Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 14040 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

le$a

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #105 послато: децембар 28, 2012, 18:18:24 поподне »
Prvo da odgovorim Leši...

Ako ti zaista misliš da u ovoj igri možeš da budeš dobar igrač samo ako igraš sa dijamantima, ti lepo zabatali sve ovo.... U ovoj igri je DOBAR igrač ONAJ IGRAČ koji je na igri 18h.... Onaj igrač kome niko nije uspeo da "nahvata" vojsku ni u polju ni u povratku iz napada.... Što se mene tiče, samo su mi u prvoj eri koju sam igrao tukli vojsku.... Posle toga, neka se javi neko ko mi je uhvatio i razbio vojsku.... A ja igram BEZ DIJAMANATA, nisam PREMIUM... I donirao sam u ovoj eri 800.000 katafrakta koje sam napravio BEZ DIJAMANATA, premijuma i ostalih stvari koje ti premijum dozvoljava i gomilu ostale vojske... Ali nije to poenta... Poenta je da ti tako malo znaš o ovoj igri.... Reci mi, da li se sećaš Realma 1? Ako si zaboravio, javi mi da ti ispričam kako je tad bilo i kakva je tad bila igra....
E sta bih ti sada sve napricao nego ajde posle cu dobiti neku kaznu. Da kazem ono najbitnije. Nisam rekao da su dobri igraci oni koji samo igraju sa dijamantima. Cak i bebica sa dijamantima moze da izgleda kao velemajstor u ovoj igri.

le$a

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #106 послато: децембар 28, 2012, 18:23:23 поподне »
Jos nesto da dodam. To sto sam postao reporter . To dokazuje da sam za razliku od vas ja mal iskoristio svoj mozak koji izgleda da vi nemate i kandidovao sam se za reportera zato sto ne bacam pare na ovakve gluposti. A vi sto niste iskoristili tu priliku za besplatne dijamante to je vasa krivice. To sto sam ja reporter pre bih rekao da dokazuje da sam malo za razliku od vas mucnuo glavom i shvatio da je to korisna stvar postati jer jedino tako sam mogao sa vecim delom takvih kao sto ste vi koji kupuju dijamante da se poredim.

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #107 послато: децембар 28, 2012, 18:27:13 поподне »
Jos nesto da dodam. To sto sam postao reporter . To dokazuje da sam za razliku od vas ja mal iskoristio svoj mozak koji izgleda da vi nemate i kandidovao sam se za reportera zato sto ne bacam pare na ovakve gluposti. A vi sto niste iskoristili tu priliku za besplatne dijamante to je vasa krivice. To sto sam ja reporter pre bih rekao da dokazuje da sam malo za razliku od vas mucnuo glavom i shvatio da je to korisna stvar postati jer jedino tako sam mogao sa vecim delom takvih kao sto ste vi koji kupuju dijamante da se poredim.

Izvini Lešo.... ali ja se trudim da sve pročitam pažljivo.... http://screencast.com/t/FxCD2h3ifz0
Na to i odgovaram.... Jesam li ja kupovao dijamante? jesam, ali nikad više od 500 po realmu.... I zato tvrdim, može se biti dobar igrač i bez dijamanata... A sasvim je normalno da ako igraš sa dijamantima da ćeš postizati i bolje rezultate... Jedan od razloga zbog kojih ja ne igram sa dijamantima je i taj da kad sam igrao, bio sam No.2 u realmu i nisam imao mete u x2... kada igraš bez onda si od 30 - 100 mesta i meta imaš koliko ti duša želi...

Zato opušteno drug.... ;)

le$a

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #108 послато: децембар 28, 2012, 18:29:33 поподне »
Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio, rekao sam ono iskreno sto sam mislio.  To sto si oznacio. To sam napisao za neke sa ovog foruma, prepoznace se oni sami zao sto se ne odvajaju od dijamanata i ako su rep. istekle oni jos uvek dobijaju sa nekih strana zaradjene dijamante i ako vise nemaju nikakve veze sa Io. Ali to je vec druga prica.
« Последња измена: децембар 28, 2012, 18:31:21 поподне le$a »

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #109 послато: децембар 28, 2012, 18:32:00 поподне »
mucno praznom glavom.. pa samo covek bez mozga moze da se pohvali time .. mnogo vremena je izgubljeno na ovoj igrici kad je sva korumpirana i igrac koj ne kupuje dijamante moze da se slika .. ja sam u proslom realmu 2 put kupio dijamante za premium i to 60 komada .. ako sam mogao sa tih 60 komada da uradim ko ovi sa 10k onda stvarno sam svetsko cudo...jedino sto sam mogao jer sam bio u mogucnosti da budem non stop online jer ne radim pa samim time i tako napredujem dok ti spavas ili dok si na poslu ja sam na igrici,ali sam pred kraj ere i onog sto sam video shvatio da je sve to baceno vreme ,jer ovde samo oni sto kupuju dijamante ili dobijaju od uprave imaju prodju ostali mogu samo da se slikaju i da placu.. .zato reporteru kad se okrenem i spustim trenerku udari jednu sliku da imas za uspomenu na igru mozda ispadne i koj dijamant.... tako uvazeni clanu!!!

