Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 14043 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #45 послато: децембар 28, 2012, 01:19:51 пре подне »
Не мешам се ја у расправу као што можеш да приметиш да је ово мој први пост након почетка расправе... Само не могу да дозволим да се блати колега, када знам да он није умешан у то... Нисам ништа рекао за друге ствари које сте навели у вези Тигера, али у овом случају знам да он нема везе са тим, и као Модератор овде, морам да спречим да се блати ако знам да није крив...  ;)

А ти ме имаш и на скајпу, врло радо ћу ти тамо рећи своје мишљење и образложити ситуацију... Није за јавно изношење, јер сам уморан од расправе са свим људима овде... Цео дан се расправљам, да би дошао до тога да сам ја овде црна овца, а ја сам само покушавао да помогнем... ;)
uredu je sto branis kolegu, al neke stvari nisu logicne, kao sto mozes da primetis! svako ima pravo sa iznese svoje misljenje!

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #46 послато: децембар 28, 2012, 01:20:31 пре подне »
http://clip2net.com/s/2EuTg   ovu sliku vec nose svi srpski savezi u svim svetovima   .......   

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #47 послато: децембар 28, 2012, 01:21:07 пре подне »
uredu je sto branis kolegu, al neke stvari nisu logicne, kao sto mozes da primetis! svako ima pravo sa iznese svoje misljenje!

Наравно да има, зато се и не мешам у расправу... Када нисам упућен и немам доказе и аргументе, не мешам се, то није мој стил да се увек правим паметан... ;)
Али у вези овог случаја, морам да се изјасним јер имам доказе и аргументе, и није лепо да се неко олајава ако није крив... afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже serbing

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #48 послато: децембар 28, 2012, 01:21:28 пре подне »
koji si ti paćenik, kuvaru mikac :D
koji bre fotošop, i tu lažeš, ako je iko bio non-stop prijavljivan tigeru i krumu u toj eri to sam bio ja, a pitaj tvog brata sicknuta sa kojim si se kupao noću ;)

kad god je neko banovanje srpskih igrača, krum daje nebulozne izjave - nalozi previše sliče; korišten isti br. mob. za slanje sms; ista "mail adresa", ukupno vojska iz a+ b okupljališta prelazi 3 mil. još vas samo nisu naučili kako se radi provera servera, pa kad se niko nemože ulogovati kako da se uništi savezna vojska.
opšte je poznata izjava tigera da će " na sve moguće načine pomoći nacionalnom timu u svim erama gde nema igrača iz Bugarske", što i dokazuje, ili da i nespominjemo onog igrača tomozg ...
Mikac nemoj pod stare dane da se učiš laganju, nepriliči ti

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #49 послато: децембар 28, 2012, 01:21:38 пре подне »
Pa vidis ja sam se zalio u nedelju da su namestili 2 rata izmedju sebe i game of throne i geo wariors . I taj  Mikac  je od ratnog skocio i jos pojedini igraci preko 2.5 m poena za  manje od 1 sata. Bili su banovani od strane sistema jer je tako nesto nemoguce.  Ali naravno Mikac http://clip2net.com/s/2Eugq  evo sta ljudi pricaju o njemu, poceo da place kod tigra i ovaj mu odlepio ban i jos prglasio da nisu krivi nikako i podelio dijamante  a oni su do tih namestenih ratova napravili za jedan dan preko  270k balista i  oko   6 m konja..................  Pa je onda mikac dosao sa svojih 6 m vojske na sever kod nas i poveo ove game of thorne od koje je uzeo ratni i zajedno napadali  kada su bili oduvani  on je nastvio da kuca game of throne da bi nas oslabio.  I na kraju svega  kada smo mi njih napali  u centar  potukli vojsku   veliki tigar im je vratio  baliste 370k i preko  2.8 m katafratka sa obrazolozenjem da im je nalog bio hakovan. A mi jos uvek cekamo da nam neko odgovori o proveri rata.

I da se zna to je tigar takticki smislio jer je preuzeo martinin posao  jer je ona na odmoru .......

koji si ti jadnik ja nemogu virovat!!!vi nama potukli vojsku????jado jadni na prevaru ste nam potukli baliste i ona pametujes tu i dizes se u svetce,kako te nije sram,procitaj sta je vas clan napisa,da je to neko odradia za vas!!!SRAMOTAAAAAA!!!  kakve je je to kosac ima problema samnom u prosloj eri??kosac reci slobodno?da cititam"sta sam trebao ostavit savez gameoftrons da drzi vojsku kod naseg dvorca"a oni su vas napali?daj covjece odluci se vise:D idem ca ode samo gluposti vrve na sve strane!!!http://www.youtube.com/watch?v=lDVnMvKaSYw za savez obilice udriiii,cao daci niste uspili uzet centralni s prevarom mi smo sve izgubili istina:D koliko ste vi izgubili zasto ste se povukli??:Dudriii

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #50 послато: децембар 28, 2012, 01:23:19 пре подне »
samo sam hteo da ukazem na neke cinjenice i da ako vec varate cutite kada vas provale , zasto demar nije odgovoruio nikzu na prioivatne poruke danas http://prntscr.com/nbqyw  http://prntscr.com/nbvqv   i evo potvrda da je to on meni poslao http://prntscr.com/ncf57  upleli ste se u svojim lazima sto vise pricate gore po v as, a sada hajde lepo kazite na kom acc igra killerubica ia na kom oblak ?  hajde budite tu bar posteni jer meni su se javili pravi obilici i rekli su da su napusatili igru a da su naloge preuzeli igraci iz drugih realma
",,,ako su turcinu krvave ruke do lakata poturici moraju biti krvave bar do ramena,,,",KILLERUBICA u tom svetu ne igra, dosao sam samo da pomognem oko dvoraca, a da sam igrao r105, da li mislis da bi vi uopste postojali na toj eri??? naravno da ne bi..prosli bi isto kao sto su ti prosli carlinjo, mikac i ostala kompanija pod laznim imenima na r11, r70, i na r50,,,,a lepo JE rekao LAKI, ko o cemu ...vojnik o skracenju, zastavnik o unapredjenju i kurva o postenju. stvarno ne zelim sa vama da se prepucavam pogotovo ne preko poruka (uvredljivih i nacionalisticke sadrzine). samo nemoj da se pravis pametan i veliki ratnih sa 2 mil NAMESTENIH vojnih poena, bar meni nemoj da pricas o tome...e koliko vojske treba potuci za 2 mil poena?? da si ikada igrao casno i posteno znao bi da je to  nemoguce bez ovakvih namestenih bitki koje si imao(na laka koplja)ja sam ratovao i protiv najvecih igraca ove igre i sa najvecim ,,i znam kako je tesko nekome nahvatati vojsku(o imenima ne bih,,ali se znaju,,,,,,) . ja razumem da ste se spremali da uzmete r105 i da ste planski i tendenciozno otvarali acc sa laznim imenima i gurali ih po raznim savezima kao spijunske acc, i to pozdravljam kao legitimno pravo i domisljatost u ostarenju svog cilja.ali ako vam neko te sve malverzacije precuti i pusti vas da nastavite tako i jos vas istim vasim oruzjem potuce i prihvati vasa prljava pravila igre i tu vas nadigra,,,vi onda placete i trazite necasnu pomoc admina(tiger),,,niste trazili pomoc dok ste imali spijune kod nas u savezu i mnipulisali istim,,,,,a kada ste pobedjeni i u tom pogledu,,,,,onda tiger uskace kao pomoc i to za vreme vikenda i to jos dok menja naseg admina martinu,,,pa to samo govori o vasoj necasnosti i spremnosti da sve uradite ne biste li se nekako dokopali zlatne medalje,,,,

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #51 послато: децембар 28, 2012, 01:26:38 пре подне »
kosac dobro znas koji photo shop sicas se dobro kad si mi posla sliku di ja doniram vojsku iz kolonije u savez:D i da sve je to bilo tako samo sto je moj nik mikac0901 a nemoze nikako bit Mikac0901 kako to objasnjavas??'i puno manje vojske sma donira od onog broja sto je bia na slici

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #52 послато: децембар 28, 2012, 01:30:14 пре подне »
Ajde pokazi bitke saveza ti si vojda iz ratova da vidimo i to pa da padnemo u smeh .  Pokazi kako ste tukli game of throne u ratu da i ja naucim nesto .

Ван мреже serbing

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #53 послато: децембар 28, 2012, 01:32:48 пре подне »
 :o
хахахаха
па нас двојица нисмо ни комуницирали до задњег сата реалма, са интеситијем и браћом сик јесам али са твојом маленкости никад, што кажу у маратонцима ..... имаш 100 година а лажеш, а о твом и леденовом поштењу знају сви, кад би проговорили твоји савезници, и кад би се проверило много тога што је пријављивано, мислим да би одавно твог ацц-а нестало са списка, познати микац који рентира налоге :)

Ван мреже Oblak

  • Редов
  • *
  • Поруке: 15
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #54 послато: децембар 28, 2012, 01:33:00 пре подне »
zavrsavajte sa temom, dzabe gubite prstice :D ko god igra 105 nek slika srpske igrace u Max i stavi pod temu lista za odstrel u svim svetovima :D pa da vidim koji ce to mis da se pojavi pod tim nikom igde :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=QiH4-KJ_qdU

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #55 послато: децембар 28, 2012, 01:36:37 пре подне »
",,,ako su turcinu krvave ruke do lakata poturici moraju biti krvave bar do ramena,,,",KILLERUBICA u tom svetu ne igra, dosao sam samo da pomognem oko dvoraca, a da sam igrao r105, da li mislis da bi vi uopste postojali na toj eri??? naravno da ne bi..prosli bi isto kao sto su ti prosli carlinjo, mikac i ostala kompanija pod laznim imenima na r11, r70, i na r50,,,,a lepo JE rekao LAKI, ko o cemu ...vojnik o skracenju, zastavnik o unapredjenju i kurva o postenju. stvarno ne zelim sa vama da se prepucavam pogotovo ne preko poruka (uvredljivih i nacionalisticke sadrzine). samo nemoj da se pravis pametan i veliki ratnih sa 2 mil NAMESTENIH vojnih poena, bar meni nemoj da pricas o tome...e koliko vojske treba potuci za 2 mil poena?? da si ikada igrao casno i posteno znao bi da je to  nemoguce bez ovakvih namestenih bitki koje si imao(na laka koplja)ja sam ratovao i protiv najvecih igraca ove igre i sa najvecim ,,i znam kako je tesko nekome nahvatati vojsku(o imenima ne bih,,ali se znaju,,,,,,) . ja razumem da ste se spremali da uzmete r105 i da ste planski i tendenciozno otvarali acc sa laznim imenima i gurali ih po raznim savezima kao spijunske acc, i to pozdravljam kao legitimno pravo i domisljatost u ostarenju svog cilja.ali ako vam neko te sve malverzacije precuti i pusti vas da nastavite tako i jos vas istim vasim oruzjem potuce i prihvati vasa prljava pravila igre i tu vas nadigra,,,vi onda placete i trazite necasnu pomoc admina(tiger),,,niste trazili pomoc dok ste imali spijune kod nas u savezu i mnipulisali istim,,,,,a kada ste pobedjeni i u tom pogledu,,,,,onda tiger uskace kao pomoc i to za vreme vikenda i to jos dok menja naseg admina martinu,,,pa to samo govori o vasoj necasnosti i spremnosti da sve uradite ne biste li se nekako dokopali zlatne medalje,,,,

kiler ti da si imalo casna igrac kakvim se falis nebi ovakve gluposti pisa,ja nikad nigdi nisam igra osim s ovim nikom,prva era mi je bila protiv istranih srba!!da se bojim takvih ko sto si ti nebi se u bliz nakon svjetskog prijavia s istim imenom,tvoja ekipa je nas izazvala u 105 i cili smo realm razjebali u ratovima prema tome nemoj da pricas nesto sto nema veze s vezom!!!jeli tebi jasna jedna stvar da s tim automattksim banom tiger nema nista to isto koda kazes da crvena zvjezda na oovm gorumu ima s tim nesto!!to neradi on nego moras cekat da te provjere bar si to moga znat:D ma vi ste najveeee postenjacine tako je:D sa ti imas pomagat nekome kad nisi tu igra od pocetka kakve su to gluposti??savez obilici su bili 0 i naravno da do ovog nebi mogli sami doc,zato su stri clanovi napustili savez i ostavili ga vama da ga odvedete u ponor,savez obilici je posta moj neprijatelj onog trenutka kad su uzeli k sebi solunce!!zasto zato jer je taj isti skorpijon govorija u cro srb(nakon sto sam ja !igrac razvalija na pocetku ere,killer76(tako neako)nesu,i jos dvojicu iz srbskig saveza koji su bili jaci od mene a ispred njih je bia legionar koji je bia s njima u fedu a svi smo bili u 100 udaljnosti)i nako sto su odustali jer nisu znali igrat prozivali su da dodemo tu da nam pokazu kako se igre i dosli smo nas 7 s misec dana zaostatka i sve smo razjebali od saveza srbija pa nadalje i helasa par puta....nemojte pricat gluposti ljudi,samo se zelite izvadit iz provlema u koje ste se sami uvalili:D

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #56 послато: децембар 28, 2012, 01:39:10 пре подне »
Замолио бих све вас који учествујете у овој безциљној расправи да прво схватите да Тигер НЕМА ПРИСТУП враћању војске, и да је то урадио КРУМ, главни админ за цео ИО, и он једини има приступ и једини се бави тиме... С' тога бих вас замолио да не вређате Тигера да је он вратио војску или доделио дијаманте, јер то није одрађено са његове стране....  afro

Zvezdašu moj...

AKO Tiger NEMA PRISTUP vraćanju vojske, već je to uradio KRUM, zašto taj isti KRUM nije odgovorio na postavljena pitanja o nameštenim ratovima? kako to da KRUM ima samo vremena da vrati vojsku na osnovu ne potvrđenih i ne dokazanih tvrdnji da je neki nalog hakovan, a NEMA VREMENA da se pozabavi da je JEDAN CEO SAVEZ NAMESTIO DVA RATA????

Ma daj, molim te....

P.S. Zvezda je.... IME ŠAMPIONA.... ;)

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #57 послато: децембар 28, 2012, 01:39:21 пре подне »
:o
хахахаха
па нас двојица нисмо ни комуницирали до задњег сата реалма, са интеситијем и браћом сик јесам али са твојом маленкости никад, што кажу у маратонцима ..... имаш 100 година а лажеш, а о твом и леденовом поштењу знају сви, кад би проговорили твоји савезници, и кад би се проверило много тога што је пријављивано, мислим да би одавно твог ацц-а нестало са списка, познати микац који рентира налоге :)

oces rec da mi nisi to posla kosac??? da nisi okolo dilija svoj photoshop?? da oblak bas se bojim:D samo reci di igra doc cu ja kad zavrsim ove dvi ere koje sad igram!!!

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #58 послато: децембар 28, 2012, 01:40:53 пре подне »
Zvezdašu moj...

AKO Tiger NEMA PRISTUP vraćanju vojske, već je to uradio KRUM, zašto taj isti KRUM nije odgovorio na postavljena pitanja o nameštenim ratovima? kako to da KRUM ima samo vremena da vrati vojsku na osnovu ne potvrđenih i ne dokazanih tvrdnji da je neki nalog hakovan, a NEMA VREMENA da se pozabavi da je JEDAN CEO SAVEZ NAMESTIO DVA RATA????

Ma daj, molim te....

P.S. Zvezda je.... IME ŠAMPIONA.... ;)

Рекао сам ти већ да не знам зашто није одговорио, сутра ћу опет покушати да ступим у контакт са њим па ћемо видети да то разјаснимо...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #59 послато: децембар 28, 2012, 01:42:56 пре подне »
kiler ti da si imalo casna igrac kakvim se falis nebi ovakve gluposti pisa,ja nikad nigdi nisam igra osim s ovim nikom,prva era mi je bila protiv istranih srba!!da se bojim takvih ko sto si ti nebi se u bliz nakon svjetskog prijavia s istim imenom,tvoja ekipa je nas izazvala u 105 i cili smo realm razjebali u ratovima prema tome nemoj da pricas nesto sto nema veze s vezom!!!jeli tebi jasna jedna stvar da s tim automattksim banom tiger nema nista to isto koda kazes da crvena zvjezda na oovm gorumu ima s tim nesto!!to neradi on nego moras cekat da te provjere bar si to moga znat:D ma vi ste najveeee postenjacine tako je:D sa ti imas pomagat nekome kad nisi tu igra od pocetka kakve su to gluposti??savez obilici su bili 0 i naravno da do ovog nebi mogli sami doc,zato su stri clanovi napustili savez i ostavili ga vama da ga odvedete u ponor,savez obilici je posta moj neprijatelj onog trenutka kad su uzeli k sebi solunce!!zasto zato jer je taj isti skorpijon govorija u cro srb(nakon sto sam ja !igrac razvalija na pocetku ere,killer76(tako neako)nesu,i jos dvojicu iz srbskig saveza koji su bili jaci od mene a ispred njih je bia legionar koji je bia s njima u fedu a svi smo bili u 100 udaljnosti)i nako sto su odustali jer nisu znali igrat prozivali su da dodemo tu da nam pokazu kako se igre i dosli smo nas 7 s misec dana zaostatka i sve smo razjebali od saveza srbija pa nadalje i helasa par puta....nemojte pricat gluposti ljudi,samo se zelite izvadit iz provlema u koje ste se sami uvalili:D

..... ovo vam je pisao lik od koga treba da nauče svi kako se za sat vremena dobija 2,5 miliona net poena.... Eeeejjjjjjj...... 2.500.000 NET POENA...... :o