Аутор Тема: gasenje v5...?  (Прочитано 628 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
gasenje v5...?
« послато: новембар 18, 2013, 02:04:35 пре подне »
prvo da zamolim da se standardni forumasi ne umesaju odma... ali ozb lepo molim da se niko jos ne javlja...

na IO imamo mnogo svetova u v5 verziji, i odjednom se pre godinu dana pojavila vest da se priprema v6 verzija, od tog dana ni jedan novi svet u v5 nije pusten, i polako su svi svetovi krenuli da padaju sa brojem igraca, i sada dolazimo do famoznog broja 200 po relemu...

do sad je svet 129 tactical imao punu globalnu mapu! i opet se otvaraju novi svetovi u v6... niko ne pusti link da je pocela nova era....
svet pada na 400 igraca...

e ja sad imam pitanje, konkretno ovde za tebe Martina (znam da ti o tome ne odlucujes, i ne krivim te, ali si tamo pa mozes da preneses odgovor iz kancelarije) , dali imate obraza, prema starim igracima koji jednostavno nebi menjali v5, i dali je moguce da planski zatvarate sve svetove, dok ih ne ugasite, i dali neko pita igrace koji hoce v5 da igraju??????

ok naviko sam da se ne obazirete puno prema igracima koji ne trose novac na igru, sto i razumem, a i podrzavam, naviko sam se na to...
ali cinjenica je da ima jos igraca koji daju hiljade eura po eri....

da skratim.... Dali je moguce da ste toliko bezobrazni ( opet kazem da se ne odnosi na tebe) i da tolko nemate obzira prema igracima zbog kojih je ova igra postala to sto jeste....
i zasto jednom lepo ne kazete... gasimo v5, nego nas zavlacite da se nadamo da ce nesto kao krenuti na bolje...

i molim da se pusti link za jedini aktivan svet u v5 verziji.... jel nema smisla da ga ovako na kvarno gasite...

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #1 послато: новембар 18, 2013, 09:32:32 пре подне »
prvo da zamolim da se standardni forumasi ne umesaju odma... ali ozb lepo molim da se niko jos ne javlja...

na IO imamo mnogo svetova u v5 verziji, i odjednom se pre godinu dana pojavila vest da se priprema v6 verzija, od tog dana ni jedan novi svet u v5 nije pusten, i polako su svi svetovi krenuli da padaju sa brojem igraca, i sada dolazimo do famoznog broja 200 po relemu...

do sad je svet 129 tactical imao punu globalnu mapu! i opet se otvaraju novi svetovi u v6... niko ne pusti link da je pocela nova era....
svet pada na 400 igraca...

e ja sad imam pitanje, konkretno ovde za tebe Martina (znam da ti o tome ne odlucujes, i ne krivim te, ali si tamo pa mozes da preneses odgovor iz kancelarije) , dali imate obraza, prema starim igracima koji jednostavno nebi menjali v5, i dali je moguce da planski zatvarate sve svetove, dok ih ne ugasite, i dali neko pita igrace koji hoce v5 da igraju??????

ok naviko sam da se ne obazirete puno prema igracima koji ne trose novac na igru, sto i razumem, a i podrzavam, naviko sam se na to...
ali cinjenica je da ima jos igraca koji daju hiljade eura po eri....

da skratim.... Dali je moguce da ste toliko bezobrazni ( opet kazem da se ne odnosi na tebe) i da tolko nemate obzira prema igracima zbog kojih je ova igra postala to sto jeste....
i zasto jednom lepo ne kazete... gasimo v5, nego nas zavlacite da se nadamo da ce nesto kao krenuti na bolje...

i molim da se pusti link za jedini aktivan svet u v5 verziji.... jel nema smisla da ga ovako na kvarno gasite...

Добро јутро Старца,

тим Империје Онлајн нема у плану да затвори светове верзије 5. Што се тиче тактичког света не постоји линк за позивање пријатеља због тога што је реч о посебном свету (сигурна сам да ти је добро позната та чињеница). Мислим да има довољно отворених светова у верзији 5 и да нема потребе за отварањем нових. Ако неком треба линк за регистрацију у неком конкретном свету изузев посебних, може да потражи линк за регистрацију овде на форуму.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #2 послато: новембар 18, 2013, 10:22:23 пре подне »
PRAVDA ZA STRACU!!!

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #3 послато: новембар 18, 2013, 12:20:21 поподне »
Не глупирај се СМ.
Слажем се са старчом.Кренуо сам 131,мислим неки добар свет,видим пре је био пун,играо је имађа тамо,сад има играча само до 200 даљине.
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #4 послато: новембар 18, 2013, 12:25:12 поподне »
Ma podržavam i ja
Petica bila puna ko brod, sad igrača jedva do 300
al opet, PRAVDA ZA STRACU!!!

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #5 послато: новембар 18, 2013, 13:35:54 поподне »
na 15 blitz trenutno igra oko 700-800 igraca..aktivnih ..imas na daljini od 300-400 da nadjes igraca ako si u centru mape,....ja igram tamo i nije los svet..

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #6 послато: новембар 18, 2013, 14:19:41 поподне »
odprilike  tako je   prosao  i  r38   ja  ga  igrao  3  godine  i  sada  ga  polako napustam  :(

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #7 послато: новембар 18, 2013, 14:39:34 поподне »
A martina, zasto ne razmotrite predlog da ugasite sve svetove i pustite 3 nova... ?

Ван мреже _am_diavolo_

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 186
  • Углед: +7/-0
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #8 послато: новембар 18, 2013, 14:45:38 поподне »
pa ne mora da pogase sve da puste 3 nova..neka ostave 3 sveta i neka pogase ostala :) to je bolje...trebali su da kako se zavrsavaju svetovi tako da ih gase i stave samo 3-4 ...to bi bilo extra..

Ван мреже starca

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 244
  • Углед: +15/-3
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #9 послато: новембар 18, 2013, 15:31:28 поподне »
Razumela je M sta sam hteo da kazem, sve jedno je... Sve se svodi na to da bar neki svet funkcionise...

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #10 послато: новембар 18, 2013, 15:54:05 поподне »
Zar mislite da ne bi bilo malo previse igraca na 3 sveta  ??? ? Ja bi npr. ostavio samo jedan CS rlm i tako svi svetovi znaci kako da objasnim,svaka drzava po 1 svet (pokusaj te da me razumete hehe) .A sad je i Hrvacka velika da i njoj treba zasebni svet izvinite sampioni molim vas....

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #11 послато: новембар 18, 2013, 17:55:19 поподне »
После извесне паузе играња Империје вратио сам се и на први поглед могу да закључим да је драстично опао број играча по једном свету, што доводи до пада квалитета самог играња и до све мање атрактивности игрице. Због тога бих се сложио са Старчом и његовим предлогом да се број светова смањи барем за пола, како би се играчи регруписали у одређен број светова и како би се подигао и квалитет играња и атрактивност игрице.
Након најављених нових светова у новој верзији, где ће још већи број људи баталити стару верзију, мислим да је логичан след догађаја да се смањи број светова у старој верзији како би они играчи који би више желели да остану (неки поново крену afro afro afro) имали и даље квалитетну игру...  :) :) :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #12 послато: новембар 18, 2013, 20:31:25 поподне »
После извесне паузе играња Империје вратио сам се и на први поглед могу да закључим да је драстично опао број играча по једном свету, што доводи до пада квалитета самог играња и до све мање атрактивности игрице. Због тога бих се сложио са Старчом и његовим предлогом да се број светова смањи барем за пола, како би се играчи регруписали у одређен број светова и како би се подигао и квалитет играња и атрактивност игрице.
Након најављених нових светова у новој верзији, где ће још већи број људи баталити стару верзију, мислим да је логичан след догађаја да се смањи број светова у старој верзији како би они играчи који би више желели да остану (неки поново крену afro afro afro) имали и даље квалитетну игру...  :) :) :)

slazem  se    i  podrzavam   gore  navedeno 8) 8)

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: gasenje v5...?
« Одговор #13 послато: новембар 18, 2013, 21:19:04 поподне »
PRAVDA ZA ZVEZDU!!! :D