Инвазија Номада > Репортаже 2012

Reporter normal

<< < (17/17)

Normal:
Поздрав,можеш ли да се представиш онима који читају ове репортаже?

Поздрав, не бих своје име говорила, углавном играм са налогом телус у пар светова већ задње две године.

Хоћеш ли ми рећи колико си дијаманата донирала нашој репрезентацији и шта те је навело да то урадиш?

Једном само и мислим да нисам баш помогла нашој репрезентацији, али ипак ја сам само студент, незапослена, без примања тако да сам донирала сходно својим могућностима. А што се тиче разлога, па да им помогнем колико толико мада је доста утицало то што си ме ти напао " донирај, донирај, донирај..." и ето ја донирала. Кажем опет, жао ми је што нисам могла више да донирам.

Па није ти ваљда жао? ;D ;D ;D

Наравно да није, сигурна сам да их је потрошио неко паметније од мене.

Знам да си пратила светско, твоје мишљење о такмичењу, репортажама и на крају о нашој репрезентацији?

Искрено да ти кажем ја нисам до ове године знала да је то светско толико популарно и праћено. Или је то било само ове године. Можда су томе допринеле и приче вас репортера и на званичној страници првенства а и на нађем форуму. Видела сам да су се наши лепо играли, то пред крај са Хрватима и не знам са ким још их је мало омело, али опет сматрам да су се лепо пласирали. Могу да замислим само колико је тамо дијаманата било у игри тако да у сваком случају ја честитам нашој репрезентацији а колико сам ја схватила играла је и једна девојка тако да њој највише честитам.  ;D ;D ;D

Може ли Србија и следеће године да очекује твоју помоћ?

Наравно!Увек!

Normal:
Већ сам се једном опраштао од свих вас који сте читали моје репортаже међутим газде су продужиле уговор са нама тако да сам још пар дана пискарао и покушао да вам време између напада, време док сте на оффу,бар учиним мало занимљивим. Надам се да су моје репортаже онима који су их читали биле занимљиве и пре свега да је кроз њих могао да прати шта се дешава на светском првенству које је већ дуго завршено. Мислим да се све мање прича о претходном а све више о наредном светском првенству.Знам да има још доста до тада али ипак можда не би било лоше да се већ сада полако спремамо. Имамо селекторку која хоће и може да учини све за нас,у то будите сигурни, имамо играче који знају да играју, имамо вољу и можемо доста да урадимо...поздрав свима.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију