Конкурс > Приче 2014

12. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!

<< < (2/5) > >>

Dixi:
Наиме, ове године администрација из врховног штаба Империје Онлајн у Софији је решила да укине традицију задњих година, отпустила је све репортере. Из добро обавештених извора наши добро познати репортери су упознати да је разлог томе намера да се смањи број запослених у "јавном сектору" Империје Онлајн. Поставља се сумња да је, српској јавности познати премијер Вучко, умешао прсте и у политику наше игре па је из тог разлога формиран синдикат репортера под називом НСРИО - Независни синдикат репортера Империје Онлајн.

Прво саопштење НСРИО преносимо у целости :
"Господо из врховног штаба. Док ви седите и мозгате о томе како да на начин прикривен бизарним објашњењима и разлозима увидете у Србији цензуру на слободу говора и новинарског извештавања ми вам можемо гарантовати да ћемо ми, насупрот чињеници да ста нам дали отказ без отказног рока и адекватног разлога, и даље извештавати како о квалификацијама које су у току тако и о току самог првенства. Исто тако обавештавамо вас да ћемо у јавности изнети све пикантерије везане за приватни живот ваших Великана, нарочито оних царева који живе живот плејбоја а овамо на Империји се понашају као прави Великани. Нећемо прећутати ниједну њихову аферу са многобројним старлетама које су увели у ове квалификације под именом Гувернерки и Генералки. Такође нећемо поштедети ни ваше Царице - које су узгред речено више царице сплавова по Београду, Софији, Амстердаму и дискотека по осталим светским престоницама.  Будите сигурни да ћемо на ваше мере узвратити још јачом мером, ударићемо вас тамо где вас највише боли, у приватност.

Објавићемо имена свих собарица у вашим палатама, које ноћу "чувају династијске Великане", одржавају морал у редовима ваших такмичара и греју ваше генерале у хладним ноћима пред нападе Номада. Екипа српских репортера ће крајње објективно и уз поштовање новинарске етике извештавати српску и светску јавност о свим стварима везаним за овај турнир без обзира на ваш нови систем извештавања који је у складу са савременом технологијом. Нема тог видеа који може да замени слово на папиру, траг који се неће изгубити међу милионима бескорисних снимака на том фамозном "Јутјубу". Да сте довели незнамо какве телевизијске звезде да вам воде тај ваш лајв шоу, џабе вам је,,,

Ми смо ту и увек ћемо бити..."

SrpskiVitez007:
Мало статистике
Не знам да ли сте чули на лајв стриму али наша земља је званично друга по победама у одбрани са око 420 победа! Једино су дијабразилци испред нас,браво орлови! Први је идаље килерубица и ако овако настави највероватније ће завршити на тој позицији,али сачекаћемо,тек је прошао 7 талас   :D Други је прошлогодишњи репрезентативац стонс13 а од 3. па до 30. места и на више разлика између такмичара је веома мала тако да може бити свашта до краја. Борба за топ 30 ће бити веома велика с'обзиром на то да је преко 400 играча још увек не поражена.

ПОЈАЧАВАЧИ

Што се тиче појачавача за сада је осми талас појачало 16 играча из топ 300. Из топ 30 3 њих,кбалканика,дејанцом по 20% и сосињо 8%.

ВОЈСКА(топ 30)

Тренутно први по војним бодовима у квалификацијама је Жићкоо96 са 961 војним бодом. Највише напада има стонс13 (55 комада) ,а имамо и једно закуцавање,наиме такмичарка -Ива- је доживела пораз у нападу али не верујем да ју је то много омело пошто је 16. на рангу. Килерубица има најмање изгубљених војника, око 770,уз 29 000 убијених ,а 'најчаснија' је мало пре поменута -Ива- са 363 части. За крај војног извештаја сам оставио најбоље а то је да је наш играч савке79 освојио медаљу за битку дана против Ива_Нине !  :)

Normal:
У току је први пресек у вези радова на конкурсу. Ускоро ће бити објављена имена победника у досадашњем току конкурса.  ;)

SrbHristov:
ДУРЛАНАЦ НА ЈУБЕ ТУБЕ У ТОКУ КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА СП ИО 2014.

Значи октобар, бате, a оно знаш које време! Упекла звездара к`о да је пе-шеснаести август. Значи опуштено, значи решим да обучем ону пумину мајчицу, значи мало да пока`ем бицепсе, трицепсе, на то девојчице ложе се, па да набијем мајчицу у ону моју нову најке белу тренерку и да прошетам ову моју мускулатуру. Не да сам се скоцкао, ма врх сам изгледао! Па бате, много сам вежбао у задње време; недеље су прошле, недеље и недеље у паклу теретане; мишићи су се повећали, повећавали, како да се не повећају кад ударим мало амино киселине, па опет повећавам тежину, кајгана – 10 јаја, па онда млеко, значи литре и литре млека дневно, значи плазма, значи пилећина, значи кромпир, значи то је цео фазон... и наравно стероиди, стероиди су закон, значи прво маса, јер маса је мама. Али теретана, мора 3 пута дневно у теретану, па онда гурам контејнере до Нишаве, па онда једем к`о луд, ако ме кева кући изненади са ништа, јбг онда се вратим да гурам контејнере са празан стомак...И тада знам да сам спреман, тада знам да сам много јак, да сам много најјачи....

Него где сам оно стао? А да, кренуо сам мало да испатролирам по крају, мало педерај кроз моју улицу, да ширим мало лепезе да се виде, да видим да ли је све под контролом. Неки ортаци ми машу из бембаре, ал` бате, у колица не мож` се виде мишићи, то само кад их прошеташ.

И ево га Марли на ћошку код школе... Марли? Ма то је Педа, сви мисле да га зовемо Марли, јер продаје клинцима ганџу, а зовемо га Марли зато што му ћале лимар.

Марли: « `Де си, бре, Срб? Еси ми добар? Чујем постао си звезда на ЈуТјубу :D »

Дурланац: « Леле, бате, са` ћу ти испричам шта ми се десило пре неки дан. Слушај ме добро! Зове мене Мартина, знаш она царица са Империје, и ка`е: «`Оћеш да даш интерјву за Империју? Биће ливе пренос преко јубе тубе!» «`Оћу што па да нећу!» Рек`о: « Маки, дај питања да се спремим.» А Мартина: « Ево питања, да знаш, разговараћеш на енглеском преко скајпа, са Митком и са Вики! Ау, бате, сечку ми направила, па `де знам енглески...Ал` кад поменула Вики, одма` сам упалио јубе тубе да в`им која је та мачкица. Ау, бате, одма` сам изаш`о да гурам контејнере да се о`ладим мало. Па бате, знаш како изгледа Вики: Значи оно врх, мислим разумеш! И пошаљем Мартини поруку, рек`о: «Може, Маки!» А Мартина пита имам ли веб камеру. Леле бате, само ме цима, па `де да нађем камеру сад. Ал` мени ми мисли раде брзо к`о муња, јбг још и имам бубљицу поред ноздрве, где ћу тако у ливе пренос, још Вики да ме види, рек`о: «Неам, поломио сам је!» Мартина ће каже: «ОК, нема везе, него какав ти је енглески?» Рек`о: «Ћу се снађем!» Па бате, да ви`ш каква је Вики, има и шветски да научим. И позовем оног штребера Зокија, знаш оног што смо га звали Зоки Жена, и он ми све лепо написао, ја му рек`о шта да пише и он превео, онако лепо, слово по слово на нашу ћирилицу да умем да прочитам. И онда сам се завалио са телефон у руку, а гледам јубе тубе пренос, мало даље од компиша, тако ми рекли, као да не буду технички проблеми. И ја онако гледам издалека и скајп преко телефон, преко оно ... оно бе, како се бе зове оно???....»

Марли: «WiFi?»

Дурланац: « Е то ВиФи! А бе, немо` ме исправљаш, је л ти јасно? Него слушај....И тако тресем ногу, бије ме нервоза како ћу прочитам што ми Зоки Жена написао. Ал` кад сам видео Вики, леле бате, знаш како је изгледала? Онако кратка коса, па као шатирана, па се нашминкала онако мачкасто, па мајчица на брателе, па црне чарапице, па штиклица, па мини сукња, а оно само севају батаци. Као бонбоница, права лепотица! Права Викторија Бекам! И одједном изађе моја сличка на екран. Ја се збуни`! А гледам, гледа ме Вики кроз цвике, ал` не знам да ле ме гледа горе или доле. Ал` лепо јој стоје, нема шта! А ноге само премешта, видим свиђам јој се. Па бате, морала да се намонтира кад сазнала да ја идем у етар. И почне Митко Енглез, онај водитељ да ме најављује, прича нешто на енглески, ја се заборавио да не знам енглески. Пита Митко, ја мало читам, мало гледам, очи нисам мог`о да одвојим од Вики, испале ми очи к`о жаби испод точка од камион. А одговори...а јбг научио сам и ја мало одговоре, јуче нисам гурао контејнере. И тако, читам, причам, не знам ни шта причам, ал` ви`м онај Митко клима с главу, значи добро је.»

Марли: «Па шта те питао? Нешто за Империју?»

Дурланац: «Да бе, за ове квалификације за Светцко првенство у Империју. Па знаш оно што сам био вођа прошле године на Светцко, па зато ме Мартина звала, зато ме цимала као оно моја искуства, као оно шта мислим о овим квалфикацијама и тако, разумеш? Па погледај јбт јубе тубе, откуцаш Империја онлајн чанел и под број 9, ма ће нађеш, ти си паметан!»

Марли: «Значи сад си постао звезда?! Видео сам те јуче клинцима дајеш аутограме! Може један аутограм?»

Дурланац: « Може бе, рођени, како не може!»

И видим Марли извади једно папирче и оловку из ону педерску торбицу и написа нешто и даде ми и каже: «Изволи аутограм!»

Кад сам погледао, оно пише МАРЛИ, мрак ми пао на очи, значи полудео сам у секунду.  >:( >:( >:(
Па мени ли ће Марли даје аутограм, ау кол`ко сам изнервирао! Кад сам га ува`тио с десну руку за врат, а са левицу закуцао на клупицу... Нисам `тео са десну да га ударам, од моје се деснице и ја плашим. Леле још кад сам видео да сам исфлекао тренерку од његову крв.... Па мислим се мени ли ће ми се један Марли проваљује, морао сам пи*** (БИП!) да му надујем... И тако сам га још једном погледао онако оштро и отиш`о сам си кући да сачекам следећи Номадски талас.

mitres111:
Био је то прелеп дан.Дан који је обасјао империјанско царство.Било је то негде иза седам гора и седам мора,на неком прелепом,другачијем свету од овог нашег.Било је то царство које је наизглед изгледало нормално.Међутим,ако се загледате видећете да нешто није уреду.Али шта то?Не знам ни ја сам,али морам да откријем.Храбро прилазим царству и на улазу срећем петорицу војника,ма да се човек на смрт препадне.Били су обучени до главе у црно војницко одело са зеленим капама.На лицу им се видјела нервоза.Показао сам им документа(пасош и остало) и рекао да сам дошао да погледам царство у име Српског тима Империје Онлајн.И тамо сам имао шта видети.Сви негде журе као да је смак света.Чак не гледају ни Партизан-Црвена Звезда.Упитах једног становника шта се догађа,али он као да ме нема,прође поред мене и оде до свог детета.Деца су била обучена у зимске јакне,са шалом и рукавицама.У самом центру села,чух један ужасан крик:Сви на своја места,они долазе.Ма ко долази?Ништа ми није било јасно.Биле су ми јасније чак и лекције из математике од овога :) Изненада,из малих кућица излетише стрелци.Појурише ка тврђави и кренуше на највисочије куле.Мачеваоци изађоше из биртије,да ли пијани или не?Углавном,изгледали су уморно.Један ме  упита шта се догађа,али ја му нисам знао одговорити.Изненада,са најбеће куле која је на висини 212м чуо се гласан звук:Сви на своја места номади долазе!Тада сам схватио да се ради о животу и смрти!Брзо ускочих у најближу рупу и покрих се лишћем од главе до пете.Наједном,са кула су одјекнули звуци стрела!

Битка је почела!!!

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију