Аутор Тема: Питања везана за теме на форуму  (Прочитано 6178 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Питања везана за теме на форуму
« послато: март 03, 2013, 14:18:40 поподне »
http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=378.msg6030#msg6030
већ је отворена једна тема под називом мало риме а ивица отвара другу тему под називом стихови
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #1 послато: март 03, 2013, 14:33:09 поподне »
Где је отворена та тема под називом "стихови"?

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #2 послато: март 03, 2013, 23:56:04 поподне »
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #3 послато: март 04, 2013, 00:17:27 пре подне »
http://prntscr.com/ux7ul

Нисам ја отворио ту тему, тему је отворила Мартина а она је у склопу новог конкурса који креће од понедељка.  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #4 послато: март 04, 2013, 04:23:34 пре подне »
http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=378.msg6030#msg6030
већ је отворена једна тема под називом мало риме а ивица отвара другу тему под називом стихови

Бојана то смо ставили пре него што смо направили овај конкрус и неки вид такмичења... :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #5 послато: март 05, 2013, 10:49:53 пре подне »
jel moze ko da mi slika razvijeno carstvo nomad  treba mi za konkurs ja sam na pocetku ere

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Nepravda ili nesto vise
« Одговор #6 послато: март 11, 2013, 12:45:06 поподне »
Citao sam sta su napisali zvezda i normal u obavesti "velika nepravda ili sta" i potpuno se slazem sa njima. Hteo bih da zamolim administratore foruma da moj klip i izvestaj o imperiji povuku iz ankete. Jer je ovo nerealno glasanje. Unapred hvala
« Последња измена: март 11, 2013, 18:05:32 поподне kalunga »

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #7 послато: март 11, 2013, 17:41:00 поподне »
koliko vidim klip koji ima 21 pregled na youtube vodi na glasanju od tih 21 pregleda 2 su moja jer sam gledo snimkove konkurencije to je dokaz da vecina nije ni pogledala snimak, ni moj klip nije nesto perfektno cak je i osrednji ali ima preko 100 pregleda.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #8 послато: март 11, 2013, 18:48:48 поподне »
od pocetka se moglo znati da ce svako glasati za svog prijatelja,nista tu nije cudno,neznam jel se tacno odnosi za klipove ili i stihove,izvestaje ali slazem se sa MO38 da forumasi odaberu 3 najbolja a moderatori i martina redosled ta tri kandidata  :)

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #9 послато: март 11, 2013, 19:39:12 поподне »
bolje da forumasi odrede 4 a onda martina i moderatori oderde prva 3 jer ce ovako i najgori klip ako ima mnogo  glasova dobiti dijamante

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #10 послато: март 11, 2013, 20:21:42 поподне »
Citajuci komentare na temu,nepravda ili sta,nisam mogao a da ne iznesem neko svoje misljenje u vezi toga.Nemam nameru nikom da solim pamet ali sistem vrednovanja radova na konkursu je od samog pocetka bio osudjen ne na propast,ali svakako na neki kontraproduktivan rezultat koji ce obesmisliti neciji trud i volju.Ostaviti na savest izbor izmedju burazerskog glasa i necega sto ti se stvarno svidja i necega sto mozda i ima neko zrno kvaliteta,je nesto sto ce ovde biti generacijski proces tako da sam siguran da ste pozurili.Sebe smatram netipicnim ucesnikom ovog konkursa i razlog mog ucesca je neko zadovoljstvo ,koje osecam kada,pisem komponujem...Ubuduce cu vam svoje eseje tj pokusaje verovatno slati van konkurencije pa ako vam se svidi vi objavite ako ne pokusacu bolje.Cilj konkursa sam shvatio kao nacin da se potrudimoi posvetimo vreme necemu sto bi trebali da potpisemo.cak sam razmisljao i da muzicka podloga bude originalna ali to bi mi oduzelo strasno mnogo vremena a kako stvari stoje pametnije bi mi bilo da vreme utrosim na pozive i pisnje propagandnih poruka svojim poznanicima i prijateljima
 mislim da bi dva sto upucenija clana zirija plus jedan glas uslovno receno publike vratila smisao konkursa a takmicari bili naterani da budu sto kreativniji i da svi iz ovih radova nesto i naucimo

Ван мреже Mozambi

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 122
  • Углед: +7/-4
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #11 послато: март 12, 2013, 01:17:26 пре подне »
gospodine Gagovicu donekle se slazem sa vama,ali ne vidim cemu toliko nezadovoljstvo kada ste napisali doslovno receno deciju pesmicu...(meni se licno ne svidja) predpostavljam da se odnosi na vasu cerku i da vam je ona bila inspiracija sto je lepo..ali ima boljih i dubokoumnijih stihova,ja se necu osvrtati na klipove,svoj glas sam dao kome sam ja hteo,sve klipove pregledao i odlucio..niko nije uticao na mene..ali kao sto je rekao Gagovic,ako sam ga dobro razumeo..bilo bi dobro da administratori (ako bude sledecih konkursa) sastave ziri koji ce razmatrati i doneti odluku,ja sam se licno dosta potrudio oko konkursa,nisam stigao da napravim klip jer sam hteo nesto posebno,ali sada vidim da je bolje sto nisam stigao.  afro

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #12 послато: март 12, 2013, 08:04:04 пре подне »
ma na kraju ce se poklati kao oko swega :) .. lijepo je to shto martina i moderatori pokushawaju da dowuku shto wishe chlanowa i da forum bude interesantniji...ali to owde nije moguce,jedino eto kad je neka korist ili da se poxwali da je oswoio medalju...chast izuzecima,lojalnim forumashima...tako da...lijepo je chitati stixowe,priche i gledati klipowe..ali neka za nagrade odluchuju glaweshine :)

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #13 послато: март 12, 2013, 11:57:11 пре подне »
postovani g Mozmbi .Drago mi je da ste vecinu teksta koji sam napisao razumeli a mozda nisam bio dovoljno jasan kad je u pitanju licni odnos prema konkursu.Kao da ste razumeli da imam narcisoidan stav prema svojim radovima koje sam ako niste videli nazvao pokusajima.Inace devojcicu poznajem sa slike.Imam dovoljno godina i decje bolesti tipa sujete, sam prelezao na vreme.Bez uvred mislim da ste napravili istu gresku kao i ziri,polazeci od vaseg nacina razmisljanja,koji apsolutno podrzavam ali poenta je bilo da to nije nacin na koji razmislja vecina.zamolio bih vas da procitate jos jednom ono sto sam napisao jer mislim da se zalazemo za istu stvar a pri tom zamislite da uopste nisam ucestvovao na konkursu.mislim da cete na taj nacin imati sutinu teksta kakva ona jeste

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Питања везана за теме на форуму
« Одговор #14 послато: март 12, 2013, 13:38:20 поподне »
bolje da forumasi odrede 4 a onda martina i moderatori oderde prva 3 jer ce ovako i najgori klip ako ima mnogo  glasova dobiti dijamante

Upravo tako