ИО II: Доба Освајања > Генерална дискусија

realm 105

<< < (2/6) > >>

Crvena.Zvezda:
Све што ви говорите, ја не кажем да није истина или било шта слично. Али ја од вас нисам видео ни један конкретан доказ који је аргументован и приказан...

Такође, ја као модератор немам увид у ваше налоге нити могу да проверим да ли неко вара или не, то раде администратори, Мартина, Тигер које ви познајете и који су задужени за Србију и Хрватску и такође можете да пишете Круму, који је главни администратор за цео ИО. Само они могу да вам дају конкретне одговоре...

Такође постоје многи играчи који мудро варају и врше малверзације, постоји много начина како преварити игрицу а не бити ухваћен. Администратори нису субјективни, нити су пристрасни према било коме, они раде на основу онога што виде или што им се каже или докаже... Према томе, нема потребе да пљујете појединце без доказа...

У вези Тигеровог одговора, човек вам је написао шта он зна и шта је видео, војску може само Крум да врати, и он се бави таквим ''тежим'' случајевима, тако да вам је најбоље да се обратите њему... Мало је незгодно време јер су празници па и они раде много мање сада...

DeMar:
Hahah pa tigar ih podrzava dok nam nasa darga Martina na odmoru.  Namestili 2 rata dobli ujjutru   u nedleju banove ovaj ih odbanovo. Smesno je bilo sta reci .

Martina ako ovu stvar ne izguras na videlo i ne oduzme im se  vojska koja je napravljena u 2 namestna rata . A pri tome njima je vracna vojska koju smo potukli jer neznaju da igraju,  pala si kao administartor. Zao mi je skupi snage i oduzmi prevarantima vojsku ako mozes .

DeMar:
Ja sam licno pisao suport timu posle ratova i nisam jos dobio odgovor ......... 

Crvena.Zvezda:
Мартина је на одмору до 2-гог Јануара... А супорт ће ти одговорити, доста њих је на одмору па је посао пао на њих неколико, стрпљен спашен...  ;)

DeMar:
Da zato je tu tigar da im vrati vojsku koju su svojom gluposcu izgubili dokle bre vise da nas neko J.....   Znas najbolje je ustvari ne igrati ovu igru i kraj.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију