Аутор Тема: Недеља 3  (Прочитано 7421 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже goxi1976

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 68
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #30 послато: јул 23, 2013, 23:49:39 поподне »
Каде окренемо иза себе дан и погледамо ратове видимо да је било доста занимљивих.  Да кренемо од оних са најмање војних екипа Боливије је победила екипу Камбоџе резултатом 1 683 према 318. Белорусија је резултатом 2 967 према 426 савладала Мароко. Албанија Мексико 4 499 према 1 390. Комшије из  Црне Горе су резултатом 13 981 према 8 952 добила екипу Костарике, док су друге комшије из Босне и Херцеговине изгубили од екипе Уругваја резултатом 14 777 према 9 686

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #31 послато: јул 24, 2013, 02:40:39 пре подне »
Данас је дан на светском првенству протекао релативно мирно за нашу репрзентацију.
Наравно то не значи да је мирно протекао Румунима. Бугари су кренули на прву и одмах се размахали, са лишном и савезном војском. Тренутни резултат је 1607826 :  353739. Најврроватније до краја рата неће имати дворац, свеједно нису имали играђене храмове у дворцу, да би имали утицај на мапи.
Бразил један од фаворита, који су на почетку фуриозно кренули ка злату, је одустао од трке и сад је на деветом месту.
Статистике Орлова

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #32 послато: јул 24, 2013, 08:23:44 пре подне »
ммммммммммммммм добро јутро Србијо :D јесте се наспавали? Урнисали ме комарци док сам шеткала по мапи :( Има да се чешкам сав дан ;D
Него гледам вам ја ове дворове. Заставе окачене, војска на бедемима,све у фулу рекло би се. Ал знате шта ми смета? Недају унутра..кажу не-мо-же..показујем оном тупану на капији ид-картицу репортера- ал јок само одмахује главом и гледа ме тупаво. Ааааааа па сад сам тек сконтала о чему се ради. Наиме картица је откуцана на ћирилици..човек једноставно не уме да прочита ;D Е има лека и за то..едуковаће их наши ратници па ме више неће дочекивати тупавим погледом на капији. Ни мене ни било ког од наших репортера 8) Знате, брига мене за њихиву војску, хтедох само неки интервју да одрадим са пар ратника.Она једноставна питања о породици,љубави..о томе шта после завршетка светског првенства.. мада на ово задње знам одговор:једном фармер-увек фармер ;)
А мајку му ови комарци ко добермани-никако да ме се окану-зато одох док имам још снаге.Морам да апелујем да је на Југу најгоре стање па би замолила администраторе да изврше хитну дератизацију док дела мапе иначе нема извештавања одатле ;D Да се неби погрешно схватило-плата јесте лепа ал брате има и невиђених крвопија.Молим решите то што пре.Унапред хвала :)
А наши орлови?Њима само могу рећи НАПРЕД поносни смо што вас имамо :)

Ван мреже strah55

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 64
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #33 послато: јул 24, 2013, 08:55:42 пре подне »
Репрезентација Бугарске поред централног сада има још један дворац, у њиховом власништву је и западни дворац.
Очигледно да је ове године досадашња пракса да се Бразил налази у самом врху као конкурент за медаљу прекинута....Бразилци су забетонирани на деветом месту и за сада њиховог дворца нема ни на видику. Наша Србија се налази на осмом месту ранг листе с тим да не заостају много за седмопласираном Русијом.

Улазимо у завршницу турнира и прави расплет тек предстоји,,,ко ће освојити ово светско првенство сазнаћемо кроз пар дана.

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #34 послато: јул 24, 2013, 12:28:19 поподне »
 Чини се да је наступило затишје пред буру.Мало је чудно да полако улазимо у завршницу а и даље прилично мирно?Ма неко ће већ одувати ову идилу само је питање ко.
 Репрезентација Бугарске је друга по домету утицаја,са 30,29% а следе их Пољска и Турска.На тебели друга је Пољска трећа Италија четврта Бугарска...па тако до осме позиције на којој се налазе наши орлови који су оправдали овај назив начином на који су играли ово првенство.

