Аутор Тема: Problem sa konfirmacijom mail-a  (Прочитано 657 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Tornadojezik69

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Problem sa konfirmacijom mail-a
« послато: јул 01, 2015, 14:46:06 поподне »
Pozdrav forumasima i adminima. Naime ja imam jedan problem za prijaviti. Naime u internacionalnom svetu 105 sam poceo igrati pod novim nick-om ZvecarkaCzBg. I premda da je novi nick prvih 20 i vise dana sam odgovaro na pitanja onog wizard-a (tipa kako ocenjujete igru,kolko dina imate, sta bi vas motivisalo da igrate, itd da sad ne duzim sa tim) i nakon svih zavrsenih pitanja, wizard kaze (potvrdite vas mail , sto sam ja i odradio,i pise da mi ako potvrdite mail dobijacete dnevno 1dijamant, sto ja i jesam odradio, evo slike  http://postimg.org/image/te2kdaksp/  , medjutim u mail-u mi vec 3dana ne stize poruka od imperie na kojoj bi mogao da potvrdim svoju mail adresu. Pa ako bi bili ljubazni da mi odgovorite zasto, i cemu je problem? Elem 100% sam siguran da sam pod ti mail-om registrovao nick evo slike mog mail-a , poruka u sredini od 26.5.2015. je dan kada sam registrovao profil na ovom mail-u   http://postimg.org/image/m4yqw5edb/  . Plus da ne bude zabuna,napravio sam i profil na forumu pod nick-om ZvecarkaCzBg ali ni njemu ne mogu pristupiti jer u mail-u nisam dobio mail od vas kako bi mogao potvrditi svoj nick na forumu,pa sam morao uzeti nick od drugara tj ovaj sa kog pisem kako bi mogao da vam prijavim problem. Hvala unapred

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Problem sa konfirmacijom mail-a
« Одговор #1 послато: јул 01, 2015, 15:53:37 поподне »
Што се тиче једног дијаманта дневно, исти је укинут из игре. За више информација кликните на следећи линк:http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=3658.0
Пишите на support_rs@imperialsupport.org и наведите своје корисничко име и број света.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Tornadojezik69

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem sa konfirmacijom mail-a
« Одговор #2 послато: јул 01, 2015, 17:46:31 поподне »
Oprostite Martina, ali ne razumem. Kako ukinut iz igre ? Pa igram u savezu koji ima 10 clanova, i mogu reci da svako vece,aj cuj vece, u 23h po nasem vremenu otvaram kovceg i uzimam nagradu koju mi izbaci eventualno ako je prazan ne, i podignem po jedan dijamant, + otvorim kojim kovceg i kod kolega kad im cuvam prof i uzmem dijamant. Odavno sam ja presao 1k bodova,i nikakav tocak srece mi se nije pojavio u okruzenju.

Ван мреже brankobope

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 46
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: Problem sa konfirmacijom mail-a
« Одговор #3 послато: јул 01, 2015, 20:01:04 поподне »
Навео си да играш у свету 105 а то је верзија 5 и чиними се да у тој верзији нема точак среће.
Краљеви поданици, њих 10-оро, сваке године краљу донесу сваки по 10 Полуга злата од којих је свака тешка по 1кг, значи сваки треба да Преда 10кг.
Шпијун је обавесто краља да неко од  поданика прави 100 г лакше полуге. Све полуге изгледају исто, разлика је само у густини Злата.
Краљ је мудар човек и само једним мерењем на ваги, сазнао је који поданик закидао на полугама.
Загонетка гласи, како је то Краљ знао само једним мерењем?

Ван мреже Tornadojezik69

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem sa konfirmacijom mail-a
« Одговор #4 послато: јул 01, 2015, 20:09:18 поподне »
Da brate, jesam  :) Utoliko moje pitanje i ima smisla, zasto od svakog mogu primiti mail, osim od imperie, i to onaj kljucni mail kako bi verifikovao svoju mail adresu da bi svako vece podizao dijamant ? Cak sam poslao isto pitanje i na ovaj mail sto mi je Martina napisala, za podrsku i to. Msm stvar je krajnje jasna kao dan, nije greska do mene, jer mail mi radi kako treba,cak sam i proverio sve oko spam-a itd. Problem je sto zbog tog mail-a oko konfirmacije link-a koji administratori meni treba da posalju, ja ne mogu podizati jedan dijamant dnevno.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Problem sa konfirmacijom mail-a
« Одговор #5 послато: јул 02, 2015, 09:12:08 пре подне »
Е-пошта ће Вам бити потврђена до краја радног дана. Постоји проблем са хотмејл доменом.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Tornadojezik69

  • Редов
  • *
  • Поруке: 5
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem sa konfirmacijom mail-a
« Одговор #6 послато: јул 02, 2015, 14:45:57 поподне »
Ok. Hvala na pomoci Martina.  :)