Инвазија Номада > Питања

Svetovi v4...vezrzije

<< < (4/5) > >>

dejanstoj:

--- Цитат: le$a  октобар 05, 2012, 02:04:05 пре подне ---realm 75 se zavrsava sredinom Aprila dok realm 79 krajem Juna.

--- Крај цитата ---
svaka ti cast za svet4,mislim da je to prvobitna verzija imperije,  ;)

le$a:

--- Цитат: dejanstoj  октобар 05, 2012, 02:08:20 пре подне ---svaka ti cast za svet4,mislim da je to prvobitna verzija imperije,  ;)

--- Крај цитата ---
Hvala ti.  ;D ;D
Ali nisam siguran da li je nisu promenili. Do prosle godine je bila V1 ali znas i sam da kada je izasla ova nova V5 dosta svetova su izmenjani.  :-\

dejanstoj:

--- Цитат: le$a  октобар 05, 2012, 02:14:43 пре подне ---Hvala ti.  ;D ;D
Ali nisam siguran da li je nisu promenili. Do prosle godine je bila V1 ali znas i sam da kada je izasla ova nova V5 dosta svetova su izmenjani.  :-\

--- Крај цитата ---
da znam da su izmenili svetove jer sam r56 igrao tri god a sada ga prebacili u v5svet,registovao sam se u r4,samo da vidim dali je isti kao i drugi u kojim sam igrao ima male izmene ali ne u grafici vec u pozadini i tabelama za gradjevine i istrazivanja,i tamo kreces od tvrdjave f1,u ostalim nemas ni tvdjavu ni univerzitet ni opstinu(tj kreces od nule)

wi3ard:
hvala za link ovo sad prvi put vidim i deluje malo konfuzno u odnosu na verziju u kojoj igram ali mi se nekako vise svidja nego ovo novo

Crvena.Zvezda:

--- Цитат: le$a  октобар 05, 2012, 01:58:58 пре подне ---Ali evo jedne korisne informacije za igrace koji neznaju kako da nadju linkove od drugih svetova . Ako zelite da nadjete link od nekog sveta dovoljno je da kopirate(zapamtite)  ovaj deo  http://www18.imperiaonline.org/imperia/game/register.php?realm=      i posle znaka jednako samo upisete brojku sveta u koji zelite da napravite nalog. :D

--- Крај цитата ---

Мислим да регистровање преко тог линка више није могуће.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију