Аутор Тема: Savez  (Прочитано 593 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Savez
« послато: фебруар 11, 2015, 04:39:09 пре подне »
Vodja sam saveza. Sada da ne bi rizikovao da me neko pokrade ili slicno , mogu da dobijem odgovor o pozicijama u savezu i koja pozicija sta moze da radi unutar saveza npr komandir sta moze da uradi i tako.. :)

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Savez
« Одговор #1 послато: фебруар 11, 2015, 10:25:12 пре подне »
Vodja sam saveza. Sada da ne bi rizikovao da me neko pokrade ili slicno , mogu da dobijem odgovor o pozicijama u savezu i koja pozicija sta moze da radi unutar saveza npr komandir sta moze da uradi i tako.. :)
Отворите овај линк и прочитајте
http://www46.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/help/?section=diplomacy&lang=rs&speed=2

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже bojan.milakara

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Savez
« Одговор #2 послато: мај 26, 2015, 02:49:54 пре подне »
cast mi je od jednom otisla u minus nisam imao napada niti sam napadao slabije samo varvare siguran sam da se nesto desilo sa igricom posto ceo dn baguje a i nije mi prva era.....

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Savez
« Одговор #3 послато: мај 26, 2015, 07:05:15 пре подне »
cast mi je od jednom otisla u minus nisam imao napada niti sam napadao slabije samo varvare siguran sam da se nesto desilo sa igricom posto ceo dn baguje a i nije mi prva era.....
За пријаву користите искључиво support_rs@imperialsupport.org . За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО. Анонимне пријаве ће бити игнорисане.
Напишите све податке везане за догађај, ваше корисничко име и свет у коме играте.
Добићете одговор од администрације.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6