj "hakovan" nalog  i par igrača koji su najviše resursa stekli nameštenim ratom...

ko si ti da govoris da su ratovi namisteni????? jeli imas dokaz o tome posto si to sad napisa od zelim da izneses taj dokaz!!!!!

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #289 послато: децембар 29, 2012, 18:44:30 поподне »
sagittarius82  a za moje bitke nek ti udju ooni eritreja i ostali i vide kod deme bitke koliko ga napadam i odnosim njihov igrac,ne napusteno,nemam nosivost ,izracunaj ukuno koliko je imao i nek ti otvrde to mogu oni da vide,a sad koga ja vdje sam uvrijedila ikad nek mi svi odgvore,koga!?!!? I koga od vas nisam bar jednom branila,i vracala napade,i ostalo da bi na kraju isli na mene,otvrdice jedan clan kad je rvjeravao moje kolonije :) usa za njega sam ce se naci u tome  :-*

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #290 послато: децембар 29, 2012, 18:46:42 поподне »
Ne rade mi svi tasteri i ne mogu stalno da idem na kopi da ne bude zabune,oko toga :)

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #291 послато: децембар 29, 2012, 18:47:12 поподне »
ice,slavko vinada nepisite vise na forumu jer nema smisla se natezat s njma:D nemaju nikakve dokaze prema tome!!a posto si ti globalni moderator reci mi ijednog igraca koji nije usa preko neceije sifre na neciji acc,ti??jao jaoo koje razmisljanje

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #292 послато: децембар 29, 2012, 18:49:30 поподне »
sagittarius82  a za moje bitke nek ti udju ooni eritreja i ostali i vide kod deme bitke koliko ga napadam i odnosim njihov igrac,ne napusteno,nemam nosivost ,izracunaj ukuno koliko je imao i nek ti otvrde to mogu oni da vide,a sad koga ja vdje sam uvrijedila ikad nek mi svi odgvore,koga!?!!? I koga od vas nisam bar jednom branila,i vracala napade,i ostalo da bi na kraju isli na mene,otvrdice jedan clan kad je rvjeravao moje kolonije :) usa za njega sam ce se naci u tome  :-*

vise je upuceno ledenom .. a ciji je igrac i ko to me ne interesuje ali on prica o goldovima a ne o igracima i zato sam i rekao.. ne mesaj pojmove 


mikac vi trazite neke odgovore a jeste li konkretno odgovorili na ono sto je od vas trazeno??? decko je moderator i nije mutav da ne vidi o cemu se prica pa je i pomenuo namesten rat tako da ne napadaj na prazno .... on je izneo cinjenice

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #293 послато: децембар 29, 2012, 18:54:24 поподне »
kod ove vinde kako napada deme npr   http://prntscr.com/nj1js

na ovo si dobio odgovor,nisam ja pomjesala pojmove,samo si mene somenuo i dobio odgovor!

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #294 послато: децембар 29, 2012, 18:57:03 поподне »
http://www.youtube.com/watch?v=xMGOvoXBIGY

svima je bolje da se maknete sa teme i poslusate ovo :) zivot je pred nama :)

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #295 послато: децембар 29, 2012, 19:01:16 поподне »
kod ove vinde kako napada deme npr   http://prntscr.com/nj1js

na ovo si dobio odgovor,nisam ja pomjesala pojmove,samo si mene somenuo i dobio odgovor!

pa da ako je rudnik onda je sumnjivo a ako je aktivan igrac onda je mozda i moguce mada mislim da bi sklonio ress posle 1 udara :))

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #296 послато: децембар 29, 2012, 19:14:43 поподне »
vinda ili ko god da si, ja svoje ime sa ponosom nosim, ne menjam ga i gde igram stoji moje ime! za svaki srpski savez ginem, bez obzira na sve i to svi znaju! ne otvaram 12 acc, sa drugacijim imenom, pa da saram ko preletacica gde mi vise odovara, ma koji strani savez bio! a jos pogotovo u tal sa mikcem, sa kojim su vec srpski savezi imali posla! iz saveza Srbija u Max_?!! to je samo prikaz vasih prodanih dusa zarad medalje! cela vasa pisanije ovde, nema smisla, ovde je jedina tema namesten rat sa kojima ste dobili te baliste i administracija koja taj rat nece da proveri! do juce ste zajedno surovali, napadali dvorac harakura i kod obilicevih dvoraca zajedno mesali prste! plan vam je bio fantastican, od namestanja vojske koja je nepotrebna, zarad ratnog, do dobijanja dijamanata za instant pravljenje! za to vam svaka cast, al ste mnogo providno to odradili! ako vec idete na varanje, ne zovi posle tigera da vam spasava guzu kad se kolo srece okrene niti one silne psovke, kletve od strane pacenika koji svoje JA nemaju! reci ce vam Walter kako ce svaki izdajnik svoga roda da prodje, a vi nastavite kako ste naumili!

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #297 послато: децембар 29, 2012, 19:48:36 поподне »
Crvena.Zvezda ko si ti uopste?, na kojim si erama i igrao i koje si rezultate ostvario???(i to sa brdom dijamanata koje si dobio) ,,kako te nije sramota,,,,,,, samo nesto pametujes a nemas blage veze ni sa ovom igrom ni sa zivotom,,,,,samo znas da se ulizujes da bi dobio dijamante i glimis neko ludilo,,,,,ko si ti uopste i ko te postavi ovde za moderatora???? zar moderatori ne treba da budu bar upuceni u elementarne stvari,,,ko je ko od srpskih igraca na IO ,,,,,,,???? ako to ne znaju i nisu culi za lakija, oblaka,tutu,demara i ostale,,,,,,,onda im stvarno nije mesto da rade na nasem forumu,,,i jos da bude global moderator,,,,,,

Ма ја не играм нигде шта ти је... Не знам ништа о игрици, немам никакве резултате... И као што ти рече, немам благе о Империји... Играм само са стотинама хиљада дијаманата које добијам... :) Што питаш безвезе када све знаш... afro
« Последња измена: децембар 29, 2012, 19:49:35 поподне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #298 послато: децембар 29, 2012, 20:29:18 поподне »
vinda ili ko god da si, ja svoje ime sa ponosom nosim, ne menjam ga i gde igram stoji moje ime! za svaki srpski savez ginem, bez obzira na sve i to svi znaju! ne otvaram 12 acc, sa drugacijim imenom, pa da saram ko preletacica gde mi vise odovara, ma koji strani savez bio! a jos pogotovo u tal sa mikcem, sa kojim su vec srpski savezi imali posla! iz saveza Srbija u Max_?!! to je samo prikaz vasih prodanih dusa zarad medalje! cela vasa pisanije ovde, nema smisla, ovde je jedina tema namesten rat sa kojima ste dobili te baliste i administracija koja taj rat nece da proveri! do juce ste zajedno surovali, napadali dvorac harakura i kod obilicevih dvoraca zajedno mesali prste! plan vam je bio fantastican, od namestanja vojske koja je nepotrebna, zarad ratnog, do dobijanja dijamanata za instant pravljenje! za to vam svaka cast, al ste mnogo providno to odradili! ako vec idete na varanje, ne zovi posle tigera da vam spasava guzu kad se kolo srece okrene niti one silne psovke, kletve od strane pacenika koji svoje JA nemaju! reci ce vam Walter kako ce svaki izdajnik svoga roda da prodje, a vi nastavite kako ste naumili!

oblak pricas gluposti,tilldead,julian sva ta ekipa je bila unistena na pocetku i kasnije sam ih uzeo kad sebe,ja nikad nisam ima ni jedan acc osim mikac!!!ovdje je samo tome namjesten rat?kako te nije sramota?upali ste i makli vojsku??daj mi bitke kad su vas napadali ta dva saveza s nama??pricas glposti samo bizizs od prave istine,svi smo zabopravili zasto su baliste vracene!!da zaboravija sam demar je jedna velika postenjacina,ma daj nemoj bit smjesan,rodenog brata bi taj zajeba

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #299 послато: децембар 29, 2012, 20:33:56 поподне »
oblak pricas gluposti,tilldead,julian sva ta ekipa je bila unistena na pocetku i kasnije sam ih uzeo kad sebe,ja nikad nisam ima ni jedan acc osim mikac!!!ovdje je samo tome namjesten rat?kako te nije sramota?upali ste i makli vojsku??daj mi bitke kad su vas napadali ta dva saveza s nama??pricas glposti samo bizizs od prave istine,svi smo zabopravili zasto su baliste vracene!!da zaboravija sam demar je jedna velika postenjacina,ma daj nemoj bit smjesan,rodenog brata bi taj zajeba
mikac idi ljubi guzu tigeru, mozda to doda jos balista ili skloni stvari o namestenom ratu! ti i zvyr ste u istom savezu u drugom svetu, kome ti pises bajke ovde! uostalom imas svoj forum, pa se tamo zali, zbog onih psovki ovde sam ban mozes dobiti!