Рат за превласт > Генерална дискусија

Kakvi su vasi utisci o ratu za prevlast

<< < (3/6) > >>

Martina:
Не бих рекла да је лош превод.  :o

No.1:

--- Цитат: Martina  август 28, 2015, 11:00:50 пре подне ---Не бих рекла да је лош превод.  :o

--- Крај цитата ---
Prevod nije loš, ali koncepcija igre i naziv turnira se ne podudaraju.
Možda ste mislili na ratove savezne vojske, ali tom vojskom upravlja nekoliko igrača. Prevlast ratovima između saveza na turniru ne može ništa da se postigne, osim lične satisfakcije.

DusanNS:

--- Цитат: brankobope  август 26, 2015, 12:17:59 поподне ---То ти кажем, требали сте да поделите међусобно чуваре јер је сваки члан савеза битан поготово у Рату. Напиши тамо свима приватне поруке да се поделе чувари , није битно ко је ко само да имате контролу над савезном војском ако мислите нешто да постигнете на такмичењу.
А то што ће те да изгубите Рат може да остане по страни и да се усресредите на наставак игре.

--- Крај цитата ---

Moj druze na pitanje koje smo postavili vodji iz saudijske arabije zasto ga nema vise od 10 sati na nalogu a njegovog prvog oficira vise od 17 sati dobili odgovor - Srbi su evropske svinje ....

Igrom slucaja moj savez je bio u ratu sa savezom u kojem je Sofronijevic gde je vodja iz Srbije ... Vodja saudijac je proglasio za spijuna lika koji je iz Srbije kao i sve nas ostale koji smo isto u savezu ... A mi smo bili online a nemamo ovlascenje da maknemo saveznu vojsku sem da kukamo na tribunu dok sofronijevic i ostali peglaju po nasoj saveznoj vojsci a nama nema ni vodja ni oficira ni komandira ... Ja u smesnijem i bednijem ratu nisam bio sedis i gledas kako te neko pegla ... Inace kod nas u savezu je i dalje izborno stanje vec sam zaboravio koje po redu od kako je po serveru formiran ...

Ivan-dark:
Морамо се сви сложити да је уложен велики труд у отварање оваквог света, као и у сваком почетку постоје ствари које се хоће и морају исправити. ;)
Тема је одлична и требало би свако од нас да изнесе своје мишљење и да укаже на ствари које нису биле по вољи играча.

-похвалан је велики број играча који се нашао на једном месту
-није добар  одабир и распоред по савезима јер последица неактивности поједних вођа и чланова врха савеза онемогућен је развој играча

-када је већ био аутоматски одабир чланова савеза могао је категорисати играче према земљамо из које су пријављени, то би личило на светско првенство.. ;)
-могло се после аутоматске поделе савеза и постављање вођа дозволити вођама да сами креирају савезе бар на тим битним местима.

Ово је укратко моје мишљење. ;)

No.1:
http://prntscr.com/8ad20l  http://prntscr.com/8ad2de
kako čovek da ne popizdi. Držimo dvorac i molimo igrače da doniraju vojsku a oni ništa. Ovo je oficir izgradnje koga Bosanac i ja (koji smo i osvojili dvorac) ubeđujemo da diže tvrdjavu jer vodje nema kao ni prvog oficira a on ništa. Sad u ratu ostavio čovek vojsku da mu je pobiju. Kad bi mogao da izadjem iz saveza da ga i ja ispeglam par puta. Jebem ti turnir i kud poče da ga igram. Samo da se nervira čovek.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију