Аутор Тема: NEUSTRASIVI  (Прочитано 4104 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже marijan8999

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
NEUSTRASIVI
« послато: март 09, 2014, 20:41:10 поподне »
koriscenje hacka i skripti u igrici.otvorio sam tu temu iz razloga sto se mnogo igraca zali u svetu 183 da savez naveden u naslovi koristi skripte,zelimo da se to proveri i trebamo pomoc od strane admina (znaju u sekunde kada se vojska vraca iz misija,a takodje u jednoj sekundi salje 4 napada na jednu koloniju) VEROVATNO JE DOSLO VREME DA SE OVA IGRA PRESTANE IGRATI!!!
PS molim admine da proprate ostale komentare pa tek onda da daju odgovor

Ван мреже mrace

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #1 послато: март 09, 2014, 20:49:59 поподне »
apsolutno vreme za prestanak igre
nea svrhe igrati na ovaj nacin

Ван мреже west

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #2 послато: март 09, 2014, 20:53:31 поподне »

koriste ovu skriptu kojom automatski dobijaju i sifre iz vasih racunara STRASNO
« Последња измена: јун 17, 2014, 10:18:06 пре подне Martina »

Ван мреже djole121

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #3 послато: март 09, 2014, 20:54:25 поподне »
http://prntscr.com/2z68uu
Kako se braniti od ovakvog napada,Nemamo sanse ni da ako sam online da opravim trvdjavu.
A btw sa ekspedicije kada se vojska vraca hvataju je u sekundu.Molim vas pomozite jer protiv ovog napada nema odbrane.

Ван мреже silverhaired

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #4 послато: март 09, 2014, 20:58:28 поподне »
slažem se da ovakva igra više nema smisla,samo molim da admine da budu pošteni i provjere to kako treba...inače prestajem igrati!

Ван мреже nole100

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #5 послато: март 09, 2014, 21:00:03 поподне »
TAKODJE PRESTANAK IGRANJA AKO SE NE UVEDE RED OVDE I SANKCIONISU VARALICE.

Ван мреже mrace

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #6 послато: март 09, 2014, 21:00:56 поподне »
xaxaxax...koliko vidim pocinju i dobri igraci i vodje velikih saveza da se upustaju u diskusiju
svaka cast

Ван мреже mrace

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #7 послато: март 09, 2014, 21:05:01 поподне »
mnogi su dali novac za kupovinu dijamanta i nevidim svrhu trosenja novca i igre
 afro

Ван мреже dacenda

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #8 послато: март 09, 2014, 21:07:17 поподне »
Mislim da sam gubio vreme i novac u ovako ne fer igri...

Ван мреже nikolica18

  • Редов
  • *
  • Поруке: 18
  • Углед: +2/-1
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #9 послато: март 09, 2014, 21:08:35 поподне »
ma kako ih nije sramota upropastili su je komplet da nahvataju igrača sa vojskom na off iz vojne u sekund evo vam dokaz 


http://prntscr.com/2zco8g

Ван мреже nenad79

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 57
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #10 послато: март 09, 2014, 21:11:08 поподне »
Mrace kukao si juce da te ubacimo u neustrasive jer hoces zlatnu medalju kada smo te odbili sada kukas adminima da nas izbace iz igre hahaha koliko si ti jadan...a i svi znaju da imas nekoliko naloga...za mene si ti najprljaviji igrac u ovom svetu  ;)

Ван мреже marinicacica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #11 послато: март 09, 2014, 21:12:38 поподне »
Molim admine da hitno reaguju,ovo je uvreda i za vas!!!!!Bruka je igrati a protiv koga????!!!!Prevare i namestaljke,uzas.MOlim dolicno sankcionistite nakon sto se uverite!!!!ovo je dovoljno za prekid igre!!!! *cry*

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #12 послато: март 09, 2014, 21:15:20 поподне »
Очигледно да сумњате да неко користи неки програм за хаковање али ако хоћете да се то провери и утврди да ли има неправилности није ово начин, молим вас да се обратите на support_rs@imperialsupport.org

Наведете ваше корисничко име ,свет у којем играте и тачно наведете на ког играча сумњате и на шта сумњате да је у питању , и наравно уколико имате неки доказ приложите. У најкраћем могућем року ћете добити одговор на вашу пријаву.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже nikolica18

  • Редов
  • *
  • Поруке: 18
  • Углед: +2/-1
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #13 послато: март 09, 2014, 21:17:37 поподне »
Mrace kukao si juce da te ubacimo u neustrasive jer hoces zlatnu medalju kada smo te odbili sada kukas adminima da nas izbace iz igre hahaha koliko si ti jadan...a i svi znaju da imas nekoliko naloga...za mene si ti najprljaviji igrac u ovom svetu  ;)

ma vi ste jadni kao savez jer varate i treba vas komplet kazniti i zaključati vam profile od vas od vas ne postoje prljaviji igrači

Ван мреже bojan-krca

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #14 послато: март 09, 2014, 21:18:27 поподне »
pozz drustvo...eo da se prikljucim akciji koja nadam se da ce imati smisla ...mi smo trenutno u ratu sa njima ali ratu u igri :D da se koriste svime i svacime nisam u pocetku pomisljao ali sad sam 100% ubedjen da je server hakovan i ako  se to neresi trajnom suspenzijom igraca koji varaju a trenutno je to kompletan savez neustrasivi ja prestajem sa ovom igrom jer nema vise smisla igrati je...ja sam jutros poslao sliku i kraci tekst na 40 saveza i to uglavnom vodjama da bi sto veci broj igraca video cime se sve sluze i da potvrdim da su te neke stvari normalnom igrom nemoguce bice jos igraca iz saveza templari i mnogo slika koje dokazuju prevaru,sada sam isto tako 100% ubedjen da su takvim nacinom pobedili savez no name sto je opet samo dokaz da nemaju granica...nikom ne zameram igru dijamantima ja je licno nevolim ali eto,dok prevare i ta dela necu da trpim  AKO NIKO OD OSNIVACA OVE IGRE NEDUDE REAGOVAO I NAJSTROZE KAZNIO IGRACE KOJI VARAJU I CEO TAJ SAVEZ JA I JOS NAS 25 IZ SAVEZA NAPUSTAMO IGRU I NE SAMO MI NEGO VERUJEM I 90% IGRACA POSTO SE VEST BRZO SIRI PA ONDA ETO NJIMA NEKA IGRAJU SAMI SA SOBOM ...nalepicu i privatne poruke koje ce i vise razjasniti neke stvari  i igraci iz saveza templari ce polepiti slike napada i presretanja vojske za koje verujem do sad niko nije mogao ni da zamisli pa cak ni pro igraci