Империја Онлајн - Великани > Генерална дискусија

bronza

<< < (3/3)

skilladilla:
Hvala..ma kapiram ja tebe i ja bi to uradio kad ne bi bilo nekog domaceg saveza koji ima dobrih igraca i ima ambicije..a ima jos bar dva saveza takva, ako smo ovako uzeli bronzu sta bi onda bilo ? vecina tih igraca je igrala eru samo u drugim savezima i kad su se neki vratili sa invazije svi su se vratili u taj savez, vodja im je imao najvise bodova na mapi nisu oni usli i podigli se toliko za 15 dana..pozdravljam ja sve to samo se zapitam sto srbi ne mogu da se sloze nikad, gledam ovamo svi bugari, ovamo svi rusi, ovamo cesi poljaci samo mi rastrkani :D ali bice valjda jednog lepog dana :D

No.1:

--- Цитат: skilladilla  јул 24, 2015, 01:09:48 пре подне ---pozdravljam ja sve to samo se zapitam sto srbi ne mogu da se sloze nikad, gledam ovamo svi bugari, ovamo svi rusi, ovamo cesi poljaci samo mi rastrkani :D ali bice valjda jednog lepog dana :D

--- Крај цитата ---
Ima i kod njih sukoba, negde manje, negde više. Uglavnom svi misle da su najbolji igrači, svi bi da budu vodje i oficiri, svi imaju svoju taktiku i viziju kako bi trebalo. Zbog svega toga smo raštrkani. Igrao sam u ino svetovima gde smo se tukli kao da smo najgori neprijatelji  *cry*, lično nikada nisam u ino svetu napao naše kao ni hrvate, iz principa. Valjda je lakše posvadjati se sa nekim čiji jezik razumeš a ne  sa nekim strancem, ko će prevoditi šta ti je napisao ako nije na engleskom, a i to je diskutabilno.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију