Аутор Тема: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!  (Прочитано 649 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Sandu012

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« послато: јануар 15, 2015, 15:17:57 поподне »
http://prntscr.com/5sqlp5 Udjem kao cuvar da bih napadao, a ne igram ovo od juce, znam da ce administratori da kazu da je bitka regularna kao uvek sto kazu i da mi nadju resenje iako sam srusio tvrdjavu a vojska se razbezala sa moralom 64...bitno je da smo dobili vodopade recice i ostalo da nam izgleda lepse na monitoru, a bagove ko .... 

Ван мреже Sandu012

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #1 послато: јануар 15, 2015, 15:32:13 поподне »
Stvarno brate! Nije mi prvi put da se kucam ovako i oni uvek nadju resenje...Tesko im da poprave takve bagove, ovo i nije neka bitka, a sta da je bila elita i da se vojska razbezi sa moralom 64 i gubici u 3 lepe..Pa tacno da poludis.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #2 послато: јануар 15, 2015, 17:19:28 поподне »
Уколико желите проверу битке,наведите своје корисничко име, број света и приложите линк битке који делите са савезницима, мени у приватној поруци.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #3 послато: јануар 15, 2015, 17:24:10 поподне »
http://prntscr.com/5sqlp5 Udjem kao cuvar da bih napadao, a ne igram ovo od juce, znam da ce administratori da kazu da je bitka regularna kao uvek sto kazu i da mi nadju resenje iako sam srusio tvrdjavu a vojska se razbezala sa moralom 64...bitno je da smo dobili vodopade recice i ostalo da nam izgleda lepse na monitoru, a bagove ko ....
Пошаљите ми у приватној поруци овде на форуму податке везане за ову битку(ниво тврђаве играча у одбрани..ваша војна истраживања,да ли имате премијум,слике битке на тврђаву,слике великана учесника битке..итд)




Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #4 послато: јануар 16, 2015, 21:47:40 поподне »
Sane druže moj, izgleda da smo mi crne ovce ovde.
1. Nemoj da pišeš velikim slovima jer to znači da vičeš. Pre postavljanja teme popi jedan lekić za smirenje.
2. Uz sve što ti traže dodaj i krvnu grupu i analizu iste ne stariju od nedelju dana.

Mislim da ovde nije problem koji je fort, istraživanje i ostale gluposti već da je pobegla vojska sa moralom 60.
A šta kaže Vaše pravilo 
Након пада морала испод 50 бодова, постоји шанса која прогресивно расте за 2% сваким бодом морала испод 50 да Ваша војска побегне са бојног поља.

Usput da ne otvaram temu proverite ove Vaše navode.

Пример: Ако пошаљете 200 војника, 5 требушета, 1 катапулт и 1 балисту да нападну 1. ниво тврђаве, 4 требушета, који имају највећу снагу напада, бориће се први. Ако један од њих буде уништен, 5. требушет ће заузети његово место, тако да ће опет бити 4 требушета. Ако изгубите још један требушет, катаплут ће узети његово место, јер он има већу снагу напада од балисте. Затим, било да требушет или катапулт буду оштећени, балиста ће заузети њихово место.
Iz mog iskustva ako pošaljem 1500 trebuše, 1000 kata na T9 (ovnove ne računam) izgine 200 trebuša i 100 kata a po ovom primeru kate nebi trebale da izginu jer na T9 ide 1000 opsada.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #5 послато: јануар 16, 2015, 23:26:33 поподне »
Sane druže moj, izgleda da smo mi crne ovce ovde.
1. Nemoj da pišeš velikim slovima jer to znači da vičeš. Pre postavljanja teme popi jedan lekić za smirenje.
2. Uz sve što ti traže dodaj i krvnu grupu i analizu iste ne stariju od nedelju dana.

Mislim da ovde nije problem koji je fort, istraživanje i ostale gluposti već da je pobegla vojska sa moralom 60.
A šta kaže Vaše pravilo 
Након пада морала испод 50 бодова, постоји шанса која прогресивно расте за 2% сваким бодом морала испод 50 да Ваша војска побегне са бојног поља.

Usput da ne otvaram temu proverite ove Vaše navode.

Пример: Ако пошаљете 200 војника, 5 требушета, 1 катапулт и 1 балисту да нападну 1. ниво тврђаве, 4 требушета, који имају највећу снагу напада, бориће се први. Ако један од њих буде уништен, 5. требушет ће заузети његово место, тако да ће опет бити 4 требушета. Ако изгубите још један требушет, катаплут ће узети његово место, јер он има већу снагу напада од балисте. Затим, било да требушет или катапулт буду оштећени, балиста ће заузети њихово место.
Iz mog iskustva ako pošaljem 1500 trebuše, 1000 kata na T9 (ovnove ne računam) izgine 200 trebuša i 100 kata a po ovom primeru kate nebi trebale da izginu jer na T9 ide 1000 opsada.
Драго ми је што читате опцију ,,како играти,, али без обзира што је битка завршена са високим моралом пораженог играча,једноставно може да се деси да играч није имао довољно справа да разбије тврђаву.

Исто тако смо сведоци да се многе победничке битке завршавају са веома малим моралом испод 50.
Исто тако каже..
,,Након пада морала испод 50 бодова, постоји шанса која прогресивно расте за 2% сваким бодом морала испод 50 да Ваша војска побегне са бојног поља,,
Нормално да постоје шансе али исто тако постоје шансе да се војска неће разбежати и да ће се борити и победити.

Играч Sandu012 је уложио примедбу и добиће адекватан одговор.
Увек постоји могућност да постоји грешка зато и треба такве ствари пријавити и проверити
,,Без дизања тона,вређања,некултурног понашања и слично,,.
« Последња измена: јануар 17, 2015, 01:30:24 пре подне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #6 послато: јануар 17, 2015, 11:08:01 пре подне »
Drago je i meni da znate da se pojedine bitke završe sa pobedom a moral nije ispod 50 već  je ispod 20.
Koliko poznajem Sana (koji je dobar igrač) sigurno nije poslao ovu vojsku na fort 8. U najgorem slučaju ovo je fort 7. Prema tome njegova vojska bi počistila vojsku na polju i do zidina bi došao bez problema. Ako je fort 7 na koji ide po 250 dalekometnih opsadnih a on ih ima plus ovnovi i mačevi, postoji verovatnoća da ne poruši tvrdjavu ali bi moral morao da bude ispod 50. Takodje na slici se vidi da je došao do tvrdjave.
Kad se nešto tako desi igraču teško da može da bude miran i da opušteno pita saport a stalno se žalimo na bagove u igrici. Pogotovo kad to uradiš na nalogu koji čuvaš.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #7 послато: јануар 17, 2015, 11:32:17 пре подне »
Drago je i meni da znate da se pojedine bitke završe sa pobedom a moral nije ispod 50 već  je ispod 20.
Koliko poznajem Sana (koji je dobar igrač) sigurno nije poslao ovu vojsku na fort 8. U najgorem slučaju ovo je fort 7. Prema tome njegova vojska bi počistila vojsku na polju i do zidina bi došao bez problema. Ako je fort 7 na koji ide po 250 dalekometnih opsadnih a on ih ima plus ovnovi i mačevi, postoji verovatnoća da ne poruši tvrdjavu ali bi moral morao da bude ispod 50. Takodje na slici se vidi da je došao do tvrdjave.
Kad se nešto tako desi igraču teško da može da bude miran i da opušteno pita saport a stalno se žalimo na bagove u igrici. Pogotovo kad to uradiš na nalogu koji čuvaš.
Кажем Вам све могућности треба проверити али ако  у симултору од 10 симулација не прођете 2
пута,мој савет Вам је да не шаљете напад.
Нису све тврђаве исте ако пратите многе тврђеве имају различите животне бодове.
И момку који се жалио на битку није потребан адвокат да га заступа и брани јер га нико на напада.
 ;) ;) ;)
Добиће адекватан одговор,ја само кажем да постоји могућност за пораз играча у нападу .
« Последња измена: јануар 17, 2015, 11:33:02 пре подне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #8 послато: јануар 17, 2015, 11:42:36 пре подне »
Nisam ja ničiji advokat niti Sanu treba. Ja hoću da ukažem na neke greške u igrici koje se dešavaju da bi se ispravile i bilo poštenije prema svima. Vi umesto da ponekad prihvatite greške koje se dešavaju, ljutite se i blokirate igrače koji vam na to ukažu. Nemam nameru da dalje polemišem, proverite pa bi bilo lepo da i ovde odgovorite šta je u pitanju da znaju igrači koji koriste ovaj forum jer tome i treba da služi.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #9 послато: јануар 17, 2015, 11:46:05 пре подне »
Nisam ja ničiji advokat niti Sanu treba. Ja hoću da ukažem na neke greške u igrici koje se dešavaju da bi se ispravile i bilo poštenije prema svima. Vi umesto da ponekad prihvatite greške koje se dešavaju, ljutite se i blokirate igrače koji vam na to ukažu. Nemam nameru da dalje polemišem, proverite pa bi bilo lepo da i ovde odgovorite šta je u pitanju da znaju igrači koji koriste ovaj forum jer tome i treba da služi.
;) ;)
Апсолутно се слажем са тобом,биће проверно све.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #10 послато: јануар 17, 2015, 23:33:52 поподне »
http://prntscr.com/5tq750
evo i generale da vam slikam. da ne ispadne da je ovaj u odbrani pobedio zbog vrhunskog generala a da je napadač krenuo sa nekim guvernerom. Odbrambeni ima 6% na konjicu
Момак који се жалио добио је одговор од мене и упутио сам га на администрацију за сваки случај.
Ко сте стврно Ви није јасно.
Добићете и Bи одговор сад одмах и закључаћу ову тему јер изгледа да 50 људи поставља једно исто питање..Како?

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #11 послато: јануар 18, 2015, 00:30:54 пре подне »
Опет морам да поновим да увек постоји могућност и да је грешка,тако да сам момка који се жалио за битку после провере коју сам ја извршио упутио да се обрати администрацији.

Поред доста јаче војске играча у нападу он има и одличног генерала.

Једини начин да нападач изгуби је да играч у одбрани има премијум и мало јача истраживања.

Предпоставимо да играч у одбрани то има,поред тога играч у одбрани има шансу да победи 20-30%,то значи од 10 борби он може да победи 2 или 3.
Ту онда пресуђује фактор среће.
Ово је битке из симулатора


Ово је слика генерала учесника битке


На овој слици можете видети истраживања једног и другог  играча у симулатору



« Последња измена: јануар 18, 2015, 14:23:14 поподне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: NE ZNAM ZASTO VISE IGRAM OVO!
« Одговор #12 послато: јануар 19, 2015, 09:43:27 пре подне »
Забрањено је постављати битке на форуму које нису старије више од недељу дана.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org