Аутор Тема: Недеља 2  (Прочитано 8389 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #90 послато: јул 20, 2013, 17:48:28 поподне »
Србија на деветом месту ранг листе у сјајном издању.Још један рат наших репрезентативаца сада са Венецуелом.Изгледа да Србија иде на девету победу у рату још увек ,хвала богу, није поражена.Још увек траје надметање у домету утицаја двораца сада су Бугари преузели водство са 37.31% домета утицаја.Први на ранку и даље су Хрвати док их прате пољаци.
Бразил је пао чак на десето место доста су попустили са игром с обзиром да су били фаворити на овом такмичењу заједно са Бугарима који су на четвртом месту.Што се тиче наше репрезентације највише се истичу bichboziji са 45м бодова и stons13 са 14м бодова.bichboziji има сјајну битку дана победивши играча Венецуеле, извештај можете видети овде http://prntscr.com/1giht0.Толико од мене за данас

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #91 послато: јул 20, 2013, 21:04:33 поподне »
поз поштовани  :)
нови дан,све смо ближи и ближи крају,а наши Орлови не посустају,јубиларни 9 рат овог пута са Венецуелом,решили људи да се обнове са ратним...имају тамо једног доброг дијамантоcа,по неким информацијама не баш активног,идеалног за рат,тренутни резултат је  http://prntscr.com/1gilk4  ....па нисте ваљда сумњали да разлика већ није x2 за наше Орлове,а тек пола рата,очекујемо до краја још више,сад је свако дрвце,гвожђе што потребније,крај се близи,ко ће узети медаље незна се,стање са утицајем не промењено,сви за сада мирују,али неко мора кренути у акцију,сумњам да ће се чекати још дуго,ово је рат живаца,активност и тактика је пресудна,многи су мало запоставили приватност због овога,али мора се тако,једном годишње СП ИО је у току...  :)
« Последња измена: јул 20, 2013, 22:34:53 поподне madjasrbija »

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #92 послато: јул 20, 2013, 22:26:46 поподне »
   Наши за сада настављају у истом ритму.Моментално Репрезентација Венецуеле има ту несрећу да се на овом такмичењу дружи са нашим репрезентативцима.
  Што се домета утицаја тиче,Бугари су преузели примат са 37,32% а репрезентација Хрватске је сада што се овог сегмента игре тиче,на другом месту са 34,38%.Ипак су још увек водећа репрезентација на tabeli са 456 119 052 boda.Srbija и даље девета испред Бразила који је важио за једног од фаворита на овом такмичењу.
   Колико сам могао да сазнам сва је прилика да ћемо и после рата са Венецуелом остати непоражени јер како ствари моментално стоје указује на још један тријумф.
« Последња измена: јул 20, 2013, 23:14:30 поподне gagovic »

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #93 послато: јул 20, 2013, 22:29:11 поподне »
добро вече после 8 победа кренуше наши и у 9 рат против савеза Венецуела тренутно ми водимо са резултатом 242 243 за нас а за Венецуелу 138 658...на ранг листи смо и даље 8.хрвати и даље први...а домет утицаја највише има светски шампион Бугарска....и морао сам вам показати ову предивну битку  http://prntscr.com/1gkizf
« Последња измена: јул 21, 2013, 00:16:20 пре подне sasasin »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #94 послато: јул 20, 2013, 22:39:35 поподне »
Питали смо се шта чекају, зашто не заузимају дворце, зашто не ратују....каква им је тактика... мислим да ћемо ускоро имати одговоре на сва наша питања у вези њих... Према неким информацијама Бугари су данас кренули у офанзиву на овом Светском првенству, изгледа да су толико самоуверени и сигурни да пред сам крај могу да победе свакога ко им стане на пут ка освајању медаље...Да ли ће успети у својој намери или ће се наћи нека репрезентација која може да им се супростави остаје нам да видимо.... Бразилци су тотално изгубљени, налазе се чак на десетој позицији иза наших репрезентативаца њима ће требати баш много да нас изненаде. Али стаје нам да чекамо и да видимо шта ће се даље дешавати.

