ИО II: Доба Освајања > Генерална дискусија

Zasto cekam previse na odgovor od administratora

(1/72) > >>

DeMar:
http://clip2net.com/s/2Eq92     Poruka je poslata jos   24.12.2012   nemam jos uvek zvanicnog odgovora zbog cega cekam vec 4 dana za proveru  a nekima se vojska vraca po potrebi u u nedelju ih odbanjuje neki administarator kada su im nalozi bili banovani.........   

Crvena.Zvezda:
Не бих знао да ти одговорим... Покушаћу да опет мало убрзам ваш случај... ИО Офис је данас завршио са радом, потрудићу се сутра да вам одговоре... afro

ledeni:
Morao sam da se javim ne mogu vise da trpim ove prevarante i manijake , acc nikzo njegov vlasnik ima 50 godina i moj je prijatelj u privatnom zivotu i znam ga jako dobro nema govora o promeni strane , ja sam imao njego pass i kada je pomerana vojska on je bio off 3:50 minuta kada sam uso da proverim neko od vas prevaranata je bio inkognito na tom acc imam slike to da dokazem  on trenutno radi ali za sat vremena i on ce biti ovde da cujete njegovu verziju price , umesto da se stidite i pokrijete usima vi dizete galamu , zbog par vas svi srbi su na losem glasu

ledeni:
zamisli ti da mi na polju imamo 350k balista i 2.65M kata i na nas idu 4 napada od po 3M kata to je samoubistvo ine bi nas ni ogrebali i onda gle cuda 5 sekundi pre udara od acc nikzo (sto je i dokazano ) neko makne kate i pociste nam baliste imam i slike svih dopisivanja i  xenia28 gde mi kaze da se to desilo zato sto smo je ljutili , i demar ako su ti one medalje zaradjenena ovaj nacin onda nemam reci samo napred postenjacino , i samo da ti pojasnim neke stvari a to mozes da pitas i admina ja sam bio blokiran par sati a razlog je 2M vojnih posle toga ide automatski blok dok se ne proveri racun izvoli postigni i ti 2M vojnih pa uzivaj u besplatnim dijamantima

Crvena.Zvezda:

--- Цитат: ledeni  децембар 27, 2012, 19:14:40 поподне --- izvoli postigni i ti 2M vojnih pa uzivaj u besplatnim dijamantima

--- Крај цитата ---

Да не буде забуне, дијаманти се не деле због постигнутих војних бодова већ због тога што систем сам аутоматски банује играче звог одређених ствари... У случају да је налог ''чист'' дају се дијаманти како би се надокнадило време под баном...

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију