Рат за превласт > Генерална дискусија

Kakvi su vasi utisci o ratu za prevlast

<< < (6/6)

No.1:

--- Цитат: Sofronijevic  август 30, 2015, 19:20:58 поподне ---Nije mi jasno samo ovo putovanje savezne vojiske 10 min , da li je to u svim svetovima v6 ili samo ovde ? To je uzas, odbrambeni savez moze da podigne tvrdjavu na peti, sesti lvl dok se napadac ponovo vrati.

--- Крај цитата ---
Zato napadii idu u sek. Hvata se u sek barem neki napad. Ima mnogo opcija, zavisi s cim napadas i sta napadas. Zato su komandiri bitni.
Da, fort6 se radi trenutno.

T-IMBE:
Kartografija je osnovni problem. Ja bih voleo da je kartografija x20  :o mapa je ogromna i bilo bi prekrasno da mogu da šaljem opsadu na 600im i da imam 1k igrača u x2 ...koliko je to tehnički realno? takva kartografija bi "zatrpala" odredjene nedostatke
Besplatni ratovi-pobednik u jednom ratu dobija kao nagradu besplatan x2 rat-zašto da ne...
Selekcija igrača,omogućiti vodjama da odaberu odredjeni broj igrača a ostale mu dodeliti iz okoline na mapi i/ili po zemlji iz koje dolazi. mogli bi malo i da našteluju i da nas i arbanase ne stavljaju u isti savez i slične fore (ukraince i ruse,grke i makedonce...) jer mnogi ne žele da igraju u savezu koji vodi neko iz "neprijateljske" države. Ja prvi ne bih igrao kod Skorusa dok sa druge strane jedan naš igrač sa kojim sam igrao ranije igra odlično i još bolje organizovao savez  :-\

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију