Аутор Тема: Molim za pomoc :)  (Прочитано 1037 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Molim za pomoc :)
« послато: април 03, 2013, 10:51:12 пре подне »
Igrac nikolina2005 u emrak ima vise podprofila. Ja znam za 2 ( mirkomirkom i smatokov) , a ima ih jos 4 za cija imena nisam siguran. To su sve profili jedne osobe i u skoro svakom savezu ima neki profil(Npr. ja sam bio u njenom savezu _Rakuni_ i izasao sam , i sad kome god  da moj savez objavi rat, ona se javlja i preti da ima spijune u svakom savezu i da ce nas napasti...)
Zanima me sta mozete da uradite povodom toga?

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Molim za pomoc :)
« Одговор #1 послато: април 03, 2013, 11:10:36 пре подне »
Обрати се Мартини приватном поруком, наведи у ком свету играш, корисничко име твог налога и наведи које налоге пријављујеш.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Molim za pomoc :)
« Одговор #2 послато: април 03, 2013, 11:43:50 пре подне »
Igrac nikolina2005 u emrak ima vise podprofila. Ja znam za 2 ( mirkomirkom i smatokov) , a ima ih jos 4 za cija imena nisam siguran. To su sve profili jedne osobe i u skoro svakom savezu ima neki profil(Npr. ja sam bio u njenom savezu _Rakuni_ i izasao sam , i sad kome god  da moj savez objavi rat, ona se javlja i preti da ima spijune u svakom savezu i da ce nas napasti...)
Zanima me sta mozete da uradite povodom toga?

Dobili ste odgovor u privatnoj poruci.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org