Аутор Тема: SVET BETA2 V6 177  (Прочитано 1683 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже DusanNS

  • Редов
  • *
  • Поруке: 47
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
SVET BETA2 V6 177
« послато: децембар 01, 2013, 14:24:10 поподне »
U ovom svetu imam problem sa saveznim istrazivanjima ... Naime kada pokrenem vise saveznih istrazivanja u ovom svetu proguta mi vec evo treci put sve sakupljane resurse a istrazi mi samo ono prvo istrazivanje koje sam pokrenuo ... Do sada je ovo se desavalo 3 puta i moj savez je zesce ostecen sa ovim bagom ili sta li je vec u pitanju ... Moj nalog tamo je DusanNS, a savez je BALKAN_FORCE ... Molim da se ova greska otkloni i da se nadoknadi gubitak mom savezu u resursima koje smo ne nasom krivicom izgubili .. Hvala
Srecnu zenu muskarac prevari sa drugom, a nesrecnu sa drugim ...

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #1 послато: децембар 01, 2013, 14:29:16 поподне »
U ovom svetu imam problem sa saveznim istrazivanjima ... Naime kada pokrenem vise saveznih istrazivanja u ovom svetu proguta mi vec evo treci put sve sakupljane resurse a istrazi mi samo ono prvo istrazivanje koje sam pokrenuo ... Do sada je ovo se desavalo 3 puta i moj savez je zesce ostecen sa ovim bagom ili sta li je vec u pitanju ... Moj nalog tamo je DusanNS, a savez je BALKAN_FORCE ... Molim da se ova greska otkloni i da se nadoknadi gubitak mom savezu u resursima koje smo ne nasom krivicom izgubili .. Hvala
Пошаљите приватну поруку овде на форуму Мартини или
пошаљите e-mail на
 support_rs@imperialsu​pport.org
 напишите корисничко име вашег налога  и свет у коме играте.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже weflex

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #2 послато: децембар 11, 2013, 11:06:43 пре подне »
Ja imam problem - upravo sam pobedio u bitki, vojska mi se vratila kuci, dobio sam zutu kovertu ali vojske nema nigde!!!!!

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #3 послато: децембар 12, 2013, 10:28:23 пре подне »
U ovom svetu imam problem sa saveznim istrazivanjima ... Naime kada pokrenem vise saveznih istrazivanja u ovom svetu proguta mi vec evo treci put sve sakupljane resurse a istrazi mi samo ono prvo istrazivanje koje sam pokrenuo ... Do sada je ovo se desavalo 3 puta i moj savez je zesce ostecen sa ovim bagom ili sta li je vec u pitanju ... Moj nalog tamo je DusanNS, a savez je BALKAN_FORCE ... Molim da se ova greska otkloni i da se nadoknadi gubitak mom savezu u resursima koje smo ne nasom krivicom izgubili .. Hvala

У верзији 6 се не надокнађују губици и не враћа се војска. Већ сам Вас замолила да приложите снимак екрана јер сте Ви једини играч који пријављује овакав проблем а тестерима се не догађа исто што и Вама при покретању више савезних истраживања.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #4 послато: децембар 12, 2013, 10:29:16 пре подне »
Ja imam problem - upravo sam pobedio u bitki, vojska mi se vratila kuci, dobio sam zutu kovertu ali vojske nema nigde!!!!!

Постоји баг на чијем отклањању раде програмери. У бета верзији нема компензација.
« Последња измена: децембар 14, 2013, 11:23:41 пре подне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #5 послато: децембар 12, 2013, 19:22:55 поподне »
dogadja se to i u drugim savezima :))) u v6 161 se to dogodilo par puta kod drugara na nalogu vodi savez mali i tako par puta mu progutalo ress
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже cholabgd

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #6 послато: фебруар 27, 2014, 23:29:10 поподне »
danas sam imao situaciju da mi se zamrzao ekran prilikom napada na mene i nijedna ikonica nije bila u funkciji, što je za rezultat imalo da mi je vojska uništena jer nisam mogao da je pomerim.. logovao sam se sa 4 različita pretraživača na 2 različita računara, plus i sa mobilnog telefona, tokom više od 40 minuta i nije bilo uspeha.. ikonice su proradile tek kada je napad završen.. zbog čega se to desilo, kako to da sprečim ubuduće, i da li postoji mogućnost da mi se nadoknadi ta vojska nekako jer greška zaista nije moja

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #7 послато: фебруар 27, 2014, 23:35:56 поподне »
danas sam imao situaciju da mi se zamrzao ekran prilikom napada na mene i nijedna ikonica nije bila u funkciji, što je za rezultat imalo da mi je vojska uništena jer nisam mogao da je pomerim.. logovao sam se sa 4 različita pretraživača na 2 različita računara, plus i sa mobilnog telefona, tokom više od 40 minuta i nije bilo uspeha.. ikonice su proradile tek kada je napad završen.. zbog čega se to desilo, kako to da sprečim ubuduće, i da li postoji mogućnost da mi se nadoknadi ta vojska nekako jer greška zaista nije moja
Пошаљите приватну поруку овде на форуму Мартини напишите шта вам се десило и корисничко име налога.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже cholabgd

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #8 послато: април 01, 2014, 20:09:12 поподне »
dobar dan, može li mi neki, molim vas, objasniti zašto više ne dobijam bonus za visoku čast? čast mi je 230, i do jutros je sve normalno radilo a onda se naprasno izgubio bonus, što je između ostalog rezultiralo izgubljenom bitkom u napadu zbog pada morala. hvala unapred

Ван мреже cholabgd

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #9 послато: април 02, 2014, 23:25:52 поподне »
hoće li neko biti ljubazan da mi odgovori na postavljeno pitanje? takođe, zašto nisu suspendovani napadi u ovom svetu kada se veliki broj igrača žalio na bagove pri napadu na tvrđavu? ipak održavanje vojske košta, a zbog bagova svakim napadom rizikujemo neptreban poraz

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: SVET BETA2 V6 177
« Одговор #10 послато: април 02, 2014, 23:38:07 поподне »
hoće li neko biti ljubazan da mi odgovori na postavljeno pitanje? takođe, zašto nisu suspendovani napadi u ovom svetu kada se veliki broj igrača žalio na bagove pri napadu na tvrđavu? ipak održavanje vojske košta, a zbog bagova svakim napadom rizikujemo neptreban poraz
Урађена је анализа битака које су пријављене и не постоји баг.Све је проверено.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6