Аутор Тема: Летње рачунање времена - ''Господара света''  (Прочитано 601 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

markoUSA

  • Гост
Одг: Летње рачунање времена - ''Господара света''
« Одговор #15 послато: март 30, 2015, 02:51:11 пре подне »
E pa vidiš nije bilo normalno. Era se završila u toku prekida napada juče. A počela je danas što naravno isto ne bi trebalo da se desilo. Jer era uvek počinje radnim danima nikada vikendom.

Pravo da ti kažem mene baš briga nikada dolara/evra za ovu igru nisam dao, i u savezu sam kome nije bitno da li se era završila ili ne, ali je neverovatno kakve greške prave administratori/programeri, a znam koliko su keša neki ljudi davali.

Ma nisu oni krivi što je programer zeznuo stvar a i onaj što je napisao da era počinje radnim danom. ;D ;D ;D

Ван мреже veljkobgrd

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Летње рачунање времена - ''Господара света''
« Одговор #16 послато: март 31, 2015, 00:21:06 пре подне »
Ma znam da oni nisu krivi, ali treba da znaju za propuste. A ovo su bila dva ozbiljna propusta.

Na žalost ili sreću bugarski ne znam pa moram ovde da pišem ;D

Ван мреже zzz

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 76
  • Углед: +4/-2
    • Погледај профил
Одг: Летње рачунање времена - ''Господара света''
« Одговор #17 послато: март 31, 2015, 01:00:31 пре подне »
Ovo je zalosno,sramota,i neprofesionalno sto ste uradili.Da li ste vi svesni,koliko saveza je moglo da promeni ishod kraja ere?!! Ne znate,ja znam...Za tih 8h,je svasta moglo da se desi,sto je i bilo planirano,i desilo bi se.

Kako vas bre nije sramota da obustavite napade,a ne obustavite gospodara sveta?

Da li ste svesni,da su neki manji savezi 4 meseca,igrali,pravili,donirali vojsku,i da poslednji dan ne mogu nikog da napadnu,a sto je najgore u svemu  objavite kraj ere.

Sram da vas bude!!!

159.ljudi ste izgubili zbog ovoga,samo ja sto sam izbrojao,50%. od njih se registrovalo,da bi se mozda jednog dana vratilo na imperiju,ali tesko da ce ikada vise.


Varvarski kampovi,pokloni sa fb-a,i sad ovo....Promenite ime igrice u Farming Imperia,slobodno.

Draga Martina,koja ce uvek da mi odgovori nesto levo,i nevezano sa mojim pitanjima,molim te ne trudi se da odg ni na ovo.

Znam da ti tesko sta mozes da utices na igru,al mozes da apelujes kod vlasnika igre,da se ovakve stvari vise ne ponove.159 ljudi,znam,proverno,da nece igrati vise!!!

Neki se se pronaci ovde,i recice kako za tih 8h nije moglo nista da se uradi,vratite mi tih 8h i dokazacu vam!

ZBOGOM IMPERIO,SRAMOTA JE STA LJUDI RADE!!!!

Ah, bre bas si u pravu. Celu eru nista i sad za tih 8h je moglo da se dogodi cudo.
Cuda se desavaju ali ne u imperiji. :D

markoUSA

  • Гост
Одг: Летње рачунање времена - ''Господара света''
« Одговор #18 послато: март 31, 2015, 01:15:21 пре подне »
Ma znam da oni nisu krivi, ali treba da znaju za propuste. A ovo su bila dva ozbiljna propusta.

Na žalost ili sreću bugarski ne znam pa moram ovde da pišem ;D
Znaju oni vrlo dobro za propuste ali kao svaki savestan radnik moraju da štite gazde. Nisam primetio da su bilo kada napisali da je došlo do greške i da se izvine za istu ( ne računam ono u obaveštenjima). Ko se sa tim pomiri nastavi da igra ko ne, predje na neku drugu sličnu igricu. Jedino u čemu se slažem sa njima je da nikog ne drže i da može svako da napusti igru. :P