Аутор Тема: 11. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!  (Прочитано 717 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
11. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« послато: октобар 03, 2014, 16:48:48 поподне »
У овој теми можете објавити ваше приче на тему Српског тима ИО...

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже mrzigolo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 34
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: 11. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #1 послато: октобар 06, 2014, 22:58:28 поподне »
Софија, Бугарска...
Улица Промаја број 666....
Дискотека "Српски форум", власник др.мр. пр. Мартина Дапчевић


Субота ноћ. Испред улаза колона од око тридесетак људи, сви су љути, бесни, али чекају. Неки од њих цупкају у месту и псују наглас скидајући звезде са неба. Чујем испред себе типа како каже "Опет ће ме упутити на мејл, резервиши тамо, види са администрацијом, бла, бла, бла....", ништа ми није јасно, какав мејл, каква администрација. Девојка испред њега на сав глас виче "До када ћу да чекам ја овде, ради ли ко у тој администрацији, вратите ми моје дијаманте!", опет ми ништа није јасно. На улазу у дискотеку налази се висок мрачан тип, распитао сам се и рекли су ми да је то Иван Први Мрак. Након неких двадесетак минута стигао сам до Првог Мрака. Питао ме имам ли карту, рекао сам да немам, па ме је упутио на мејл да резервишем. Рекао сам му да сам први пут ту и да не знам о чему прича и питао га како да уђем унутра, рекао ми је да прочитам туторијал. Већ сам био почео да губим живце, о чему он прича, она тамо о неким дијамантима, овај о туторијалу, хоћу само да уђем и попијем пиће. Видео је да га ништа не разумем и пустио ме унутра, ипак је био меког срца. Када сам ушао сачекао ме опет Иван, али овај пут Иван Велики. Нисам ни закорачио како ваља одмах ми је рекао "Немој да ме питаш ништа у вези са тим колико ти овнова треба за опсаду, имаш теме тамо лево на форуму па прочитај, не могу сто пута да пишем једно те исто!". Још један чудак, климнуо сам главом и наставио даље. Сео сам за један сто у ћошку. Изнад мене је стајала табла са натписом "За почетнике - како играти", каква дискотека,,,још има одељак за почетнике у игрању. Два стола од мене на исти се попео тип и убија се од играња, свира неки техно а он игра Моравац, овај се рано одвалио од алкохола. Стигао је конобар, питао сам га како се зове тип који игра Моравац уз техно, рекао ми је да је то члан од поверења Алекс. Конобар је такође био члан од поверења, носио је неку зелену плочицу са именом на којој је писало "Кида", био је крупан, сигурно кида бубреге када недаш добру напојницу, па сам му дао 300 кинти.

Ди-џеј није био лош. Истог оног што кида сам питао ко је ди-џеј, први пут сам га слушао. Рекао ми је да је то Ненормални, и упозорио ме је да не псујем иначе ће ми залепити и уши и уста, да не могу ни да причам а ни да чујем. Насмејао сам се мислећи да се шали, али ипак се није шалио. Гледао сам да што пре попијем пиће и побегнем. Ово место ме подсећало на сцену из Тарантинових филмова, очекивао сам да се сви претворе у вампире и скоче на мене. У том тренутку појавила се девојка испред мене и обратила ми се "Добро вече, ја сам Мартина, добро дошли у Империју Онлајн, у чему је ваш проблем". Свидела ми се, можда ово и неће бити лоше вече, позвао сам је да седне и попије пиће, на то ми је одговорила да када би била пиће са сваким ко је позове од муштерија претворила би се у алкохоличара, а потом ми рекла да јој пошаљем на мејл податке о корисничком имену и свету у којем играм као и све детаље о проблему. О човече, питао сам се да ли је ико нормалан у овој дискотеци!!

Устао сам и кренуо ка излазу, на излазу сам добио некакву брошуру, била је ту интернет адреса неке онлајн игре. Када сам дошао кући регистровао сам се, чисто да видим какве везе та игра има са оним чудацима.

Након месец дана сам отишао у ону дискотеку. Имао сам проблем, није ми било јасно све око тога како функционише битка на пољу. Попио сам пиће а и добио 300 дијаманта као одштету јер је Мартина видела да сам оштећен у једној бици. Најбоља дискотека у граду, "Српски форум".

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: 11. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #2 послато: октобар 08, 2014, 14:54:53 поподне »
Дан први

 
   Позивнице!
   « послато: октобар 02, 2014, 10:46:30 пре подне »
    Постаните легенда!

  Да ли сте већ регистровали свој налог за Светско првенство 2014? Ако још увек нисте, онда је прави тренутак да то учините! 150 000 дијаманата очекују победнички тим Империје Онлајн! И то није све! Ако је Ваша земља била међу првих 10 пласираних земаља на прошлогодишњем Светском првенству, национални тим ће добити 50 000 дијаманата у ризницу савеза, на почетку Групне фазе!

Више од 15 000 играча из више од 120 земаља, је већ регистровало свој налог на Квалификацијама за Светско првенство 2014. Придружите им се и Ви и докажите да сте достојни учешћа на до сада највећем турниру у Империји Онлајн!

Региструјте се сада!

  Објавила Мартина Српски администратор. Добро, реко, нисам ја за то. Месец дана не спавања нервирања ма недолази у обзир. Ја сам оверени репортер сачекаћу позив за то па ко човек лагано зором једна репортажа днево сасвим ок.

Дан други

     Борите се за своју отаџбину!

   Потребни сте својој нацији! Више од 16 000 играча из више од 125 земаља, такмичиће се за част да представљају своју државу на Квалификацијама за Светско првенство 2014 Империје Онлајн, како би довели свој национални тим до финала. Да ли сте достојни тог изазова?

150 000 дијаманата очекују победнички тим Империје Онлајн! И то није све! Ако је Ваша земља била међу првих 10 пласираних земаља на прошлогодишњем Светском првенству, национални тим ће добити 50 000 дијаманата у ризницу савеза, на почетку Групне фазе!

Не пропустите прилику да освојите ове вредне награде и да се окитите непроцењивом титулом Шампиона Империје Онлајн!

 Опет објава Мартине. Сад ме већ лагано хвата нервоза морам да питам некога што се не позивају репортери. Кога ли ћу..гледам овај bichboziji нигде га нема данима, d.rose ни њега нешто нема, GREAT MASTER велики мајстор па њега има ал га даве по форуму стално па ајд нећу да му сметам, kida66 тај свеж не верујем да има такве информације..листам даље гледам чланове и налетим на Normal хмммм њега ће би могло..дуго је већ Global Moderator  ваљда зна нешто ::)
Пошаљем ти ја њему пп следећег садржаја: Господине нормал молила би Вас ако сте у могућности да ме обавестите када ће бити конкурс за репортере и дали је потребно пријављивање пошто сам већ била у тиму репортера……
Одма ми је била сумњива тишина ал реших да сачекам. Држим се оне старе стрпљен-спашен.

Дан трећи

 
     Позивница 3!
    « Одговор #2 послато: јуче у 11:46:25 »
    Позив за све хероје!

 Више од 18 000 храбрих ратника из више од 130 земаља је већ регистровано у ИО Квалификацијама за Светско првенство 2014. Они ће бранити част своје земље. Придружите им се на путу ка вечној слави!

Сви чланови победничког националног тима ће поделити 150 000 дијаманата! И то није све! Ако је Ваша земља била међу првих 10 пласираних земаља на прошлогодишњем Светском првенству, национални тим ће добити 50 000 дијаманата у ризницу савеза, на почетку Групне фазе!

Не пропустите шансу да освојите ове вредне награде и да се окитите непроцењивом титулом Шампиона Империје Онлајн!

 Сад већ лагано почиње нервоза. А онда тужна вест Неће бити репортера ове године. Туга, неверица, бол……
Више не пратим обавештења о светском првенству >:(
Реших да бојкотујем ту појаву и да играм као да не-по-сто-ји. :P
Ал неда новинарски црв мира. Знам да ћу морати да звирнем и пропратим бар неку лепу акцију ил битку ;)

« Последња измена: октобар 08, 2014, 14:56:26 поподне GRIFIN1 »