Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 14015 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #180 послато: децембар 29, 2012, 14:35:12 поподне »
Crvena.Zvezda ko si ti uopste?, na kojim si erama i igrao i koje si rezultate ostvario???(i to sa brdom dijamanata koje si dobio) ,,kako te nije sramota,,,,,,, samo nesto pametujes a nemas blage veze ni sa ovom igrom ni sa zivotom,,,,,samo znas da se ulizujes da bi dobio dijamante i glimis neko ludilo,,,,,ko si ti uopste i ko te postavi ovde za moderatora???? zar moderatori ne treba da budu bar upuceni u elementarne stvari,,,ko je ko od srpskih igraca na IO ,,,,,,,???? ako to ne znaju i nisu culi za lakija, oblaka,tutu,demara i ostale,,,,,,,onda im stvarno nije mesto da rade na nasem forumu,,,i jos da bude global moderator,,,,,,

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #181 послато: децембар 29, 2012, 14:42:24 поподне »
ako su te tu vec postavili zato sto te ne mrzi da piskaras a ne zato sto nesto znas o IO ,onda pametuj ovim novima koji tek pocunju i igraju  godinu-dve,,,,a ne igracima koji su mnogo doprineli unapredjenju ove igre,jer su ukazivali na propuste,,,,,,,,,

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #182 послато: децембар 29, 2012, 15:10:48 поподне »
pa nema on dijamanata koliko ti mislis da ima .... on dobije samo odredjenu kolicinu jednom u mesecu i svaki mesec tako   ......a  i dosta se diglo buke oko tog sveta trazite nekoga na vecoj funkciji od njega 

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #183 послато: децембар 29, 2012, 15:14:37 поподне »
neka neko kontaktira martinu i neka vidi sta moze da uradi a ne svako po na osob  da se bori za nesto ...

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #184 послато: децембар 29, 2012, 15:18:21 поподне »
ako su te tu vec postavili zato sto te ne mrzi da piskaras a ne zato sto nesto znas o IO ,onda pametuj ovim novima koji tek pocunju i igraju  godinu-dve,,,,a ne igracima koji su mnogo doprineli unapredjenju ove igre,jer su ukazivali na propuste,,,,,,,,,
neznam zasto sad napadas coveka,to sto je moderator samo je znak da covek stvarno ima znanje o igrici,skako ko je ubedjen da zna dovoljno mogao se prijaviti na konkurs kad je bio i postati takodje moderator...ja sam na vasoj strani i ocigledno da su oni imali namestene ratove shodno tome i napravili toliku vojsku ali nemoj da blatis coveka koji vam nista lose nije rekao...tj samo smanjuje tenziju i govori logicki

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #185 послато: децембар 29, 2012, 15:20:45 поподне »
pa nema on dijamanata koliko ti mislis da ima .... on dobije samo odredjenu kolicinu jednom u mesecu i svaki mesec tako   ......a  i dosta se diglo buke oko tog sveta trazite nekoga na vecoj funkciji od njega
PA NEK SE JAVI OVDE TAJ SA CINOM KO GOD DA JE! DAL SU ZAUZETI, IMAJU PREVISE POSLA I ITD, ZABOLE ME ONA STVAR, ZATO JE PLACEN,AL GLUPOSTI DA ODGOVRAJU POPUT "RATOVI NISU PREDMET ISTRAGE" , SAMO DA NAS SKINU SA DNEVNOG REDA, NEK PISU DECI KOJA TEK POCINJU SA IGROM. PREDUGO SE MLATIM SA ADMINISTRACIJOM KOJA SVOJ POSAO RADI OFRLJE ILI GA NE RADI UOPSTE, NE ZANIMA GA NISTA DRUGO SEM DA MU PRODJE RADNO VREME. KAD SU PROSLU ERU MLATILI NASU SAVEZNU VOJSKU ZA VREME ODRZAVANJA SERVERA, NIKO PRSTOM NIJE MRDNO DA JE VRATE, A DA BI ME UCUTKALI MORALI SU DA ME BANUJU! NIJE PROBLEM BANUJTE ME OPET, AL PUN MI K... VISE DVOSTRUKIH ARSINA! ILI RADI SVOJ POSAO KAKO TREBA ILI TRAZI SRECU GDE TI JE BOLJE!

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #186 послато: децембар 29, 2012, 15:24:06 поподне »
pa on licno ne moze nista da uradi po tom pitanju samo moze da kaze visem od sebe da se pozabavi tim problemom i sta vam je rekla martina za to ?

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #187 послато: децембар 29, 2012, 15:26:31 поподне »
neznam zasto sad napadas coveka,to sto je moderator samo je znak da covek stvarno ima znanje o igrici,skako ko je ubedjen da zna dovoljno mogao se prijaviti na konkurs kad je bio i postati takodje moderator...ja sam na vasoj strani i ocigledno da su oni imali namestene ratove shodno tome i napravili toliku vojsku ali nemoj da blatis coveka koji vam nista lose nije rekao...tj samo smanjuje tenziju i govori logicki

A zašto da ga ne napada? Po kom se to aršinu on može da poklanja dijamante nekome? Pričaju nam o automatskom banu, pa onda da se tom igraču daju neki dijamnati kao nadoknada... Čekaj malo... KAKO je moguće da se to desi DVOJICI igrača JEDNOG ISTOG SAVEZA? I to onda, kada im mi pobijemo vojsku, uzmemo dvorac? I to onda Kad ONI NAMESTE RATOVE????

Aman, ljudi, to je stvarno bezobrazno pominjati i POKUŠAVATI da se opravda...

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #188 послато: децембар 29, 2012, 15:28:52 поподне »
pa on licno ne moze nista da uradi po tom pitanju samo moze da kaze visem od sebe da se pozabavi tim problemom i sta vam je rekla martina za to ?
martina je na osmoru

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #189 послато: децембар 29, 2012, 15:29:58 поподне »
pa on sigurno nije mogao da im da dijamante i ako je bilo tako uopste

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #190 послато: децембар 29, 2012, 15:31:08 поподне »
e pa jebiga onda on vam ne moze nista uraditi moze samo da vas uputi kome da se obratite po tom pitanju ...

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #191 послато: децембар 29, 2012, 15:33:15 поподне »
pa on sigurno nije mogao da im da dijamante i ako je bilo tako uopste
laki misli na tigera

Ван мреже vinda09

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #192 послато: децембар 29, 2012, 15:33:35 поподне »
Skorpion nemas pravo ni ti ni ostali meni da kazete bilo sta a jos manje to sto je on rekao meni i nije banovan za to,i prestanite da se restavjate kao obilici prvo tu i blatite to ime,ko je od vas obilic niko,prvo krenimo od toga!raspravljate se danima oko ovog,imate li vi zivot uoste ili vam je ovo zivot!!???? Kad mi se javi vodja obilica i kaze tu sam i dokaze da je on a ne neko ko mu je uzeo nalog i bude kod vas onda mozete i da pricate do tad se pokloite!Oblak za tebe imam resekt iako ne znas ulazila sam nekad na profil tvog igraca,nemoj da kvaris svoje ime ovim,i jos manje da se udruzis sa soluncima koji nisu mogli sa svojim imenom da idu do kraja jer niko im ne bi pomogao,nego su morali da uzmu tudje!To ti je moj prijatejski savjet!

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #193 послато: децембар 29, 2012, 15:36:06 поподне »
Evo me prevaranti i ljudi bez obraza hajde sada kada sam tu recite opet to sto ste pricali , samo da jos jednom dokazete koliko ste vi pali na dno i ja sam jako ljut na admine izgubili smo fort 10 u dvorcu i dva okupljalista s fortom 9 i 11M katrafakta i to nam nije vraceno a realno je trebalo sve da se vrati a vi ste pokazali koliki ste majstori ove igre kada ste dosli zajadno s hadakurom i pomerali nam kate i sjebali nam baliste i onda ni posle toga zajedno niste uspeli da nam zauzmete dvorac, kilerubica i oblak recite na kojim nalozima igrqte imajte bar malo casti

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #194 послато: децембар 29, 2012, 15:38:02 поподне »
Skorpion nemas pravo ni ti ni ostali meni da kazete bilo sta a jos manje to sto je on rekao meni i nije banovan za to,i prestanite da se restavjate kao obilici prvo tu i blatite to ime,ko je od vas obilic niko,prvo krenimo od toga!raspravljate se danima oko ovog,imate li vi zivot uoste ili vam je ovo zivot!!???? Kad mi se javi vodja obilica i kaze tu sam i dokaze da je on a ne neko ko mu je uzeo nalog i bude kod vas onda mozete i da pricate do tad se pokloite!Oblak za tebe imam resekt iako ne znas ulazila sam nekad na profil tvog igraca,nemoj da kvaris svoje ime ovim,i jos manje da se udruzis sa soluncima koji nisu mogli sa svojim imenom da idu do kraja jer niko im ne bi pomogao,nego su morali da uzmu tudje!To ti je moj prijatejski savjet!
napadaju administratore bez veze ... a koliko sam razumeo radi se o nekom hrvatu administratoru ?