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #35 послато: јул 24, 2013, 12:36:01 поподне »
Које је ваше целокупно гледиште на светско првенство?.
yoda.master: Светско првенство је... па можемо рећи једно зло, које није ништа боље од неких тамо дрога. То је једад леп доживљај који ће да се памти.
Који је ваш циљ на овом првенству?.
yoda.master: Наш циљ је да се покажемо у што бољем издању, амбиција за неку медаљу искрено било је али то првих недељу дана. Када смо касније видели ситуацију прихватили смо реално стање и сада само играмо своју игру,  значи  ми ћемо да будемо упамћени.
Како се држите поред свега овога?.
yoda.master: Држимо се добро, иако многи жртвују сами себе.. жртвују прави живот зарад виртуелног, може се рећи да је амбијент више него солидан. Као што знате овде не играмо зарад себе већ нације коју представљамо о то је једини подстрек који нам даје снагу то и наши верни навијачи.
Ко су вам фаворити на овом Светском првенству?.
yoda.master: Фаворити... хммм па има их више, за сада ништа није сигурно... пар репрезентација претендују на златно одличије.
Немам више питања, имате ли нешто да додате?.
yoda.master: За крај  имам само да додам, да нам треба што више ваше моралне подршке, не само твојих колега репортера већ и навијача. Такође ако је неко у могућности да нас помогне финансијски, али знају економску ситуацију то је превише тражити, значи треба нам шеснаести играч... ваша подршка нам је неопходнам, да заједничким снагама покушамо да направимо што бољи резултат.

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #36 послато: јул 24, 2013, 14:03:29 поподне »
Ево га и двадесети дан светског првенства,крај је све ближи.Србија је и даље на осмом месту ранг листе и покушава да стигне Русију која им заостаје за осам милиона бодова.Још једном bichboziji показује како се игра ово светско првенство.Сјајна ,веома сјајна битка против Шпанца FRANCESC_PL, битку можете видети на овом линку http://prntscr.com/1h84qe.За данас нема рата, а што се тиче домета Бугари полако стижу Хрвате по домету и утицају.Наши момци још немају дворац али вероватно ће до краја нешто да покушају.
За крај послушајте песму http://www.youtube.com/watch?v=AYo9AswHR-Q  ;D ;D ;D

Ван мреже goxi1976

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 68
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #37 послато: јул 24, 2013, 14:39:57 поподне »
Још један ратни дан је иза нас. Видимо да ово всветско првенство протиче у великом броју ратова. Екипа са ниједним изгубљеним ратом до сад је наша Србија, задњи рат је вођен са Турском и опет је добијен резултатом 424 144 према 184 527. , занимљив рат се такође водио између екипе Чилеа и Португала завршен је резултатом 448 194 прена 121 807 у корист репрезентације Чиле. Комшије и добри пријатељи репрезентативци Црне Горе такође су остварили победу против екипе Кипра резултатом 17 325 према 4 385.

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #38 послато: јул 24, 2013, 14:54:43 поподне »
Репрезентација Србије ређа победу за победом, добијен је још један један рат 10 за редом. Пала је опет Турска завршни резултат је био 424 144 за наше орлове према 184 527 војних бодова за Турке. По војним бодовима играча први је bicboziji који је власник 6 од 9 медаља за битку дана.
Па кад погледамо ми немамо дијаманте ми немамо можда дворце и домете утицаја преко 30%, али о нама и о нашим победама и ратовима ће се причати јер како већ знамо ово је задње првенство у верзији 5.
А исто тако морам да подсетим да су многи држали домет на прошлом првенству па остали без ичега
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #39 послато: јул 24, 2013, 16:57:05 поподне »
Протиче и двадесети дан светског првенства,наши су Турцима очитали још једну лекцију и ја се искрено надам да им је доста и да су до сада научили како се ратује ако нису онда никад и неће.
Наши соколови су добили десет ратова без иједног пораза што је вероватно незабележено на првенствима империе онлине.Што се рангирања тиче Хрвати су и даље први без иједног рата и то нећу да коментаришем јер мислим да таква игра и незаслужује коментар.
Што се глобалне мапе тиче ту је ситуација неизвесна Хрвати су први али их бугари у стопу прате а табела изгледа овако     
Име савеза   Домет утицаја
Croatia   32.19%
Bulgaria   30.29%
Poland   21.56%
Turkey   16.34%
Romania   0%
Ђта че нам донети следећи дан можемо само да нагађамо и да се надамо да че наши успети да се умешају у борбу за утицај на глобалној мапи
толико од Земунца

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #40 послато: јул 24, 2013, 17:30:29 поподне »
     Добар дан светско првенство је ушло у двадесети дан . Сутра пада завеса и почиње званично борба за 60 % утицаја колико је потребно за победу. Графикон утицаја савеза изгледа овако http://prntscr.com/1h8yqq . Бугарска , Пољска , Турска и Хрватска имају по два дворца , а Румунија један који је истина без утицаја али препун војске. Према тренутном стању ко хоће до победе мора имати бар пет двораца ако не и целих шест. Тај подухват ће бити тешко изводљив било коме пошто су дворци препуни војске . Највероватније ће победника одлучити економски бодови где је Хрватска тренутно прва. Али ништа није ни приближно одлучено мада се неки већ радују , сад на сцену ступају и савези који нису у топ пет и њихова наклоност неком од фаворита . Од сутра ће вероватно кренути напади који ће трајати по 24 часа  до краја  светског првенства , тако да неће бити могуће трошења дијаманата и донирања злата у ризницу . Видећемо од сутра како ће се снаћи ти да их назовем  " велики " играчи , пошто ће им главни извор њиховог напретка бити ускраћен . Све у свему чека нас узбудњива и неизвесна завршница .