Ван мреже body_fighter92

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 30
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #95 послато: јул 20, 2013, 22:49:04 поподне »
Добро вече! 15-и дан је светског првенства а наши момци су опоравили војске од прошлог рата и кренули у нови.

Овај пут је мета Venezuela и тренутна разлика у војним бодова је 352 802 --- 157 492 за нашу Србију. До краја рата можемо очекиват да ће ова разлика да се повећа у корист наше репрезентације!

Сретно Србијо, да победите у рату! Толико од мене данас, сутра ће бити мало опширнији текст. :D

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #96 послато: јул 20, 2013, 23:10:13 поподне »
Име савеза     Домет утицаја
Бугарска               37.32%
Хрватска               34.38%
Пољска                 17.14%
Турска                  10.07%
Румунија                 1.48%


Као што се види из приложеног двоструки господар света полако диже утицај и прелазе на прво место.


Да бацимо мали резиме на табелу прва три места држе Хрватска са 456 119 052 Пољска са 374 317 271  и Италија са 366 175 460 бодова репрезентација Бугарске је четврта са 342 652 924 бодова. За њом следе Румунија, Турска и Русија. На осмом месту је Шпанија, а на деветом је Србија а на десетом месту је екипа која је на почетку важила за фаворите екипа Бразила.
« Последња измена: јул 20, 2013, 23:12:02 поподне bojana84 »
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже goxi1976

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 68
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #97 послато: јул 20, 2013, 23:22:11 поподне »
Задњи рат који је наша Србија водила био је против Турске који је са тешком муком од свега 85 војних бодова разлике добила и тиме задржала статус од ниједног не изгубљеног рата 8 ратова 8 победа. Уз информацију да ће и после рата са Венецуелом статус остати исти.

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #98 послато: јул 21, 2013, 00:01:25 пре подне »
Ово нисам желео. Бугари су први по утицају. Немам лично ништа против њих, али када мало боље погледам сви смо испали будале. Наравно, ако Бугари уопште заузму прво место и освоје СП 2013. На почетку су били нешто килави, поред Бразилаца у пуном налету. Касније су били у трећем или четвртом плану. Док су се друге земље смењивале на врху ранг листе, они су тактиком рањене звери стајали са стране и чекали крај. Ми смо се надали можда ове године нека друга земља освоји првенство. Потајно смо веровали да то чак можемо да будемо и ми. Било би много интересантније да Бугари не буду опет прваци. Неће пропасти ако једне године не буду први. Али НЕ, они неће дозволити да неко други буде бољи од њих у њиховој игри. Потрошено је много пара (бар верујем да јесте) на куповину дијаманата. Код других земаља наравно, надам се да наши пулени нису толико наивни да на виртуелну стварност арче новац. И игране су квалификације на којима су људи трошили дане како би на Светском Првенству дошли у ситуацију да се боре за злато. И све је то узалуд јер се и пре почетка знао крај.
Надам се да сам погрешио и да сам џаба бисао овај текст. Можда ипак неко други освоји? Или можда не...

Ван мреже strah55

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 64
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #99 послато: јул 21, 2013, 00:05:42 пре подне »
Синоћ сам се питао шта се дешава са Орловима, зашто нема рата,,,и ево, наша репрезентација је уврстила у свој списак ратова и рат са репрезентацијом Венецуеле. Воде наравно и по свему судећи убележиће још једну победу на својој страни. Венецуела се налази на 12. месту ранг листе , а у овом тренутку наша репрезентација има преко 600 000 војних бодова наспрам поменуте екипе која на својој страни има мало више од 250 000 војних бодова. 

Још неколико дана је остало до краја Светског првенства, репрезентација Бугарске је избила на прво место по домету утицаја и поставља се питање како ће се завршити овогодишње такмичење, да ли ће се победник одлучити по домету утицаја или по ранг листи на основу економских бодова,,,остаје да видимо...

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #100 послато: јул 21, 2013, 02:53:25 пре подне »
После јучерашњег мирног дана ( релативно) орлови су данас заратили са Венецуелом.
На самом почетку орлови су развили крила и у слободном паду јурнули на непријатеља. Удари су били силовити и предност је расла из минута у минут.



Све честитке момцима на борбености и истрајности. Ако ћемо и по чему памтити ово светско првенство, онда ће то бити по најбољој ратној екипи првенства. Са малом количином ''драгог камења'' ''скинути скалпове'' најбогатијим репрезентацијама.
Дешавања на глобајној мапи.
 Двоструки шампион и бранилац трона најбољег,  избио је на чело колоне на кратко. Хрватска је повратила утицај својих двораца на највећи.

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #101 послато: јул 21, 2013, 06:55:09 пре подне »
добро јутро народе:)
ево освану и недеља а ја килава ко..а уосталом није ни битно како се ја осећам :) него да пређем на мапу.
Румуне нам преклопише сви.Сирочићи се једва виде што значи да је Гроф Влад заказао ноћас.
Ту су и Бугари још држе централни двор мада утицај је доста мали и њих су комшије доообро преклопиле.
На трећем месту су Турци (коначно променили боју ;D ) краљевска љубичаста се лепо види у северо-источном и југо-западном углу.
Други, модро плави, Пољаци држе центар и запад севера.искрено мало сам изненађена што су и даље ту ал ок свака част :)
Први и даље комшије Хрвати. Миш сива боја се добро држи доле на југу.Е сад кад сам већ стигла до њих замолила бих и наше и њихове људе који читају репортаже да погледају мало расправу која се водила код нас..генерална дискусија- расправа о нашима... Чисто да се зна да понашање појединих старно превазилази границе културе због чега сам  :-\ (разочарана) мада не и изненађена :P
Орлови ВИ сте наш понос храбро напред лично презадовољна сам  :) :) :)

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #102 послато: јул 21, 2013, 09:05:30 пре подне »
Добар дан драги навијачи наших храбрих орлова  који се и даље налазе на одличном 9. месту са   укупно 9 ратова  и  толико исто  епских победа.Ранг листа економских   показатеља  је  следећа   Хрвати  1. Пољаци 2. Италијани 3.
Са савезним  дворцима ранг листа је  мало другачија ту  наше комсије ѕа сада  држе ситуацију  под  контролом

Име савеза   Домет утицаја
Croatia   33.38%
Poland   25.75%
Bulgaria   20.11%
Turkey   18.94%
Romania   2.2%
СА  МАЧЕМ У РУЦИ  И СРБИЈОМ У СРЦУ

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2 дан 17 СП
« Одговор #103 послато: јул 21, 2013, 11:49:36 пре подне »
Добар дан Србијо

Јављамо се са Светског првенства на коме је у току 17-ти дан. Наши орлови настављају са добрим партијама јуче је гнев српских орлова осетила Венецуела а већ данас нови рат против Турске.
Од самог старта првенства кренули смо у жестоке окршаје са турцима, били смо успешнији што се тиче ратова имамо омјер 4-0 али турци и даље поседују нешто што је наше а то је дворац.

Остале вести:

- Турска преотела дворац Бугарској
- Невероватни орао bichboziji има чак 2 155 321 војних бодова

Поздрав до следећег јављања  :) ;) :D
« Последња измена: јул 21, 2013, 11:50:11 пре подне kalunga »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 2
« Одговор #104 послато: јул 21, 2013, 13:35:23 поподне »
Мислим да је данас већ јасно да на овом Светском првенству неће бити неких изненађења. Стање са дворцима и позицијама на ранг листи је тако да Хрватска држи највећи домет утицаја са два дворца 33% утицаја. Репрезентација Бразила се налази на десетој позицији да ли је то све последица свих дешавања у њиховој земљи али још има наде, Бугарска поседује један дворац и домет утицаја  20 процената, затим Пољаци са два дворца и скоро 26 процената утицаја као и Румунија са нешто више од 2 процента оствареног домета утицаја. Све у свему очекивано, можда нас је мало изненадила репрезентација Бразила које тренутно нема на листи екипа са дворцима у власништву, али видећемо шта ће бити до краја. Сигурно нас је изненадила и Хрватска и чињеница да су овако лако дошли до двораца.