le$a

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #110 послато: децембар 28, 2012, 18:35:10 поподне »
Pa dobro ako toliko zelis da se natrtis i da ti ja udarim. Meni nije tesko  ;D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #111 послато: децембар 28, 2012, 18:35:58 поподне »
 ;D

le$a

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #112 послато: децембар 28, 2012, 18:37:58 поподне »
Ima da udaram celu noc da nakupim gomilu dijamanata za ovu eru  ;D

le$a

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #113 послато: децембар 28, 2012, 18:40:11 поподне »
Ivini nasalio sam se. Vise se ne mesam u vasu raspravu.  :-X

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #114 послато: децембар 28, 2012, 18:41:47 поподне »
opusteno samo pusti ljude koji imaju tu nesto da kazu a ne da palis vatru bezveze jbg , 8)

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #115 послато: децембар 28, 2012, 18:57:09 поподне »
Ajde Mikac nemoj vise da lupas gluposti kad i sam znas da si namjestio dva rata i tu nema vise sta da se prica nisi znao kako da nas dobijes i uradio si to zao mi je samo sto sam mislio da si dobar igrac naravno sa dijamantima ali si dobar ja sam realan i govorim otvoreno kako jeste ajde mi samo objasni sad ovo http://screenshooter.net/7045693/bnxlfme jel mozda zyrk vodja game of thrones igra sa tobom  zato sto si mu razjebao citav savez pa igra sa tobom jer te jako voli i sam znas a znam i ja da si za zyrk imao dogovor prije 3 mjeseca da ces mu dati 2 mjesto sto mi je on i potvrdio imao si dogovor i sa hedakura i sa geo warriors to znas i sam necu da nabrajam vise jer znam da je bilo tako.Budi covjek reci ljepo jesam namjesti sam i tacka ja znam da nece da bude nista od nase zalbe jer te Tiger jako voli i daje ti sve priviliegije u ovoj igri ja cu da se zalim isto za kolonije jer kad sam bio u Soluncima niste mi nasli nijednu koloniju a kad sam presao u Hedakura odjednom znate sve moje kolonije:d.Ja cu da prestanem da igram kao i vecina nas pogledaj sam r cro-srb 2 koliko ima igraca ako je to cilj tima IO onda su uspjeli u svojoj namjeri. Jos nesto koliko si samo psovki poslao i nisi banovan ja sam skoro dobio jednu od njih pa cu da linkujem ovde na forum neka svi vide koliko volis srbe i sve sto nije hrvatsko-http://screenshooter.net/7045693/byiwwdm svaki komentar na ovo je suvisan a vi takozvani srbi igrajte i dalje sa njim...toliko od mene..

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #116 послато: децембар 28, 2012, 18:59:11 поподне »
Evo opet link da se nemucite i radite copy http://screenshooter.net/7045693/byiwwdm

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #117 послато: децембар 28, 2012, 19:11:29 поподне »
za ovakve reci je trebao biti banovan dozivotno ..a on i dalje igra ali jos veci crnjak sto i dalje ove izdajice igraju sa njime....ovako nesto je ne samo nedopustljivo vec i veliki propust administracije!!!

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #118 послато: децембар 28, 2012, 19:14:10 поподне »
Ledeni covjece uredu je kad pricas s nekim  o svojim licnim problemima i sta ti se desilo ali da kacis svoje privatne stvari ovde na forum to mi nije jasno nikako smatrao sam da si mnogo pametniji covjek ali sam ocigledno pogrjesio ovo je rasprava o svjetu 105 i desavanjima o njemu a ne tema za porodicne probleme.Jos nesto kakav si to covjek da kunes onog ko je uradio to ma ko god to da bio kad si i sam imao bolesno djete kakav si ti to covjek zapitaj se malo sta si napisao???Moj ti je savjet sa sledeci put razmislis malo bolje pre nego napises nesto tako.

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #119 послато: децембар 28, 2012, 19:16:35 поподне »
Nije sad ni bitno ovo je samo jedan od mnogih  rjeci mrznje koje je on uputio nekim igracima a nije banovan sve se svodi na to da je on gospodar na realm-u gdje god igra i neka tako bude ali bez mene i velike vecine igraca sa kojima sam igrao ja necu sam da se hvalim neka drugi pricaju o meni..