 До следећег јављања           ....................................................................     репортер стевас

Ван мреже lloka

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 43
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #41 послато: јул 24, 2013, 17:45:04 поподне »
Поздрав свим СРПСКИМ јунацима који су очитали лекције осталим репрезентацијама како се игра светско првенство.Много тога би требало да се промени јер да би играо светско првенство довољно је да ниси уопште активан и да имаш велики број дијаманата,тако да по мени нема чари овако играти и по верујем многим није им било толико занимљиво читати шта ми пишемо. Немогу а да не поменем ОРЛОВЕ који су успели да обележе ово такмичење и да им покажу како се игра да није све у дијамантима,јер неможе се њима као и са новцем све купити.Част,поштовање,храброст................то може само ратовима,као што се и очекује од ове игре. СРБИЈО хвала вам на досад приказаном такмичењу јер да није вас било,многи неби пратили такмичење и неби им било занимљиво

Ван мреже body_fighter92

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 30
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #42 послато: јул 24, 2013, 18:15:43 поподне »
Добар дан! 20-и је светског првенства...идемо да видимо да ли се десило нешто занимљиво са нашим савезом србије и целокупно на светском!

Наша репка се највероватније припрема за нешто велико, нису у рату а то је необично за њих! Билдају се војске, кују планови да се дође до дворца или да неког полупају у рату поново! Остаје нам да видимо шта имају на уму ноћас или сутра.

Да се осврнемо на бугаре, добили су рат са румунијом и то веома добром разликом!
Резултат је гласио: Bulgaria 1 698 859 --- 377 013 Romania
Поред тога бугари су вратили у свој посед ЗАПАДНИ ДВОРАЦ и подигли укупни утицај на 30.29%   !

Наше комшије хрвати су идаље први на ранг листи, имају 2 дворца и највећи утицај (Croatia 32.19%) од свих савеза који имају дворце!

Највреднији играч српске репке је bichboziji, на ранг листи је 15-и по економским бодовима али је апсолутни владар по војним бодовима! Ту је неприкосновен ca 3 853 801 војна бода
, поред тога има 70 487 части.

До сутра, поздравим свима! :)

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3 дан 20 СП
« Одговор #43 послато: јул 24, 2013, 18:36:14 поподне »
Полако али сигурно Светско првенство се ближи крају, ратова је све мање и сви су заузети око планирања како узети некоме дворац. Чак ни они који поседују дворце немогу ништа учинити ако некоме не преотму дворац, по свим претпоставкама Бугари ће кренути на неког сигурно јер им је то једина логична опција с обзиром на позицију на табели. Ова ситоација иде на руку само Хрватима који су први по економским бодовима и ако се првенство не заврши у такмичењу за Господара света Хрвати би могли узети прво место.

Окренимо се ми битнијим стварима а то су наши орлови.
Стање је следеће:
- Налазимо се на позицији 8
- Имамо извандредан скор у ратовима 10/0
- Имамо 10 медаља за битке дана
- Други смо по војним бодовима одма иза Бугарске
- Наш bichboziji је далеко најбољи по војним бодовима

Све то имамо али немамо дворац. Нетреба за тиме жалити јер је наша репрезентација одиграла феноменално на овом првенству, тукли су они многе Бразилце, Шпанце, Грке, Пољаке и многе друге ( Турке да и не спомињем). Поносно су наши момци бранили боје наше вољене тробојке и нетреба то заборавити.

Свака част момци........ осветлали сте образ Србије.  :) ;) :D

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #44 послато: јул 24, 2013, 20:29:08 поподне »
Добар дан  драги читаоци  за данас немамо ништа специјално тако да  може само један резиме.Србија је  8. на ранг листи   и тренутно се приближава Русима  што се тиче ратова  ту смо најбољи имамо скор  од 10 победа .....полако се   закувава ситуација око двораца  то изгледа овако

Име савеза   Домет утицаја
Croatia   32.19%
Bulgaria   30.29%
Poland   21.56%
Turkey   16.34%
Romania   0%
Бугари  иду  полако и сигурно  на 1. место

наши момци ѕа сада  мирују и траже следећу жртву за рат 
СА МАЧЕМ У РУЦИ И СРБИЈОМ У СРЦУ