Аутор Тема: Топ 10 Репрезентација!  (Прочитано 545 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Топ 10 Репрезентација!
« послато: новембар 26, 2012, 12:10:29 поподне »
''Добар је то пласман
2012-11-25 21:16:32 48

Да сумирамо неке ствари...Србија је завршила на месту на ком је завршила, многи ће рећи да су могли боље, ипак мислим да је то одличан резултат а из више разлога. Као прво у другим репрезентацијама су играли играчи који дуже време играју заједно у разним световима, као друго друге репрезентације су имале не знатно више, већ ненормално више дијаманата него наши а као треће и овде на Светском је било свакаквих договора и комбинација између репрезентација као и у свим световима што је свим играчима са мало више стажа на Империји познато. Ипак поред свега тога и много других ствари, екипа у којој има играча који по први пут играју заједно, екипа која не прави договоре ни са ким и не зависи им игра од дијаманата,заузме девето место...одлично!''
Ivica

''Неко је задовољан неко није....
2012-11-25 21:18:22 48

Светско је завршено јуче. Резултати су већ свима познати. Морам да вас обавестим да је већина навијача Хрватске репрезентације огорчена игром својих представника и крајњим пласманом а као разлог томе је чињеница да су имали договор са репрезентацијом Бугарске и да су им они помагали током првенства а ипак нису успели да освоје медаљу.Насупрот томе, колико ја знам наши навијачи нису разочарани у наше Орлове. Напротив велика већина је задовољна пласманом репрезентације Србије јер сви добро знају ко је све тамо играо и са колико дијаманата и поред свега тога и којекаквих пактова и договора између осталих екипа, Србија без икакве помоћи са стране, сама, својом игром је дошла у топ 10. Браво момци и девојке! Свака част!''
Ivica

« Последња измена: новембар 26, 2012, 16:49:23 поподне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org